Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Серпень 2019 року
Відбувся виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
16.08.2019

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, міським головою Віктором Весельським 16 серпня 2019 року в адміністративному приміщенні с.Майстрів Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ здійснено виїзний прийом громадян.

Докладніше...
Щодо земляних робіт в міському парку культури і відпочинку / Муніципальне життя
16.08.2019

Відповідно до проекту робіт в міському парку культури і відпочинку проводяться земляні роботи з прокладання кабелю електрозабезпечення від Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» до РП № 2, який знаходиться в парковій зоні. З даного виду робіт управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради виданий ордер № 058 від 06.08.2019 року на проведення земляних робіт у м.Новоград-Волинський. 

Докладніше...
Керівники освітніх закладів взяли участь у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» / Муніципальне життя
16.08.2019

15 серпня 2019 року керівники освітніх закладів на чолі з начальником управління освіти і науки міста Новограда-Волинського , Т.В. Ващук брали участь у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» та працювали в секціях:

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
16.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду.

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради і підпорядкованих установ соціальної сфери щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
16.08.2019

15 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук провів нараду-співбесіду з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради і підпорядкованих установ соціальної сфери щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 серпня 2019 року

Докладніше...
15 серпня - День археолога / Муніципальне життя
15.08.2019

Шановні археологи! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Археологія – складна наука, яка піддається не всім! Представники цієї професії є не тільки науковцями, вони – охоронці української історії, які щоразу, з любов’ю в серці та мудрістю розкривають таємниці минулого!

Докладніше...
У «Прозорому офісі» планується створення єдиного простору для надання соціальних та адміністративних послуг населенню / Муніципальне життя
15.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 15 серпня 2019 року провів нараду щодо розміщення працівників департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, центру надання адміністративних послуг міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». В.о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській  області Олег Шмагун та начальник відділу внутрішнього аудиту цього ж управління Олександр Барановський відвівали Новоград-Волинський для участі у вищезазначеній нараді. 

Докладніше...
Обережно, ботулізм! Хто ризикує підхопити і як не допустити захворювання / Муніципальне життя
15.08.2019

Улюблений сезон цієї небезпечної хвороби літо-осінь, коли господині активно займаються консервацією продуктів. Саме консерви – овочеві, фруктові, грибні, м’ясні, рибні і стають причиною захворювання. А також споживання копченостей, в’яленої та сушеної риби, особливо приготовлених у домашніх умовах з порушенням гігієни, та продукція, упакована під вакуумом. 

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
15.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо-зимового періоду. 

Докладніше...
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
15.08.2019

14 серпня 2019 року відбулось чергове 79 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під час якого заслухано та обговорено27 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади. Участь у засіданні взяли 16 членів виконавчого комітету.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким колишнього завідуючого відділу соціального забезпечення Новоград-Волинської міської ради Троцького Анатолія Аркадійовича, з приводу тяжкої втрати – його смерті. 

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 серпня 2019 року

Докладніше...
Виїзна нарада щодо подальшого використання приміщення колишнього шкірвендиспансеру / Муніципальне життя
14.08.2019

13 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду згідно звернення громадської активістки щодо вирішення питання відкриття «Хоспісу для безхатьків» в місті Новограді-Волинському. Участь у нараді взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук та керівники структурних підрозділів міської ради.

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
14.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо - зимового періоду. 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
14.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 13 серпня 2019 року у другій половині дня провів нараду-співбесіду з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
Подяка за сприяння у виділенні коштів на капітальний ремонт нового приміщення краєзначого музею / Муніципальне життя
14.08.2019

Адміністрація краєзнавчого музею щиро дякує міському голові Віктору Леонідовичу Весельському, депутатському корпусу, секретарю міської ради Василю Івановичу Остапчуку, виконавчому комітету міської ради, заступнику міського голови Оксані Василівні Гвозденко, начальнику відділу культури і туризму Ларисі Вікторівні Заєць за сприяння у виділенні коштів на капітальний ремонт нового приміщення краєзначого музею.

Докладніше...
14 серпня – Перший (Медовий) Спас (Маковій або Спас на воді) / Муніципальне життя
14.08.2019

Шановні новоград-волинці! Щороку, у перший день Успінського посту, православні християни відзначають свято Маковія, який в народі називають Першим Спасом або Спасом на воді. Вважається, що до середини серпня вулики наповнюються медом і в цей час пасічники починають медозбір. За традицією, цього дня освячують воду, квіти, мак та мед нового збору.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 серпня 2019 року

Докладніше...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №587/2019 «Про призначення В.Бунечка головою Житомирської обласної державної адміністрації» / Муніципальне життя
13.08.2019

Призначити БУНЕЧКА Віталія Івановича головою Житомирської обласної державної адміністрації.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
Увага! Долучайтеся до соціальної благодійної акції по збору продуктів харчування «Кошик доброти» / Гуманітарна сфера
13.08.2019

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради організував соціальну благодійну акцію по збору продуктів харчування у супермаркетах міста під назвою «Кошик доброти», метою якої є збір продуктів харчування для потребуючих верств населення та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року / Гуманітарна сфера
13.08.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2019 №167 (о) "Про перевірку готовності закладів освіти Новоград - Волинської ОТГ до 2019-2020 навчального року" та з метою якісної і своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року та осінньо - зимового періоду.

Докладніше...
Про ускладнення погодних умов по території України на 13-14 серпня 2019 року / Муніципальне життя
13.08.2019

За даними УкрГідрометцентру, в зв'язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних, північних та Вінницькій областях 13-14 серпня очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності (жовтий)); вдень 13 серпня та протягом доби 14 серпня на заході країни значні дощі, в окремих районах шквали 25-28 м/с (ІІ рівень небезпечності (помаранчевий)).

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузі охорони здоров’я за минулий тиждень / Гуманітарна сфера
13.08.2019

В КНП «Центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Новоград-Волинської міської ради станом на 12.08.2019 року підписано 48 779 декларацій  з сімейними  лікарями, педіатрами (86,9%).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 серпня 2019 року

Докладніше...
12 серпня - Міжнародний день молоді / Муніципальне життя
12.08.2019

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання з прекрасним літнім святом – Міжнародним днем молоді! Молодість - найпрекрасніший період у житті кожної людини. Приємно відмітити, що молодь нашого міста відрізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути до її досягнення. 

Докладніше...
Відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
12.08.2019

12 серпня 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, у ході яких було підведено підсумки роботи за минулий тиждень та окреслено ряд завдань по галузях на поточний тиждень. 

Докладніше...
Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Житомирської ОДА Бунечко Віталія Івановича / Муніципальне життя
12.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 12 серпня 2019 року в м. Олевськ взяв участь у представленні Президентом України Володимиром Зеленським новопризначеного голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко Віталія Івановича (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №587/2019 "Про призначення В.Бунечка головою Житомирської обласної державної адміністрації").

Докладніше...
Пішов у вічність Володимир Іванович Прокошин - начальник комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку» / Муніципальне життя
12.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття Олександру Володимировичу Прокошину, начальнику відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці та соціального захисту населення, з приводу тяжкої втрати – смерті батька Володимира Івановича Прокошина, який працював начальником комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
09.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 12 серпня по 18 серпня 2019 року

Докладніше...
11 серпня - День працівників ветеринарної медицини / Муніципальне життя
09.08.2019

Шановні працівники ветеринарної медицини! Від усього серця вітаю вас з професійним святом! Ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки громади міста і країни в цілому. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у галузі медицини – віддані своїй професії, оберігають здоров’я населення, турбуються про довкілля і допомагають тваринам.

Докладніше...
11 серпня - День будівельника / Муніципальне життя
09.08.2019

Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем будівельника! Саме від вашої праці, майстерності та натхнення залежать затишок та комфорт кожного з нас. В наш час будівництво — це, певною мірою, творча галузь, в якій активно впроваджуються новітні технології, використовуються найсучасніші матеріали, будівельна техніка та устаткування, де неодмінно вивчаються та застосовуються останні досягнення світової науки і практики містобудування. 

Докладніше...
Особистий прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
09.08.2019

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян. У п’ятницю, 9 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський у каб. 1 міської ради провів особистий прийом громадян. До очільника міста звернулося 7 мешканців Новограда-Волинського, звернення яких потребували підтримки з боку міської влади. 

Докладніше...
Посадовці оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» / Муніципальне життя
09.08.2019

07 серпня 2019 року за пропозицією міського голови Віктора Весельського секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови –начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, члени виконавчого комітету міської ради: Ірина Розум, Олександр Костеченко, Сергій Портянко, Володимир Помінчук, Лілія Хрущ, Олександр Куценко оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Докладніше...
Тривають ремонтні роботи на першому поверсі поліклінічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
09.08.2019

07 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участю секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ побували на першому поверсі поліклінічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» аби особисто ознайомитися з ходом та якістю ремонтних робіт, які там здійснюються. 

Докладніше...
Щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року керівниками підвідомчих установ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради / Муніципальне життя
09.08.2019

Очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський 8 серпня 2019 року провів нараду-співбесіду з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та з керівниками підвідомчих установ управління. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 серпня 2019 року

Докладніше...
Проводиться капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» / Муніципальне життя
08.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 07 серпня 2019 року за участю секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ оглянули хід проведення ремонтних робіт у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО». 

 
Докладніше...
Оглянули хід будівництва хірургічного корпусу / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський у супроводі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, членів виконавчого комітету міської ради: Василя Бориса, Олексія Борисюка, Ірини Розум, Олександра Костеченка, Сергія Портянка, Володимира Помінчука, Лілії Хрущ оглянули хід проведення будівельних робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО».  

 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з керівниками галузі культури щодо використання коштів на проведення капітальних видатків / Муніципальне життя
08.08.2019

Цього тижня міський голова Віктор Весельський проводить з головними розпорядниками коштів міського бюджету наради-співбесіди щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів. 7 серпня 2019 року Віктор Леонідович зустрівся з керівниками галузі культури і туризму Новограда-Волинського.

Докладніше...
Оглянули хід ремонту дорожнього покриття вулиці Житомирська / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року на пропозицію міського голови Віктора Весельського секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, члени виконавчого комітету міської ради: Олексій Борисюк, Ірина Розум, Олександр Костеченко, Сергій Портянко, Володимир Помінчук, Лілія Хрущ, оглянули хід проведення ремонтних робіт дорожнього покриття на вулиці Житомирській. 

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень-червень 2019 року / Економіка
08.08.2019

На 1 червня 2019р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 55880 осіб (постійного – 56203). Загальне скорочення по місту за січень-травень 2019р. становить 228 осіб. За аналогічний період минулого року загальне скорочення становить 93 особи.

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
08.08.2019

07 серпня 2019 року у великій залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 14 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради. 

Докладніше...
Робоча нарада щодо порядку взаємодії оперативно-чергових служб міста при виникнення пожежі / Муніципальне життя
08.08.2019

На доручення міського голови під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука 7 серпня 2019 року відбулась робоча нарада з керівниками оперативно-чергових служб міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Нарада-співбесіда з головними розпорядниками коштів міського бюджету в житлово-комунальній галузі / Муніципальне життя
08.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 6 серпня 2019 року у другій половині дня провів нараду-співбесіду з головними розпорядниками коштів міського бюджету в житлово-комунальній галузі щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 серпня 2019 року

Докладніше...
Інформація щодо діяльності КНП «ЦПМСД» Новоград-Волинської міської ради за 6 місяців 2019 року / Муніципальне життя
07.08.2019

На виконання основних завдань  медичної реформи  на рівні первинної медичної допомоги КНП «ЦПМСД» Новоград – Волинської міської ради у 2019 році врегульовані відносини з Національною службою  здоров’я України  шляхом заключення  договору   про медичне  обслуговування населення.

Докладніше...
Відбулася робоча нарад щодо використання коштів / Муніципальне життя
07.08.2019

06 серпня 2019 року за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та військового комісара Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Канюки відбулася робоча нарада щодо використання коштів, передбачених на реалізацію заходів програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони у 2019 році». 

Докладніше...
Розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Житомирській та вулиці Родини Косачів / Муніципальне життя
07.08.2019

Міський голова Віктор Весельський у супроводі заступників міського голови Анатолія Легенчука та Ірини Ящук, а також начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександра Богданчука 6 серпня 2019 року оглянули хід ремонтних робіт дорожнього покриття на вулиці Житомирській. 

Докладніше...
Міський голова здійснив об’їзд позашкільних закладів освіти міста / Муніципальне життя
07.08.2019

У другій половині дня, 05 липня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участю начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук, заступника начальника управління освіти і науки міської ради Тамари Гончарук та провідного спеціаліста цього ж управління Руслани Жданюк здійснили об’їзд позашкільних закладів освіти міста, а саме відвідали дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 серпня 2019 року

Докладніше...
Запрошуємо громадян долучитися до бюджету участі / Муніципальне життя
06.08.2019

У конференц-залі Будинку рад 6 серпня 2019 року відбулась робоча зустріч  з питань організації та координації впровадження і реалізації  бюджету участі в Новоград-Волинській міській ОТГ. Участь у засіданні взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та депутат міської ради Сергій Хапчук. До зустрічі також долучилася члени робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі та автори проектів, які цього року змагатимуться за перемогу. 

Докладніше...
Закликаємо до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова / Муніципальне життя
06.08.2019

Шановні звягельчани, закликаємо вас до співпраці з поліцією задля розкриття зухвалого злочину, що днями трапився на кладовищі по вулиці Чехова у нашому місті. Будь-яка інформація про підозру може стати зачіпкою і допомогти нам розшукати нелюда-вандала! 

Докладніше...
Нарада щодо інформування керівниками правоохоронних органів громади про хід проведення розслідування за фактом наруги над могилами / Муніципальне життя
06.08.2019

Під головуванням міського голови Віктора Весельського 5 серпня 2019 року відбулась нарада щодо інформування керівниками правоохоронних органів громади про хід проведення розслідування за фактом вандалізму на кладовищі на вул. Чехова та Бульвару Шарварка.

Докладніше...
Новоград-Волинський: оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
06.08.2019

У понеділок, 05 серпня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, цегалузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури та ін. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Докладніше...
Знайти нову роботу допоможуть кар'єрні радники / Муніципальне життя
05.08.2019

инок праці не стоять на місці. Все змінюється – нові виклики, необхідність нових підходів для реагування на ці виклики,диктують свої правила, на які служба зайнятості максимально швидко та гнучко реагує. З січня  цього року у роботі служби зайнятості внесені суттєві корективи: тепер кожного відвідувача супроводжує кар’єрний радник, котрий разом з шукачем роботи визначає конкретні шляхи повернення особи до продуктивної зайнятості, який покликаний надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнта. 

Докладніше...
Співчуття Світлані Василівні Литвин з приводу тяжкої втрати – смерті батька Василя Климовича Литвина / Муніципальне життя
05.08.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття Світлані Василівні Литвин, начальнику відділу бухгалтерського обліку міської ради, з приводу тяжкої втрати – смерті батька Василя Климовича Литвина. 

Докладніше...
Турнір з більярду та тенісу настільного для жителів с. Майстрів / Муніципальне життя
05.08.2019

2 серпня 2019 року о 18:00 годині у Майстрівському сільському клубі міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з завідуючою Майстрівського сільського клубу організували турнір з більярду та тенісу настільного, як для жителів с.Майстрів так і долучилися жителі міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбувся особистий прийом громадян / Муніципальне життя
05.08.2019

У п’ятницю 02 серпня 2019 року у каб. 1 міської ради відбувся особистий прийом громадян міським головою Віктором Весельським.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.08.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 05 серпня по 11 серпня 2019 року

Докладніше...
Міський голова зустрівся з першим заступником голови Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
02.08.2019

01 серпня 2019 року під час участі у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради міський голова Віктор Весельський звернув увагу присутніх у сесійній залі депутатів обласної ради, керівників області та силових структур на подію, що сталася в ніч на 1 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова, де невідомі особи розбили 16 пам’ятників на могилах, 5 з яких на місці поховання загиблих учасників АТО. 

Докладніше...
Звернення керівництва міста щодо ймовірного приєднання с.Гульськ до Новоград-Волинської міської ОТГ / Муніципальне життя
02.08.2019

Декларуючи свою підтримку реформи децентралізації, секретар міської ради Василь Остапчук та перший заступник міського голови Сергій Колотов 1 серпня 2019 року, на запрошення керівництва Гульської сільської ради, взяли участь у семінарі організованому «Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування». 

Докладніше...
Вандалам, які вчинили наругу над 16-ма пам’ятниками, серед яких – бійцям АТО, загрожує позбавлення волі від чотирьох до семи років / Муніципальне життя
02.08.2019

Під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом наруги над 16-ма пам’ятниками, у тому числі спорудженими в пам’ять тих, хто загинув під час боїв у ході Операції об’єднаних сил.

Докладніше...
З метою запобігання діям вандалів відбулася термінова нарада / Муніципальне життя
02.08.2019

Вніч на 01 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова невідомі пошкодили 16 пам’ятників на могилах, поваливши та розбивши гранітні плити. 01 серпня 2019 року у конференц-залі міської ради міський голова Віктор Весельський з метою запобігання діям вандалів провів термінову нараду за участю керівництва міста, начальників управлінь, відділів міської ради та представників правоохоронних органів, комунальних підприємств.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.08.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 серпня 2019 року

Докладніше...
Рятувальники посилюють протипожежний контроль на місцях збирання та зберігання врожаю / Економіка
01.08.2019

1 серпня фахівці ДСНС вирушили в рейд аби оглянути місця збирання та зберігання врожаю. На багатьох полях вже зібрано врожай, проте зернозбиральна кампанія триває. Рятувальники відвідали одне із сільськогосподарських підприємств у с. Майстрова Воля. Оскільки напередодні пройшов дощ, кілька днів техніка не виходитиме в поля, поки зернові не просохнуть.

Докладніше...
В Новограді-Волинському вшанували пам'ять славетної землячки Лесі Українки / Гуманітарна сфера
01.08.2019

1 серпня 1913 року у віці 42-х років у грузинському місті Сурамі перестало битися серце видатної української поетеси – Лариси Петрівни Косач-Квітки, що писала під поетичним псевдонімом Леся Українка. Її тіло перевезли до Києва і поховали на Байковому кладовищі. Причиною ранньої смерті був кістковий туберкульоз і невиліковна хвороба нирок. Однак, незважаючи на важку хворобу, поетеса не переставала творити. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський бере участь у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради / Муніципальне життя
01.08.2019

Міський голова Віктор Весельський 01 серпня 2019 року перебуває з робочою поїздкою у місті Житомир, де бере участь у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради. 

Докладніше...
Невідомі спаплюжили могили на «Алеї героїв» / Муніципальне життя
01.08.2019

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, в ніч на 1 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова на «Алеї слави» вандали розбили 6 пам’ятників на могилах, 4 з яких на місці поховання загиблих учасників АТО. Невідомі спаплюжили могили: гранітні плити повалені та розбиті, також пошкоджено оздоблення.

Докладніше...
Опрацювали питання будівництва «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
01.08.2019

У місті проводиться робота із створення сучасної системи соціального захисту, в центрі якої є людина. Прикладом чого є будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». 

Докладніше...
Міський голова здійснив об’їзд об’єктів будівництва / Муніципальне життя
01.08.2019

31 липня 2019 року міський голова Віктор Весельський здійснив об’їзд об’єктів будівництва. Зокрема, очільник міста за участі генерального підрядника ТОВ «Будівельна виробнича компанія Форвард Плюс» В’ячеслава Драчука ознайомився із ходом завершення будівництва 9-ти поверхового житлового будинку на вул. Пушкіна, 45 на 56 квартир та будівництвом 8-ми поверхового житлового будинку на вул. Житомирській, 2 на 42 квартири. 

Докладніше...
Триває прийом проектних пропозицій до Бюджету участі – 2019! / Муніципальне життя
01.08.2019

До 31 серпня 2019 року приймаються проектні пропозиції до Бюджету участі у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Подавайте свій проект у каб. №1 Будинку рад (вул. Шевченка, 16, І поверх, сектор організації прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради). 

Докладніше...
Очільник Новограда-Волинського з робочою поїздкою перебував у Міністерстві охорони здоров’я України / Муніципальне життя
01.08.2019

Міський голова Віктор Весельський з першим заступником міського голови Сергієм Колотовим і т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Галиною Барашовець 30 липня 2019 року перебували з робочою поїздкою в Міністерстві охорони здоров’я України щодо виконання постанови КМУ від 30.11.2016 № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд»
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Увага: вакансія!
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa