Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 20.05.2019 року

Докладніше...
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: проектною діяльністю виховуємо громадянську активність в учнівської молоді
25.06.2012

 Ще у березні поточного року інформаційно-методичний центр міста Новограда-Волинського та польська Фундація «Щасливе дитинство» (Люблін) підписали лист про партнерство у реалізації проекту «Біржа молодіжних ініціатив - Лідери демократичних змін».

Проект брав участь та отримав фінансування у конкурсі польського Фонду міжнародного співробітництва в цілях розвитку громадянської освіти "Знати Як" в рамках програми "Підтримка демократії 2012».

Реалізацією проекту його організатори та виконавці планують зробити свій внесок у подальший розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом організації залучення учнівської молоді до суспільно корисної дії. В основі реалізації проекту – методика організації проектних та ігрових педагогічних технологій. Засіб - використання сучасних інформаційних технологій одночасно при реалізації конкретних ініціатив (ідей, міні-проектів), корисних для місцевих громад в різних регіонах України (у Новограді-Волинському та у місті Євпаторія).

Серед очікуваних результатів організатори передбачають розвиток громадянської освіти та громадянське виховання молоді. Крім того, проект передбачає поглибити співробітництво між молоддю Новограда-Волинського та Євпаторії (партнером інформаційно-методичного центру міста Новограда-Волинського в реалізації проекту в Україні буде Агентство Муніціпального Розвитку «Місто Майстрів» з Євпаторії). Відповідно керівниками проекту є Софії Ярошук та Ян Федірко (Люблін, Польща), Павло Ліневич (Новоград-Волинський, Україна) та Леонід Волошенко (Євпаторія, Україна).
Користуючись можливостями Інтернету, керівники вже провели організаційну скайп-конференцію: «Біржа молодіжних ініціатив - Лідери демократичних змін", на якій розглянули організаційно-технічні питання реалізації проекту.

Серед конкретних завдань, які стоять перед інформаційно-методичним центром та учасниками проекту з боку Новограда-Волинського, на першому (організаційному) етапі (до вересня) – формування мережі учасників (або 2 школи по 2 команди, або 4 школи, по одній команді). Й зараз ця мережа – за заявками шкіл вже формується. Кожна команда, за умовами проекту – це окрема фірма з генерації ідей власних міні-проектів та їх реалізації. Команда складається з п’яти учнів (у віці 14-17 років) та одного педагога-керівника.

На другому етапі у вересні цього року польська сторона запрошує усі команди з України до Польщі на тренінг з навчання методиці участі у біржі (ігрова педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянської активності). Групи будуть розквартированими в навчальному закладі в Мотичу Лісним у малювничому районі поблизу Любліна, який вже від кільканадцяти років приймає учасників міжнародних зустрічей молоді. Передбачаються цікаві екскурсії до Любліну
Третій - генерація командами власних ідей міні-проектів та участь у «конкуренції» на фондовій біржі (Інтернет - сайті з реалізації проектів). ІМЦ сподівається, що активну участь у проекті будуть брати участь й шкільні євро клуби Новограда-Волинського.

Протягом третьому етапу (у жовтні) експерти з Польщі відвідають міста Новоград-Волинський та Євпаторію з метою надання практичної допомоги з реалізації проектів та проведення біржі та організації обміну соціально значимими ініціативами учнівської молоді.

На четвертому (заключному) етапі проекту в листопаді відбудеться конференція в Новограді-Волинському. Конференція буде присвячена аналізу участі команд у проекті та оцінці активності школярів у реалізації громадсько значимої діяльності у рамках проекту. На заключній конференції відбудеться відзначення найкращих команд та учнів.
Організатори проекту впевнені у тому, що українсько-польский молодіжний проект буде сприяти вихованню лідерів демократичних перетворень, про європейський освіті школярів, європейський інтеграції України.
Усі проектні витрати з технічного забезпечення, відзначення роботи дітей, у тому числі й витрати, пов’язані з поїздкою та навчанням українських команд у Польщі, бере на себе Фундація «Щасливо дитинство».

Звичайно, для реалізації власних проектів командам міста Новограда-Волинського потрібні будуть ресурси, які, як сподіваються організатори проекту, дітям зможуть надати владні структури, громадські організації, бізнес - організації, підприємства, всі небайдужі до виховання молодих людей цікавими та результативними методами. Отож запрошуємо до співпраці усіх бажаючих та бажаємо успішної участі у проекті.

П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо взяти участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки
23.05.2019

26-28 липня 2019 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка. 

Докладніше...
Запрошуємо до участі у заході!
23.05.2019

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, 1 червня 2019 року о 15:00 год. відбудеться «Святковий дитячий велопробіг» за участю наймолодших жителів нашого міста, юних велосипедистів та ролерів, а саме дітей від 3 до 16 років. Захід пройде на вул. Героїв АТО ("Стометрівка").

Докладніше...
23.05.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного  тридцять другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa