Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
14.08.2018

Розглянута петиція «Про звільнення керівника Новоград-Волинського водоканалу» 

Докладніше...
Щодо позову Демидчука Володимира Степановича до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
14.08.2018

У провадженні Житомирського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №806/1519/18 за позовом Демидчука Володимира Степановича до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
10.08.2018

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2018 рік (Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку)

Докладніше...
10.08.2018

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2018 рік (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
«Енергоефективність в багатоквартирних будинках»

25 лютого 2011 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва проведено регіональну конференцію для представників органів місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за темою: «Енергоефективність в багатоквартирних будинках». Організовано конференцію проектом USAID від американського народу «Реформа міського теплозабезпечення». 

Від Новограда-Волинського участь у заході взяли начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірина Гудзь та голова ОСББ «Колорит» Анатолій Легенчук. Також участь прийняли директор Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Олійник, керівник проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Гжегож Гайда, консультатнт Інституту місцевого розвитку, голова правління енергосервісної компанії «Екологічні системи» Василь Степаненко, представники близько двадцяти українських муніципалітетів. 

Під час семінару основний акцент було поставлено на актуальності проблеми енергозбереження в Україні. Наша держава є енергозалежною. Спостерігається стрімкий ріст цін на енергоносії. Для порівняння, Україна споживає у п’ять разів більше газу, ніж сусідня Польща, відповідно 75 млрд. м3/рік та 15 млрд. м3/рік.
Ера дешевої нафти і газу закінчилася в 2005 році і закінчилася назавжди. Ріст цін на природній газ за останні 5 років склав в середньому 550%. За останні п’ять років середня заробітна плата українців збільшилася лише в 1,6 разів. Заборгованість міст України за природній газ становить 14 млрд. гривень і збільшується в середньому на 30-40% в рік. 

В Україні не використовується понад 20 млн. тон біомаси, що може бути переробленою в екологічно чисте гранульоване біопаливо, яке еквівалентне 10 млрд. м3 природного газу. У якості палива не використовується понад 11 млн. тон твердих побутових відходів, що еквівалентно 4 млрд. м3 природного газу. У якості палива не використовується понад 2,5 млн. тон міських відходів деревини, що еквівалентно 0,9 млрд. м3 природного газу. Тому однозначно можна стверджувати, що наша країна має досить високий потенціал використання альтернативних видів палива. 

Втрати теплової енергії в будівлях України складають 50-70% від норм, які діють в Європейському Союзі. До 2020 року цей рівень збільшиться до 95%.
Ми знаходимося на шляху енергетичної революції. Основою має бути термомодернізація будівель, завдяки чому можна досягти зменшення споживання тепла у 2-3 рази. В Центральній Європі урядами країн розроблені ефективні моделі залучення власника житла до проведення термомодернізації будинків. Досвід фінансування ОСББ у Центральній Європі дозволяє стверджувати наступне: кредити ОСББ є одним із найнебезпечніших серед активів у банківському портфелі. За останні 15 років не зареєстровано жодного випадку дефолту. Представники банків зазначають, що ОСББ хоч і не дають значного прибутку, але вони є досить стабільними клієнтами.
У місті Новограді-Волинському міська влада розуміє всю глибину питань ощадливого використання енергетичних ресурсів. Наразі триває активна робота у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, використовуючи досвід міжнародних експертів для впровадження пілотного проекту термомодернізації будівлі. 


Відділ підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
З 1 вересня 2018 року Новоград-Волинський перейде на цифрове телевізійне мовлення
14.08.2018

В Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2 згідно міжнародних зобов’язань. 

Докладніше...
Запрошуємо на футбольний матч
10.08.2018

Запрошуємо на футбольний матч, який відбудеться 12 серпня (неділя) у Новограді-Волинському на стадіоні "Авангард". ФК «Полісся» (м.Житомир) буде приймати вдома вінницьку "Ниву".

 
Докладніше...
Повідомлення про намір перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення для категорії споживачів «населення» КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго"
08.08.2018

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громад, затвердженого Наказом Мінрегіонбуду України від 30.07.2012р.  № 390 (зі змінами)

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa