Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 20.05.2019 року

Докладніше...
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Керівники навчальних закладів міста Новограда-Волинського навчаються
22.06.2012

Понад 20 керівників навчальних закладів міста (директорів шкіл, завідуючих дошкільних навчальних закладів, позашкільних закладів) нещодавно взяли участь у міському семінарі «Стратегічне планування розвитку школи як засіб успішного менеджменту», який відбувся на базі ЗОШ №5. Семінар відбувався відповідно до плану методичної роботи з педагогічними кадрами управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру.

Почала семінар О.В. Ільяхова, начальних управління освіти і науки, яка ознайомила з поточною ситуацією в галузі освіти міста та конкретизувала завдання для керівників навчальних закладів.

Відповідно до плану семінару директор ЗОШ №5 Л.А. Капчинська у формі екскурсії по школі ознайомила учасників семінару з матеріальною базою школи та організацією навчально-виховного процесу. З темою «Моніторинг діяльності навчальних закладів та їх атестація» виступив проректор з питань навчальної роботи Житомирського ОІППО А.Ф. Шегеда, Питання видів та форм моніторингу, технології атестації навчальних закладів, курсової перепідготовки педагогічних працівників при ОІППО, підготовки та проведення атестації навчальних закладів, шкали оцінювання діяльності та багато інших питань розкрив в своєму виступі А.Ф. Шегеда.

Він презентував авторський посібник «Моніторинг якості освіти навчальних закладів та їх атестація», які учасники семінару мали можливість придбати.

Про конкретні підходи до оцінювання якості освіти у навчальних закладах міста на прикладі участі у ІІІ етапі (обласному) олімпіад виступив М.К. Сюравчик, проректор з питань методичної роботи Житомирського ОІППО. У його виступі було показано підходи до аналізу участі команди міста, її окремих учасників в обласних олімпіадах та продемонстрував результати у порівнянні з іншими містами та районами області. Завідувач інформаційно-методичного центру П.К. Ліневич звернув увагу присутніх на особливості участі міських команд в обласних олімпіадах та найкращий результат за всі роки проведення обласних олімпіад – п’ятдесят призерів!

Після цього учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи команди керівників ЗОШ №5:
Л.А. Капчинська, директор школи, розкрила загальні підходи до виявлення проблем у навчальному закладі, організації роботи адміністрації школи з їх вирішення та досягнень педагогічного колективу за останні роки. Зацікавленість учасників семінару викликала участь школи у грантових конкурсах, залучення позабюджетних коштів та реалізація різноманітних проектів.

Н.В. Франчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, познайомила з особливостями проведення моніторингових досліджень якості роботи вчителів, стану викладання та рівнем навчальних досягнень учнів з окремих предметів.
А.А. Савченко, заступник директора з методичної роботи, ознайомила з підходами в організації методичної роботи у школі.
О.А. Захарова, заступник директора з виховної роботи, розкрила особливості роботи педагогічного колективу з організації виховної роботи з школярами, залучення дітей до позакласної роботи та її результативність.
Виступи супроводжувалися демонстраціями діаграм, таблиць та схем й викликали зацікавленість у керівників закладів.

У рамках семінару було передбачено й неформальне спілкування в колі колег-друзів.
Форма та зміст семінару довели корисність спілкування, відкритого обговорення проблем та спільного пошуку їх рішення для всіх учасників семінару. Високу оцінку получила участь в роботі представників Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
У роботі семінару взяла участь Т.В. Ващук, заступник начальника управління освіти і науки.


П.К. Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо взяти участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки
23.05.2019

26-28 липня 2019 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка. 

Докладніше...
Запрошуємо до участі у заході!
23.05.2019

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, 1 червня 2019 року о 15:00 год. відбудеться «Святковий дитячий велопробіг» за участю наймолодших жителів нашого міста, юних велосипедистів та ролерів, а саме дітей від 3 до 16 років. Захід пройде на вул. Героїв АТО ("Стометрівка").

Докладніше...
23.05.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного  тридцять другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa