Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року
11.12.2017

План роботи управління освіти  і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року.

Докладніше...
Лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л.
08.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Міністра соціальної політики Реви А.О. щодо невідповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за місцевими бюджетами (стаття 143 Конституції України) та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати виконання цих повноважень та проханням залишити без змін джерело фінансування видатків на надання пільг з житлово-комунальних послуг за рахунок субвенції з державного бюджету, наступного змісту:

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-жовтень 2017 року
08.12.2017

За січень-вересень 2017р. промисловими підприємствами міста  реалізовано споживачам продукції на 760,0 млн.грн., або 2,9% обласного рівня. Зокрема 45,7%, або 347,7 млн.грн. її було реалізовано за межі України, решта – 54,3% (412,3 млн.грн.) внутрішній оборот. 

Докладніше...
Лист з Міністерства фінансів України від в.о. Міністра фінансів С.Марченко
07.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства фінансів України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до народного депутата України Литвина В.М. щодо виділення коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ кадрів

Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 31 
Начальник:
 Колесник Жанна Олександрівна
Телефон:
 5-20-52 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ кадрів міської ради
 
1. Відділ кадрів міської ради (надалі – відділ) є  виконавчим органом міської ради, який  підзвітний та  підконтрольний міській раді, підпорядкований   виконавчому комітету, міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

У своїй повсякденній діяльності відділ керується Конституцією України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про запобігання корупціі“, „Про захист персональних даних“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, Кодексом законів про працю України, нормативними актами Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом Новоград-Волинської міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради,  Положенням про відділ кадрів міської ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

2. Основними завданнями відділу є:

2.1. Впровадження єдиної державної політики з питань служби в органах  місцевого самоврядування; робота з кадрами, сприяння підвищенню їх кваліфікації.

2.2. Забезпечення контролю за дотриманням вимог Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.        

2.3. Узагальнення практики роботи з кадрами, підготовка пропозицій керівників виконавчих органів міської ради  щодо її вдосконалення.

2.4. Організація проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, стажування посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою просування їх по службі.

2.5. Підготовка матеріалів  про призначення на посади працівників виконавчих органів міської ради – посадових осіб місцевого самоврядування, службовців, робітників зайнятих обслуговуванням виконавчих органів міської ради.

2.6. Забезпечення формування кадрового резерву на посади начальників,  спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради і проведення  з ними відповідної роботи.

2.7. Підготовка пропозицій міській раді, її виконавчому комітету,  міському голові щодо заохочення,  нагородження працівників міської ради, її виконавчих органів.

2.8. Ведення та забезпечення обліку особових справ  начальників,  спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради.


2.9. Складання статистичних звітів по формі 9-ДС про посадових осіб місцевого самоврядування, 6-ПВ про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання  і ведення встановленої звітно-облікової документації.

2.10. Складання графіків щорічних відпусток начальників, спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради.

2.11. Облік і зберігання контрактів з керівниками підприємств міської комунальної власності.

2.12. Обчислення стажу роботи та стажу служби у виконавчих органах влади, здійснення контролю за  встановленням надбавок за вислугу років.

2.13. Облік, зберігання та видача посвідчень начальникам, спеціалістам відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівникам самостійних відділів, управлінь, служб міської ради згідно з встановленим зразком.

2.14. Підготовка документів для призначення пенсій начальникам,  спеціалістам відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, котрі звільняються у зв’язку з виходом на пенсію.

2.15. Організація та проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування - працівників виконавчих  органів міської ради.

2.16. Організація та проведення щорічної оцінки виконання працівниками виконавчих органів міської ради - посадовими особами

2.17. Проведення навчання та надання методичної допомоги працівникам  самостійних управлінь, відділів  міської ради, яким доручено ведення питань щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування, а також надання  методичної допомоги в організації навчання, підвищенні кваліфікації посадових осіб міської ради, її виконавчих органів.

2.18. Розгляд клопотань та підготовка матеріалів про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України та про присвоєння почесних звань України, Почесними грамотами, Грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, а також про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда – Волинського“, нагородження відзнакою міста орденом „Звягель“, Почесною грамотою міської ради.

2.19. Ведення персонального військового обліку і бронювання військовозобов’язаних у апараті виконавчого комітету міської ради відповідно до законодавства.

3. Відділ кадрів  міської ради має право:

3.1. Залучати спеціалістів  міської ради, підприємств, установ, організацій міста  незалежно від форм власності (за погодженням з їхніми керівниками) для проведення спільних навчань, організації семінарів з метою підвищення кваліфікації, обміну досвіду, налагодження партнерських зв’язків, формування кадрового резерву.

3.2. Одержувати від виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, а також від міського відділу статистики інформаційні матеріали та  статистичні дані для виконання завдань, що покладені на відділ.

3.3. Ініціювати скликання у встановленому порядку урочистих зібрань, нарад з питань роботи відділу, утворення робочих груп та комісій для вивчення окремих питань.

3.4. Співпрацювати, взаємодіяти з  усіма  виконавчими органами міської ради та іншими органами місцевого самоврядування.

3.5. За дорученням міського голови  вести у межах своїх повноважень в установленому порядку ділове листування з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

3.6. У встановленому порядку готувати запити для одержання від підпорядкованих підприємств, установ та організацій необхідних статистичних,  оперативних даних.

3.7. Одержувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій інформацію, документи, інші матеріали необхідні для виконання покладених  завдань. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

4. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник відділу звільняється з посади  міським головою  згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований,  підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

5. Начальник відділу:

5.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

5.2. Готує у межах своєї компетенції проекти рішень міської ради, її виконавчого  комітету, розпоряджень міського голови.

5.3. Забезпечує виконання доручень міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської  ради.

5.4. Забезпечує виконання планів роботи ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з кадрових питань.

5.5. Впроваджує вимоги чинного законодавства про державну мову та забезпечує виконання примірної інструкції з діловодства.

5.6. На час відсутності (відпустка, тимчасова непрацездатність, тощо)  начальника відділу кадрів його обов’язки  виконує начальник або головний спеціаліст юридичного відділу міської ради.

6. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

7. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.Секретар міської ради                                                                                    О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
11.12.2017

14 грудня 2017 року о 12:45 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку вшанування жертв Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). Запрошуємо долучитися до вшанування ліквідаторів усіх небайдужих жителів міста.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
11.12.2017

З 14 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Співдружності під багатоповерхову житлову забудову“...

Докладніше...
Порядок денний 49 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
08.12.2017

Про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Доповідач: Хрущ Лілія Василівна – директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa