Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 12.11.2018 року
13.11.2018

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 12.11.2018 року

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха)

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Внески до статутного капіталу субєктів господарювання)

Докладніше...
08.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Утримання та розвиток інфраструктури автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Програма вивозу сміття з приватного сектору міста
Додаток
до рішення міської ради
від 28.04.05. № 402
 
 ПРОГРАМА
запровадження збору та утилізації побутового
 сміття з будинків приватного сектору
 міста Новограда-Волинського
 
Ця програма спрямована на реалізацію державної політики України щодо охорони навколишнього середовища та створення безпечних умов життєдіяльності населення міста.

Завданням програми є розв’язання проблеми збору та вивезення побутового сміття з будинків приватного сектору у відведене місце, приведення житлових мікрорайонів в належний санітарний стан.

Характеристика існуючої ситуації по збору та утилізації ТПВ

Місто має 358 вулиць, протяжністю 178 км. на яких розташовано 11,8 тис. приватних будинковолодінь, де мешкає 14,8 тис. населення.

На більшості територій приватного сектору через неорганізованість та несвоєчасність збору сміття утворилися стихійні сміттезвалища, як в місті, так і на берегах річок і водойм у місцях відпочинку та лісопаркових зонах, придорожніх смугах, що призводить забруднення водних ресурсів, погіршення соціально-екологічних та епідеміологічних умов життєдіяльності населення.

За цих умов існує реальна загроза забруднення навколишнього середовища та виникнення різного роду епідемічних хвороб, що може призвести до масових захворювань населення. Основними причинами недоліків є те, що у приватному житловому секторі міста не налагоджено організований збір побутового сміття і не проводиться його утилізація. У місті відсутні спеціалізовані структури, підприємства, які б змогли задовольнити потребу у вирішенні цього вкрай потрібного і необхідного питання.

Основні завдання програми та шляхи її вирішення:
- запровадити організований збір та утилізацію побутового сміття з будинків   приватного сектора міста;
- створити виробничі підрозділи, структури, малі приватні підприємства для організації збору та вивезення побутових відходів з будинків приватного сектора;
- привести в належний санітарний стан двори та прилеглі території приватних садиб;
- ліквідувати стихійні сміттезвалища, як в житлових мікрорайонах, так і на берегах річок Случ та Смолка та інших водойм;
- реалізації державної природоохоронної політики;
- впровадження жорсткого контролю за місцями, де виникають стихійні сміттєзвалища;
- виявлення осіб-порушників, притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства;
 організації централізованого збору коштів з населення на його вивезення;
 організації відповідальної контролюючої служби за організацією цільового та ефективного використання зібраних коштів;
- застосування адміністративних стягнень до власників приватних житлових будинків згідно пункту 10 Правил благоустрою території міста та статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Комплекс заходів щодо   впровадження організованого збору
побутового сміття з приватного сектора
1. Для організованого збору побутового сміття розподілити територію міста на чотири сектори, за якими закріпити відповідні підрозділи – перевізників.
2. Вивіз побутового сміття проводити згідно встановленого графіку двічі на тиждень в квітні, травні, червні, липні, серпні, вересні. Решту місяців ― один раз на тиждень , що обумовлено договором.
3. Все сміття, за винятком рослинного походження, відходів будматеріалів, приймається до вивозу.
4. Організувати, вивезення побутового сміття суб’єктами підприємницької діяльності за договірною ціною з ефективним та раціональним використанням транспорту.
5. Затвердити маршрути з переліком вулиць, кількістю дворів, кілометражем. Розробити хронометраж кожного маршруту.
6. Заключити угоди між відділом житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради і виконавцем робіт – перевізником з регламентуванням прав і обов’язків обох сторін.
7. Провести обчислення собівартості витрат по вивезенню побутового сміття з приватного сектору, виходячи із кількості вулиць та будинковолодінь.
8. Збір коштів організувати на спеціальний рахунок при відділі житлово-комунального господарства. До неплатників платежу застосовувати вплив згідно чинного законодавства.
9. Результати та хід цієї роботи широко та регулярно висвітлювати у   засобах масової інформації.   
10. Залучати до організації виконання заходів громадськість, вуличні комітети, громадські організації та інші об’єднання громадян, депутатів міської ради.
11. Фінансове забезпечення програми здійснювати за рахунок коштів   громадян ― власників будинковолодінь та міського бюджету.
 
Секретар міської ради
В.А. Костюк

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До відома новоград-волинців!
13.11.2018

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» доводить до відома, що в зв’язку з проведенням 14.11.2018 р. Новоград-Волинським РЕМ ремонтно-профілактичних робіт на ТП-47 (консервний завод) з 11:00 до 17:00 год. 14.11.2018 року буде припинено роботу каналізаційної насосної станції на вул. Надслучанській. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
12.11.2018

16 листопада з 14:00 до 15:00 год. на території міста відбудеться комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту шляхом подання звукового сигналу «УВАГА ВСІМ».

Докладніше...
Запрошуємо мешканців міста до обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради
09.11.2018

Запрошуємо мешканців міста до  обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження регламенту та умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (регуляторний акт), яке відбудеться 13 листопада 2018 року о 14:00 год у великій залі Будинку рад.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa