Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 20.05.2019 року

Докладніше...
21.05.2019

Розпорядження КМУ від 03.04.2019 року №216-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки»

Докладніше...
17.05.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 13.05.2019 року

Докладніше...
16.05.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Травень 2019 року
Відбулося засідання робочої наради з питань обстеження соціально-побутових умов проживання жителів Майстрівського старостинського округу для призначення державних соціальних допомог / Муніципальне життя
24.05.2019

24 травня 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулась робоча нарада з питань обстеження соціально-побутових умов проживання жителів Майстрівського старостинського округу для призначення державних соціальних допомог.

Докладніше...
Проводяться роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Леваневського, 12-14 (мікрорайон «Болгарбуд») / Муніципальне життя
24.05.2019

На об’єкті тривають роботи з влаштування основи для бруківки, яка частково буде викладена в орнаменті. Робітники проводять заміну бордюрів та поребриків.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує / Муніципальне життя
24.05.2019

22 травня на базі Новоград-Волинського МРВ ДВС ГТУЮ в Житомирській області відбулась спільна нарада щодо активізації безробітних боржників до звернення в службу зайнятості.  

Докладніше...
Навчали впевненості гри учнів на сцені / Гуманітарна сфера
24.05.2019

22 травня 2019 року в Школі мистецтв м. Новограда-Волинського на відділі народних інструментів  відбулося Зональне методичне об’єднання  на тему: «Підготовка учнів до концертного виступу» з метою впевненості гри учнів на сцені. 

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
23.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 24 травня 2019 року

Докладніше...
День Героїв у Новограді-Волинському! / Муніципальне життя
23.05.2019

23 травня в Україні відзначають День героїв. Вшановують українських вояків, які боролись за волю українського народу, - козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН, учасників революції Гідності, антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося ЗНО з української мови і літератури / Гуманітарна сфера
23.05.2019

23 травня проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест до закладів вищої освіти. Варто зазначити, що традиційно ЗНО з української мови і літератури є найбільш масовим. Пункти тестування працювали на базі Ліцею № 1, Ліцею № 4, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7, Ліцею № 11. Було зареєстровано 1318 осіб, участь взяло 1293 особи (98,1% від зареєстрованих). 

Докладніше...
Відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів / Муніципальне життя
23.05.2019

22 травня 2019 року у приміщенні Майстрівського клубу відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу.

Докладніше...
23 травня – День Героїв / Муніципальне життя
23.05.2019

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання зі святом Героїв - днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу. 

Докладніше...
Не сайтом єдиним. Що допоможе ОТГ сформувати свій імідж? / Муніципальне життя
23.05.2019

Учасники шкільного телебачення Баранівської ОТГ зайняли друге місце у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School recycling 2019» в номінації соціальна реклама «Відео». Діти отримали цінний подарунок та досвід роботи над відеопроектом. 

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом / Муніципальне життя
23.05.2019

22 травня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за конкурсом.

Докладніше...
Відбулися громадські слухання проектів рішень міської ради щодо встановлення місцевих податків і зборів на території Новоград-Волинської міської ОТГ / Муніципальне життя
23.05.2019

22 травня 2019 року під головуванням заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук відбулися громадські слухання проектів рішень міської ради (регуляторних актів) щодо встановлення місцевих податків і зборів на території Новоград-Волинської міської ОТГ. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
23.05.2019

Житлово-комунальне господарство: Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 23 травня 2019 року

Докладніше...
Відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних осіб та осіб з інвалідністю / Муніципальне життя
22.05.2019

21 травня в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних осіб та осіб з інвалідністю. 

Докладніше...
Професійна орієнтація старшокласників / Муніципальне життя
22.05.2019

Фахівці з профорієнтації Новоград-Волинського міського центру зайнятості звертаються до старшокласників, які наразі обирають професійне майбутнє. Шановні друзі, одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності, від якого залежатиме реалізація  ваших прагнень і бажань. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме ваші інтереси (чим ви хочете займатися), нахили і здібності (що у вас якнайкраще виходить і до чого ви здібні).

Докладніше...
В міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
22.05.2019

22 травня 2019 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти і науки міської ради.

Докладніше...
Вивчали досвід функціонуванням електронного документообігу у виконавчих органах Нетішинської міської ради / Муніципальне життя
22.05.2019

21 травня 2019 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради Леся Мартинюк, начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Олена Костюк, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксана Талько з робочою поїздкою перебували у відрядженні в місті Нетішин Хмельницької області. 

Докладніше...
Проводиться капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
22.05.2019

20 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський ознайомився з ходом проведення капітального ремонту відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Докладніше...
СТАРТУВАЛО ЗНО – 2019 / Муніципальне життя
22.05.2019

21 травня 2019 р. розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 783 учасники, які були зареєстровані, мали змогу скласти тест з математики. Результат виконання сертифікаційної роботи буде використовуватися під час вступу до закладів вищої освіти України. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 22 травня 2019 року.

Докладніше...
Відбулася робоча нарада з працівниками планово-економічних служб головних розпорядників коштів міського бюджету / Муніципальне життя
21.05.2019

21 травня 2019 року заступник міського голови-начальник фінансового управління  міської ради Ірина Ящук провела робочу нараду з працівниками планово-економічних служб головних розпорядників коштів міського бюджету.

Докладніше...
Об’їзд закладів загальної освіти, які знаходяться на території Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ / Муніципальне життя
21.05.2019

21 травня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко, за участю начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук здійснила об’їзд закладів загальної освіти, які знаходяться на території  Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. 

Докладніше...
Відбулося відкриття чемпіонату з міні-футболу на першість Оперативного командування «Північ» / Спорт
21.05.2019

21 травня 2019 року в  місті Новограді-Волинському на  міському стадіоні «Авангард» відбулося урочисте відкриття чемпіонату з міні-футболу на першість Оперативного командування «Північ». Організатором змагань виступили міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та 12 окремий полк оперативного забезпечення.

Докладніше...
Розглянули питання співфінансування будівництва хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» / Муніципальне життя
21.05.2019

20 травня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась виїзна нарада щодо співфінансування будівництва хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

Докладніше...
Опрацювали питання впровадження програми встановлення системи відео нагляду «Безпечне місто» / Муніципальне життя
21.05.2019

20 травня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулась спільна нарада за участю керівництва Новоград-Волинської міської ОТГ, голів ОТГ Новоград-Волинського району та районної ради щодо впровадження програми встановлення системи відео нагляду «Безпечне місто». 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
21.05.2019

20 травня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась щотижнева оперативна нарада за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, начальника відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанни Колесник, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксани Талько.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 травня 2019 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи до Дня Героїв / Муніципальне життя
20.05.2019

20 травня 2019 року відбулася робоча нарада з питань проведення у місті заходів до Дня Героїв. Учасники наради обговорили ряд організаційних питань. Зокрема, було визначено, що основний захід з цієї нагоди відбудеться 23 травня о 10:00 годині біля Арки пам’яті Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО (вул. Шевченка,9).

Докладніше...
Стартував прийом проектних пропозицій до Бюджету участі – 2019! / Муніципальне життя
20.05.2019

З 20 травня по 31 серпня 2019 року приймаються проектні пропозиції до Бюджету участі у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Програма бюджету участі дозволить кожному мешканцю особисто долучитися до розвитку громади та поліпшення життя її мешканців.

Докладніше...
20 травня - День банківських працівників / Муніципальне життя
20.05.2019

Шановні працівники банківських установ! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників: економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших фахівців. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась сімейна хода «Тато, мама, я – щаслива сім’я» / Гуманітарна сфера
20.05.2019

19 травня 2019 року у місті Новограді-Волинському відбулася сімейна хода «Тато, мама, я – щаслива сім’я» на підтримку традиційних сімейних цінностей, організована релігійними та громадськими організаціями з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері.

Докладніше...
«Спортивна в нас сім’я - мама, тато, я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері / Гуманітарна сфера
20.05.2019

19 травня 2019 року у міському парку культури та відпочинку відбувся культурно-відпочинковий захід «Спортивна в нас сім’я - мама, тато, я», приурочений Міжнародному дню сім’ї та Дню матері. Дещо завадили проведенню заходу несприятливі погодні умови.

Докладніше...
Разом ми сім’я щаслива, в нас дитина особлива / Гуманітарна сфера
20.05.2019

Під таким гаслом пройшло свято активного сімейного відпочинку для сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, присвячене Міжнародному дню сім’ї. Мета заходу - об’єднати і показати особливу сім’ю в її цілісності та багатогранності.

Докладніше...
 / Гуманітарна сфера
20.05.2019

17 травня 2019 року о 15:00 год. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулася концертна програма за участю Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені Івана Сльоти та Житомирського академічного ансамблю танцю «Сонечко», яка була організована міською владою.

Докладніше...
В Новограді-Волинському привітали породіль з Днем Матері / Муніципальне життя
20.05.2019

17 травня 2019 року з Днем Матері, яке в Україні традиційно святкують щороку у другу неділю травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша та головний спеціаліст цього ж управління Яна Чайковська привітали жінок, які стали мамами, в пологовому відділенні КНП "Новоград-Волинське міськрай ТМО" та вручили їм квіти і цінні подарунки. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся мітинг-реквієм з нагоди 90-річчя від дня народження Б.Г. Шарварка / Муніципальне життя
20.05.2019

17 травня 2019 року на бульварі Бориса Шарварка у місті Новограді-Волинському відбувся мітинг-реквієм з нагоди 90-річчя від дня народження Бориса Георгійовича Шарварка – українського режисера фестивалів, концертних програм, театралізованих вистав, народного артиста України, Почесного громадянина міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбувся тренінг на тему: «Пошук, розробка та управління проектами» / Муніципальне життя
20.05.2019

17 травня 2019 року у великій залі Будинку рад за участю першого заступника міського голови Сергія Колотова відбувся тренінг на тему: «Пошук, розробка та управління проектами», який провели радники з регіонального розвитку та з комунікації Житомирського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Георгій Федорук і Дмитро Клименко. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 20 травня по 26 травня 2019 року

Докладніше...
18 травня - Міжнародний день музеїв / Муніципальне життя
17.05.2019

Шановні працівники музеїв! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Благородна і водночас відповідальна місія відведена музеям. Вона спрямована на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу, його історико-культурних реліквій. Тому люди завжди цінували і цінують ваші щоденні творчі зусилля, самовіддану працю, яка виокремлюється високим професіоналізмом та сприяє примноженню нетлінних духовних надбань.

Докладніше...
До уваги платників страхових внесків та підприємств, які здійснюють відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах! / Муніципальне життя
17.05.2019

Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня  2018 року №628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» в Житомирській області виконання функцій територіальних управлінь здійснюватиме головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. 

Докладніше...
Обговорили питання організації проведення футбольних матчів на міському стадіоні «Авангард» / Муніципальне життя
17.05.2019

17 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасії Нєпши провів робочу зустріч з директором міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Лідією Тимофєєвою щодо організації проведення футбольних матчів на міському стадіоні «Авангард». 

Докладніше...
Відбувся особистий прийом громадян / Муніципальне життя
17.05.2019

Звернення до міського голови – це остання інстанція для багатьох новоград-волинців, щоби їх проблема вирішилася. Відтак, 17 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян у каб. №1 міської ради.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
17.05.2019

17 травня 2019 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти і науки міської ради. 

Докладніше...
На території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади пройшов буревій / Муніципальне життя
17.05.2019

16 травня 2019 року на території Новоград-Волинської міської ОТГ пройшов буревій із сильною грозою. 17 травня секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук разом із старостою Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ Олексієм Борисюком здійснили виїзд в с. Майстрова Воля. Внаслідок негоди на виїзді з Майстрової Волі сильний вітер зняв шифер з будинку і господарських споруд. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День вишиванки / Гуманітарна сфера
17.05.2019

Травень надзвичайно багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі - День матері та Міжнародний день сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи і доповнюючи, а ще більше нерозривно з ними пов’язане, свято День української вишиванки, яке щороку в третій четвер травня відзначають в Україні. 

Докладніше...
Завершила свою роботу 31 сесія Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
17.05.2019

16 травня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося друге пленарне засідання 31-ої сесії міської ради. За результатами реєстрації засідання, станом на 09:00 годину, зареєструвалось 29 з 34 обраних депутатів міської ради та міський голова. Протягом засідання було розглянуто 29 проектів рішень.

Докладніше...
Інавгурація відбудеться 20 травня / Муніципальне життя
17.05.2019

Верховна Рада підтримала постанову про проведення інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського 20 травня. Парламент ухвалив постанову «Про дату, час і місце проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складанню присяги українському народові новообраним Президентом України Володимиром Зеленським» (реєстраційний №10270-2). 

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочався міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») / Гуманітарна сфера
17.05.2019

15 травня 2019 року на базі 12-го окремого полку оперативного забезпечення за ініціативи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, при підтримці командира 12-го окремого полку оперативного забезпечення, полковника Загурського Анатолія Станіславовича і начальника клубу 12-го окремого полку оперативного забезпечення Щурука Володимира Анатолійовича розпочався міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

Докладніше...
Новоград-Волинський взяв участь в другому сезоні проекту телеканалу 1+1 "Громада на мільйон. Спеціалісти" / Муніципальне життя
17.05.2019

Телеканал «1+1» спільно з програмою підтримки децентралізації в Україні Dobre Агентства США з міжнародного розвитку розпочав роботу над другим сезоном проекту «Громада на мільйон» та оголосив всеукраїнський кастинг серед громад. В першому сезоні, який стартував в 2018 році за головний приз боролися цілі громади, які представляли до уваги глядачів проекти по зміненню життя суспільства на краще. 

Докладніше...
Учениця Школи мистецтв м.Новограда-Волинського взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Фантастичні мрії" / Гуманітарна сфера
17.05.2019

12 травня  2019 р. в м.Вінниця відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс "Фантастичні мрії", який проходив за підтримки Міністерства культури та творчого проекту «Тріумф-Fest».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 травня 2019 року

Докладніше...
Прийнято проект Постанови "Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей" / Муніципальне життя
16.05.2019

16 травня 2019 рокупід час пленарного засідання Верховної Ради України народні депутати розглянули проект Постанови «Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей» за №10162.

Докладніше...
З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбулася екскурсійна поїздка до міста Житомир / Муніципальне життя
16.05.2019

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, для сімей загиблих учасників АТО та для прийомних сімей, відбулася екскурсійна поїздка до м.Житомир. Учасники поїздки мали змогу відвідати музей космонавтики ім. С.П. Корольова та Свято-Анастасіївський жіночий монастир. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 травня 2019 року.

Докладніше...
16 травня - День вишиванки / Муніципальне життя
15.05.2019

Шановні новоград-волинці! Щиро вітаю усіх вас зі святом національної єдності - Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей житлово-комунального господарства та охорони здоров’я за минулий тиждень / Муніципальне життя
15.05.2019

Житлово-комунальне господарство: Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
15.05.2019

15 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів 73 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 19 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась концертна програма з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї / Гуманітарна сфера
15.05.2019

Щороку в другу неділю травня в Україні традиційно святкують День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Адже найдорожче, що є в житті - це мама, найтепліше та найдушевніше - це сім’я. 

Докладніше...
Відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
15.05.2019

14 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка,5/1 міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Заняття просто неба в «Інклюзивній школі» / Гуманітарна сфера
15.05.2019

Інклюзивно-ресурсний центр міської ради провів чергове заняття для педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які працюють в інклюзивних групах, інклюзивних класах, групах компенсуючого типу, спеціальних групах на тему «Використання педагогами інтерактивних форм роботи в інклюзивних класах та інклюзивних групах». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 травня 2019 року.

Докладніше...
15 травня – Міжнародний день сім’ї / Муніципальне життя
14.05.2019

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї! Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінимими, а наші справи та вчинки знаходять сенс. 

Докладніше...
5 запитань про субсидії / Муніципальне життя
14.05.2019

ЧИ ПОТРІБНО У ТРАВНІ ПОВТОРНО ЗВЕРТАТИСЯ З ДОКУМЕНТАМИ? Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк. 

Докладніше...
Навчання працівників виконавчих органів міської ради на тему «Зміни в законодавстві щодо надання субсидій населенню» / Муніципальне життя
14.05.2019

14 травня 2019 року у великій залі Будинку рад директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ провела навчання для працівників виконавчих органів міської ради на тему «Зміни в законодавстві щодо надання субсидій населенню». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 травня 2019 року.

Докладніше...
Відбулася нарада з керівниками ОСББ щодо роздільного збору сміття в рамках проекту «Від екосвідомої команди до екосвідомої громади» / Муніципальне життя
13.05.2019

13 травня 2019 року заступник міського голови Анатолій Легенчук провів нараду з керівниками  ОСББ щодо роздільного збору сміття в рамках проекту  «Від екосвідомої команди до екосвідомої громади».

Докладніше...
Про впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новоград-Волинському / Муніципальне життя
13.05.2019

13 травня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко за участі директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, заступника директора департаменту Надії Шатило, інженера із технічного нагляду за об'єктом будівництва Миколи Солов’я провела чергову нараду з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка,20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи до Дня вишиванки та з нагоди 90-річчя від Дня народження Бориса Георгійовича Шарварка / Муніципальне життя
13.05.2019

13 травня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась робоча нарада щодо організації та проведення у місті Новограді-Волинському Дня вишиванки, а також заходів з нагоди 90-річчя від Дня народження народного артиста України, почесного громадянина міста Новограда-Волинського Бориса Георгійовича Шарварка. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
13.05.2019

13 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневі оперативну та апаратну наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося святкування Дня Полонії та поляків за кордоном і Національного свята Конституції 3 травня / Гуманітарна сфера
13.05.2019

11 травня 2019 року у міському Палаці культури імені Лесі Українки Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці відзначило День Полонії та поляків за кордоном і 228-му річницю прийняття Конституції 3 травня.

Докладніше...
Відзначив своє 25-річчя Ліцей №11 міста Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
13.05.2019

11 травня 2019 року у актовій залі Ліцею №11 відбулися святкові заходи з нагоди 25-річчя від дня заснування навчального закладу за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко та начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук.

Докладніше...
Інформація щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі / Муніципальне життя
13.05.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 ′′Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі′′ затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 13 травня по 19 травня 2019 року.

Докладніше...
12 травня – День Матері / Муніципальне життя
11.05.2019

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Дорогі та любі матері! Сердечно вітаю вас із Днем Матері! Це свято, сповнене душевної теплоти, яку отримуємо від безмежної материнської любові. Ваше терпіння, ніжні руки, любляче серце та мудрі поради благословляють всіх нас у житті.

Докладніше...
12 травня – Всесвітній день медсестер / Муніципальне життя
11.05.2019

Шановні медичні сестри Новограда-Волинського! Сердечно вітаю вас з Всесвітнім днем медсестер. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!

Докладніше...
Опрацювали питання будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» / Муніципальне життя
11.05.2019

11 травня 2019 року, на базі департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка,20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». 

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
11.05.2019

11 травня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. 

Докладніше...
Подяка працівникам Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
11.05.2019

Від жителя міста Новограда-Волинського Олександра Філіповського надійшло звернення на Урядову гарячу лінію (1545) з подякою щодо роботи працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося народне віче «СТОППОНІНКА» / Муніципальне життя
11.05.2019

10 травня 2019 року мешканці міста Новограда-Волинського, а також Новоград-Волинського і Баранівського районів пройшли багатолюдною ходою центральною вулицею міста, від пам'ятника Т.Г. Шевченку (район автовокзалу) до площі Лесі Українки, де відбулося народне віче в знак протесту проти масового забруднення річок Хомора та Случ. Присутні довго обговорювали екологічну ситуацію, яка склалася у зв’язку із скидами відходів з ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика" до річки Хомора, яка впадає в річку Случ. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття зональних змагань в рамках проведення Х обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування / Спорт
11.05.2019

10 травня 2019 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки міста Новограда-Волинського відбулося відкриття зональних змагань в рамках проведення Х обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 травня 2019 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському привітали медичних сестер з професійним святом / Гуманітарна сфера
10.05.2019

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше як сто років та офіційно воно було засноване тільки в 1971 році. В Україні його святкують з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Докладніше...
Опрацювали питання організації та проведення заходів до 170-ї річниці з дня народження Олени Пчілки / Муніципальне життя
10.05.2019

29 червня 2019 року виповнюється 170 років від дня народження талановитої письменниці, громадсько-політичного діяча, матері Лесі Українки – Олени Пчілки. Відтак, 2019 рік у місті Новограді-Волинському оголошено роком Олени Пчілки (розпорядження міського голови Віктора Весельського №6(о) від 11.01.2019р.). 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Муніципальне життя
09.05.2019

Десятки років відділяють нас від тих страшних, кривавих подій, які принесла на нашу землю Друга світова війна… Уже 74 роки пройшло з тієї незабутньої весни 1945 року, коли воїни-герої здобули перемогу над нацизмом! Час летить невпинно… Відтоді виросли цілі покоління українців. Та скільки б часу не пройшло, ніхто ніколи не забуде тих, хто поклав на вівтар свободи та миру свої життя.

Докладніше...
9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Муніципальне життя
09.05.2019

Шановні ветерани, учасники бойових дій! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця війна залишила нам високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, а також стала символом вічної скорботи за полеглими.

Докладніше...
Урочистості з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Гуманітарна сфера
08.05.2019

Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити. В запеклих боях, рятуючи Україну і світ віддали своє життя справжні герої. Саме вони героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. 8 травня 2019 року у міському Палацу культури ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Докладніше...
До Дня пам’яті та примирення у Новограді-Волинському відбувся урочистий захід / Муніципальне життя
08.05.2019

Щороку, 8-го та 9-го травня, українці вшановують світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Відтак, 8 травня 2019 року у сквері Слави міста Новограда-Волинського відбувся мітинг-реквієм «Пам’яті загиблим героям», присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення.

Докладніше...
8 травня – День пам’яті та примирення / Муніципальне життя
08.05.2019

Дорогі земляки! 8 травня - це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом.

Докладніше...
8 травня - Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця / Муніципальне життя
08.05.2019

Дорогі волонтери, доброчинці, благодійники! 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця – гуманітарного руху, що захищає людське життя та здоров’я, полегшує страждання людей незалежно від їх раси, релігійних та політичних поглядів. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.05.2019

План роботи виконавчих органів міської ради з 9 по 10 травня 2019 року.

Докладніше...
До 170-річчя від дня народження Олени Пчілки / Гуманітарна сфера
08.05.2019

Рушник, що почали вишивати в музеї родини Косачів, на батьківщині Лесі Українки, за "Узорами", зібраними її матір'ю Оленою Пчілкою в м. Новограді-Волинському Житомирської області, вишивають на її малій батьківщині - в м. Гадячі Полтавської області. 

Докладніше...
Відбувся інформаційний семінар на тему: «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах України» / Муніципальне життя
08.05.2019

07 травня 2019 року фахівці Центру ресурсоефективного та чистого виробництва,  директор Андрій Ворфоломеєв і регіональний координатор Олексій Чайковський відвідали  Новоград-Волинську міську ОТГ та провели інформаційний семінар на тему: «Переваги впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва на підприємствах України» для представників малого та середнього бізнесу, а також промислових підприємств. 

Докладніше...
До відома мешканців та гостей міста: / Муніципальне життя
08.05.2019

З 27 квітня 2019 року міський голова Віктор Леонідович Весельський перебуває на стаціонарному лікуванні. 

Докладніше...
Відбувся IV Міжнародний фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев» / Гуманітарна сфера
08.05.2019

3-6 травня 2019 року у м. Львові відбувся IV Міжнародний фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев». Основною метою фестивалю є національне патріотичне виховання, культурне, мистецьке та духовне відродження української молоді. Також популяризація духової, вокальної та хореографічної спадщини вітчизняної та світової культури. 

Докладніше...
Відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» / Муніципальне життя
08.05.2019

5 травня 2019 р. м. Київ відбувся  Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури та культурної спадщини м. Києва. 

Докладніше...
Поліція Житомирщини застерігає громадян від використання комуністичної символіки / Муніципальне життя
08.05.2019

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на всій території України заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 07 травня по 12 травня 2019 року

Докладніше...
Відбулася підсумкова нарада щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом Другій світовій війні / Муніципальне життя
07.05.2019

06 травня заступник міського голови Оксана Гвозденко провела підсумкову нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Докладніше...
Відбулася щотижнева апаратна нарада / Муніципальне життя
07.05.2019

06 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневу апаратну нараду на якій були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні / Муніципальне життя
07.05.2019

03 травня 2019 року у конференц-залі Будинку рад під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко, із залученням спеціалістів з охорони праці підприємств та установ міста відбулося засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.05.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 06 травня по 12 травня 2019 року

Докладніше...
Відбулася зустріч з учасниками проекту "Zero Waste School": світ без відходів / Муніципальне життя
03.05.2019

03 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов, за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, провів зустріч з учасниками проекту "Zero Waste School", започаткованого Фондом Братів Кличко.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
03.05.2019

03 травня 2019 року голова оргкомітету заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Докладніше...
Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
03.05.2019

03 травня 2019 року під головуванням голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Василя Остапчука та за участі членів комісії відбулось чергове її засідання.

Докладніше...
Навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту / Муніципальне життя
03.05.2019

2 травня 2019 року протягом дня у великій залі Будинку рад відбулись навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту, зокрема участь у заході взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Докладніше...
Мешканці Новограда-Волинського перекрили трасу міжнародного значення Київ-Чоп / Муніципальне життя
03.05.2019

2 травня 2019 року о 10:00 год. мешканці Новограда-Волинського перекрили трасу міжнародного значення Київ-Чоп поряд із селом Перемога на знак протесту проти скиду відходів з ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика" до річки Хомора та забруднення річки Случ.

Докладніше...
Навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту / Муніципальне життя
02.05.2019

2 травня 2019 року протягом дня у великій залі Будинку рад відбулись навчання керівників та відповідальних осіб з питань цивільного захисту, зокрема участь у заході взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук та заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Докладніше...
ДЕ СКЛАДАТИМУТЬ ЗОВНІШНЄ ОЦІНЮВАННЯ? / Муніципальне життя
02.05.2019

26 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування.

Докладніше...
Серед 53 ОТГ Житомирщини, що отримають 175,3 млн. грн субвенції - Новоград-Волинська ОТГ / Муніципальне життя
02.05.2019

Наприкінці квітня Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Обсяг субвенції цього року складає 2,1 млрд грн. 

Докладніше...
1 травня - День праці / Муніципальне життя
02.05.2019

Шановні новоград-волинці! Першотравень завжди був і залишиться світлим весняним святом, яке однаково люблять усі покоління, тож воно по праву вважається всенародним.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо взяти участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки
23.05.2019

26-28 липня 2019 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка. 

Докладніше...
Запрошуємо до участі у заході!
23.05.2019

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, 1 червня 2019 року о 15:00 год. відбудеться «Святковий дитячий велопробіг» за участю наймолодших жителів нашого міста, юних велосипедистів та ролерів, а саме дітей від 3 до 16 років. Захід пройде на вул. Героїв АТО ("Стометрівка").

Докладніше...
23.05.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного  тридцять другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa