Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління освіти і науки міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року
23.10.2017

Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління освіти і науки міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року.

Докладніше...
Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику відділу з питань охорони здоров’я міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року
23.10.2017

Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику відділу з питань охорони здоров’я  міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року.

Докладніше...
Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги заступнику міського голови - начальнику фінансового управління міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року
23.10.2017

Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги заступнику міського голови - начальнику фінансового управління міської ради за І половину жовтня місяця 2017 року.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 23 жовтня по 29 жовтня 2017 року
23.10.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 23 жовтня по 29 жовтня 2017 року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
«Енергоефективність в багатоквартирних будинках»

25 лютого 2011 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва проведено регіональну конференцію для представників органів місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за темою: «Енергоефективність в багатоквартирних будинках». Організовано конференцію проектом USAID від американського народу «Реформа міського теплозабезпечення». 

Від Новограда-Волинського участь у заході взяли начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь та голова ОСББ «Колорит» Анатолій Легенчук. Також участь прийняли директор Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Олійник, керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Гжегож Гайда, консультатнт Інституту місцевого розвитку, голова правління енергосервісної компанії «Екологічні системи» Василь Степаненко, представники близько двадцяти українських муніципалітетів. 

Під час семінару основний акцент було поставлено на актуальності проблеми енергозбереження в Україні. Наша держава є енергозалежною. Спостерігається стрімкий ріст цін на енергоносії. Для порівняння, Україна споживає у п’ять разів більше газу, ніж сусідня Польща, відповідно 75 млрд. м3/рік та 15 млрд. м3/рік.
Ера дешевої нафти і газу закінчилася в 2005 році і закінчилася назавжди. Ріст цін на природній газ за останні 5 років склав в середньому 550%. За останні п’ять років середня заробітна плата українців збільшилася лише в 1,6 разів. Заборгованість міст України за природній газ становить 14 млрд. гривень і збільшується в середньому на 30-40% в рік. 

В Україні не використовується понад 20 млн. тон біомаси, що може бути переробленою в екологічно чисте гранульоване біопаливо, яке еквівалентне 10 млрд. м3 природного газу. У якості палива не використовується понад 11 млн. тон твердих побутових відходів, що еквівалентно 4 млрд. м3 природного газу. У якості палива не використовується понад 2,5 млн. тон міських відходів деревини, що еквівалентно 0,9 млрд. м3 природного газу. Тому однозначно можна стверджувати, що наша країна має досить високий потенціал використання альтернативних видів палива. 

Втрати теплової енергії в будівлях України складають 50-70% від норм, які діють в Європейському Союзі. До 2020 року цей рівень збільшиться до 95%.
Ми знаходимося на шляху енергетичної революції. Основою має бути термомодернізація будівель, завдяки чому можна досягти зменшення споживання тепла у 2-3 рази. В Центральній Європі урядами країн розроблені ефективні моделі залучення власника житла до проведення термомодернізації будинків. Досвід фінансування ОСББ у Центральній Європі дозволяє стверджувати наступне: кредити ОСББ є одним із найнебезпечніших серед активів у банківському портфелі. За останні 15 років не зареєстровано жодного випадку дефолту. Представники банків зазначають, що ОСББ хоч і не дають значного прибутку, але вони є досить стабільними клієнтами.
У місті Новограді-Волинському міська влада розуміє всю глибину питань ощадливого використання енергетичних ресурсів. Наразі триває активна робота у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, використовуючи досвід міжнародних експертів для впровадження пілотного проекту термомодернізації будівлі. 


Відділ підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання
23.10.2017

Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного  вісімнадцятої  сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Оголошується конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника
23.10.2017

Відділ культури і туризму міської ради оголошує конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника на місці демонтованого  пам’ятника воїнам першої  кінної  армії ( вул. Вокзальна, 2). Тематика скульптурної композиції довільна, від побутових сцен  до батальних сюжетів. 

Докладніше...
Запрошуємо на громадське обговорення у формі засідання круглого столу
23.10.2017

Організаційний комітет з питань підготовки та проведення громадського обговорення повідомляє про проведення громадського обговорення у формі засідання круглого столу на тему: 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa