Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.07.2018

Заробітна плата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину липня 2018 року, відпускні за липень-серпень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Стосовно відновлення діяльності військового госпіталю в м. Новограді-Волинському
16.07.2018

У відповідь на звернення міського голови Новограда-Волинського В.Л. Весельського до народного депутата України В.М. Литвина, Міністерство оборони України розглянуло депутатський запит народного депутата України В.М. Литвина стосовно відновлення діяльності військового госпіталю в м. Новограді-Волинському. 

Докладніше...
Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію за ІI квартал 2018 року
13.07.2018

Відповідно до пункту 10 статті 15 Закону України „Про доступ до публічної інформації“ інформую:

Докладніше...
Результати гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м. Новоград-Волинський за II квартал 2018 року
12.07.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист з Житомирського обласного управління водних ресурсів щодо результатів гідрохімічних спостережень річки Случ у створі питного водозабору м. Новоград-Волинський за II квартал 2018 року, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Програма вивозу сміття з приватного сектору міста
Додаток
до рішення міської ради
від 28.04.05. № 402
 
 ПРОГРАМА
запровадження збору та утилізації побутового
 сміття з будинків приватного сектору
 міста Новограда-Волинського
 
Ця програма спрямована на реалізацію державної політики України щодо охорони навколишнього середовища та створення безпечних умов життєдіяльності населення міста.

Завданням програми є розв’язання проблеми збору та вивезення побутового сміття з будинків приватного сектору у відведене місце, приведення житлових мікрорайонів в належний санітарний стан.

Характеристика існуючої ситуації по збору та утилізації ТПВ

Місто має 358 вулиць, протяжністю 178 км. на яких розташовано 11,8 тис. приватних будинковолодінь, де мешкає 14,8 тис. населення.

На більшості територій приватного сектору через неорганізованість та несвоєчасність збору сміття утворилися стихійні сміттезвалища, як в місті, так і на берегах річок і водойм у місцях відпочинку та лісопаркових зонах, придорожніх смугах, що призводить забруднення водних ресурсів, погіршення соціально-екологічних та епідеміологічних умов життєдіяльності населення.

За цих умов існує реальна загроза забруднення навколишнього середовища та виникнення різного роду епідемічних хвороб, що може призвести до масових захворювань населення. Основними причинами недоліків є те, що у приватному житловому секторі міста не налагоджено організований збір побутового сміття і не проводиться його утилізація. У місті відсутні спеціалізовані структури, підприємства, які б змогли задовольнити потребу у вирішенні цього вкрай потрібного і необхідного питання.

Основні завдання програми та шляхи її вирішення:
- запровадити організований збір та утилізацію побутового сміття з будинків   приватного сектора міста;
- створити виробничі підрозділи, структури, малі приватні підприємства для організації збору та вивезення побутових відходів з будинків приватного сектора;
- привести в належний санітарний стан двори та прилеглі території приватних садиб;
- ліквідувати стихійні сміттезвалища, як в житлових мікрорайонах, так і на берегах річок Случ та Смолка та інших водойм;
- реалізації державної природоохоронної політики;
- впровадження жорсткого контролю за місцями, де виникають стихійні сміттєзвалища;
- виявлення осіб-порушників, притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства;
 організації централізованого збору коштів з населення на його вивезення;
 організації відповідальної контролюючої служби за організацією цільового та ефективного використання зібраних коштів;
- застосування адміністративних стягнень до власників приватних житлових будинків згідно пункту 10 Правил благоустрою території міста та статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Комплекс заходів щодо   впровадження організованого збору
побутового сміття з приватного сектора
1. Для організованого збору побутового сміття розподілити територію міста на чотири сектори, за якими закріпити відповідні підрозділи – перевізників.
2. Вивіз побутового сміття проводити згідно встановленого графіку двічі на тиждень в квітні, травні, червні, липні, серпні, вересні. Решту місяців ― один раз на тиждень , що обумовлено договором.
3. Все сміття, за винятком рослинного походження, відходів будматеріалів, приймається до вивозу.
4. Організувати, вивезення побутового сміття суб’єктами підприємницької діяльності за договірною ціною з ефективним та раціональним використанням транспорту.
5. Затвердити маршрути з переліком вулиць, кількістю дворів, кілометражем. Розробити хронометраж кожного маршруту.
6. Заключити угоди між відділом житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради і виконавцем робіт – перевізником з регламентуванням прав і обов’язків обох сторін.
7. Провести обчислення собівартості витрат по вивезенню побутового сміття з приватного сектору, виходячи із кількості вулиць та будинковолодінь.
8. Збір коштів організувати на спеціальний рахунок при відділі житлово-комунального господарства. До неплатників платежу застосовувати вплив згідно чинного законодавства.
9. Результати та хід цієї роботи широко та регулярно висвітлювати у   засобах масової інформації.   
10. Залучати до організації виконання заходів громадськість, вуличні комітети, громадські організації та інші об’єднання громадян, депутатів міської ради.
11. Фінансове забезпечення програми здійснювати за рахунок коштів   громадян ― власників будинковолодінь та міського бюджету.
 
Секретар міської ради
В.А. Костюк

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться інформаційно-консультативний семінар для суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності, об’єднаних територіальних громад
18.07.2018

Інформуємо, що 09 серпня 2018 року, об 10:00 год у великій залі Будинку рад відбудеться інформаційно-консультативний семінар за участі працівників департаментів праці та соціального захисту населення,

Докладніше...
Програма Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» 27, 28, 29 липня 2018 року (доповнена)
18.07.2018

27 липня, п’ятниця 10.00 Екскурсії: Літературно-меморіальний музей Лесі Українки (вул. Соборності, 76-2); Музей родини Косачів (вул. Родини Косачів, 5-а); Краєзнавчий музей (міський Палац культури імені Лесі Українки, пл. Лесі Українки, 9)

Докладніше...
Відбудеться футбольний матч між командами ФК “Полісся” та ФК “Черкащина - Академія”
18.07.2018

В рамках чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги «А» сезону 2018/2019, 22 липня 2018 року о 17 год. 00 хв. між командами ФК “Полісся” (м. Житомир) та ФК “Черкащина - Академія” (ОТГ Білозір’я) відбудеться футбольний матч на території стадіону «Авангард». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa