Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулося засідання ради старійшин при міському голові
14.06.201213 червня відбулося чергове засідання ради старійшин при міському голові, до складу якої входять представники старшого покоління, які мають досвід керівної роботи, високий авторитет серед населення міста та цікавляться найбільш болючими питаннями територіальної громади.

У засіданні взяв участь секретар міської ради Василь Михальчук. Починаючи засідання, голова ради старійшин Григорій Грінченко поінформував про виконання поставлених завдань на попередньому засіданні. Перед присутніми виступили заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури, спорту міської ради Алла Виговська та начальник служби у справах дітей міської ради Людмила Місюра.

Алла Василівна доповіла про важливість та актуальність питання літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Над оздоровленням у місті працюють різні структури: це – заклади охорони здоров'я, УПСЗН, заклади освіти, фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілки, громадські, релігійні об’єднання. Координатором оздоровчої кампанії відповідно чинного законодавства є управління у справах сім’ї, молоді. Фізичної культури та спорту.

У 2012 році необхідно охопити всіма видами відпочинково-оздоровчих послуг 55 відсотків дітей віком від 7 до 17 років, 100 відсотків дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 70 відсотків дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей - таке завдання визначено Указом Президента України, обласною програмою літнього оздоровлення та відпочинку, розпорядженням голови ОДА.

У нашому місті має бути охоплено організованими формами оздоровлення та відпочинку 3522 дитини. Окрім того щороку до міста надходить певна кількість путівок, придбаних за кошти обласного та державного бюджетів. Зокрема з обласного бюджету на оздоровлення спрямовано майже 5,5 млн. гривень, що на 1 млн. більше, ніж у минулому році. Їх розподіл ведеться чітко за положеннями та наказами кабміну, ОДА. Організацією оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС займається управління праці та соціального захисту населення міської ради. Щороку оздоровлюється понад 100 дітей даної пільгової категорії. Діти, які знаходяться на “Д” обліку, мають інвалідність оздоровлюються в санаторіях за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я. Щорічно близько 300 дітей.

Управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту проводилося направлення дітей, переважно соціально-незахищених категорій на оздоровлення та відпочинок у стаціонарні оздоровчі табори. Зокрема в поточному році вже 5 дітей оздоровлено в Міжнародному дитячому центрі «Артек», 6 – в УДЦ «Молода гвардія» за бюджетними (безкоштовними) путівками та путівками, які частково фінансуються з державного бюджету.

Людмила Аполлінаріївна інформувала зібрання з питання «Виконання соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до різних форм виховання, зокрема влаштування їх у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу». Станом на 10.06.12 на первинному обліку служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради перебуває 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: в сімейних формах виховання - 92 дітей (під опікою – 79, в прийомних сім’ях – 8, в ДБСТ -4, тимчасово в сім’ї -1), в державних закладах – 46 дітей, а саме: в закладах Міністерства охорони здоров’я –1 ; в інтернатних загальноосвітніх закладах – 24 (з них: в спецшколах –8, тобто мають вади фізичного і психічного розвитку); в ПТНЗ, ВНЗ – 3; в закладах управління праці та соціального захисту населення - 18. Тобто дітей-інвалідів та важко хворих дітей – 27, що становить 19,4% від загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку. Виникають труднощі при влаштуванні до сімейних форм виховання дітей з вадами психічного та фізичного розвитку (вроджений токсоплазмоз, мікроцефалія, спастичний тетрапарез, епісиндром, розумова відсталість тяжкого ступеня, часткова атрофія зорових нервів, ДЦП, синдром Дауна, імбецильність).

Протягом 1 кварталу 2012 року службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради взято на первинний облік та надано статус дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 3 дітям (1 дитина влаштована тимчасово в сім’ю, 1 дитина виховується в спеціальній школі-інтернаті у зв’язку із затримкою психічного розвитку, 1 дитина влаштована до прийомної сім’ї). На території міста функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території міста проживають 14 сімей, які усиновили 15 дітей.
Члени ради старійшин досить активно долучилися до обговорення даної інформації, вносили свої пропозиції та отримували вичерпні відповіді на поставлені запитання.Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa