Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 31 грудня 2018 року Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01 січня 2019 року Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Муніципальні формування з охорони громадського порядку)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ кадрів та архівної роботи

 

Відділ кадрів 

 

Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 32 
Начальник:
 Колесник Жанна Олександрівна
Телефон:
 5-21-41 

 

 

 

 

 


Архівний сектор


Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 31 
Начальник:
 Місюра Людмила Аполлінаріївна 
Телефон:
 5-20-52 
 
 
 
 
 


ПОЛОЖЕННЯ
про відділ кадрів та архівної роботи Новоград-Волинської міської ради

 
1. Відділ кадрів та архівної роботи міської ради (далі – відділ) є  виконавчим органом міської ради, який  підзвітний та  підконтрольний міській раді, підпорядкований   виконавчому комітету міської  ради, міському голові, заступнику міського  голови згідно функціонального розподілу обов’язків, керуючому справами виконавчого комітету міської ради, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади в галузі архівної справи і діловодства також підконтрольний  Державному архіву Житомирської області, Державній архівній службі України (далі – Укрдержархів) у порядку, встановленому законом. 

У своїй повсякденній діяльності відділ керується Конституцією України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про запобігання корупціі“, „Про захист персональних даних“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, Кодексом законів про працю України, нормативними актами Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом Новоград-Волинської міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради,  Положенням про відділ кадрів та архівної роботи міської ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

У здійсненні  повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства відділ керується наказами Укрдержархіву, Державного архіву Житомирської області.

2. Основними завданнями відділу є:

2.1.Впровадження єдиної ефективної політики з питань служби в органах  місцевого самоврядування та у сфері архівної справи і діловодства, робота з кадрами, сприяння підвищенню їх кваліфікації, здійснення управління архівною справою і діловодством на території міста.

2.2.Забезпечення контролю за дотриманням вимог Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.        

2.3.Забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи.

3. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

3.1. Організовує проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, стажування посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою просування їх по службі.

3.2. Готує матеріали про призначення на посади працівників виконавчих органів міської ради – посадових осіб місцевого самоврядування, службовців, робітників, зайнятих обслуговуванням виконавчих органів міської ради.

3.3. Забезпечує формування кадрового резерву на посади начальників,  спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради і проведення  з ними відповідної роботи.

3.4. Готує подання міській раді, її виконавчому комітету,  міському голові щодо заохочення,  нагородження працівників міської ради, її виконавчих органів.

3.5. Веде облік особових справ.

3.6. Складає графік щорічних відпусток працівників міської ради та її виконавчих органів.

3.7.Веде облік і зберігання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, які знаходяться в комунальній власності міської ради.

3.8.Проводить обчислення стажу роботи та стажу служби у виконавчих органах влади, здійснює контроль за  встановленням надбавок за вислугу років.

3.9.Веде облік, зберігання та видачу посвідчень працівникам міської ради та її виконавчих органів згідно з встановленим зразком.

3.10.Організовує та проводить атестацію посадових осіб місцевого самоврядування - працівників виконавчих  органів міської ради.

3.11. Надає методичну допомогу працівникам  самостійних управлінь, відділів  міської ради, яким доручено ведення питань щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування, та щодо організації навчання, підвищення кваліфікації посадових осіб міської ради, її виконавчих органів.

3.12. Розглядає клопотання та готує матеріали про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України, Почесними грамотами, Грамотами Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, а також про присвоєння почесних звань України, звання „Почесний громадянин міста Новограда – Волинського“, нагородження відзнакою міста - орденом „Звягель“, Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради.

3.13. Веде персональний військовий облік і бронювання військовозобов’язаних у апараті виконавчого комітету міської ради відповідно до законодавства.

3.14.Складає і за погодженням з державним архівом області подає на затвердження міському голові  цільові програми,  плани розвитку архівної справи у місті та забезпечує їх виконання. Один раз в рік проводить коригувальні дії та аналізує виконання планових завдань.

3.15.Забезпечує поповнення Національного архівного  фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їхньої  інформації.

3.16.Забезпечує облік, зберігання і охорону:

- документів Національного архівного фонду, що нагромадилися за  час діяльності існуючих і тих, що діяли раніше  на сучасній  території міста, державних органів, органів місцевого самоврядування,  підприємств, установ та організацій;

- документів Національного архіву, що утворилися в  процесі діяльності профспілкових, кооперативних, творчих та інших об’єднань громадян, переданих за їхньою згодою до відділу;

- документів особового  походження, що  надійшли до відділу у встановленому порядку;

-   фотодокументів та аудіовізуальних документів з історії  міста;

- документів, переданих в установленому  законом порядку підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, а  також об’єднаннями громадян.

3.17.Організовує роботу  щодо внесення документів до Національного архівного фонду або вилучення з нього документів фізичних осіб і  юридичних осіб незалежно від форм власності, що  перебувають у зоні комплектування відділу.

3.18.Проводить у встановленому порядку облік, обстеження та аналіз діяльності архівних установ, які створені на території міста, незалежно від форми власності та підпорядкування.

3.19.За дорученням Укрдержархіву контролює дотримання власниками документів Національного архівного фонду вимог законодавства щодо здійснення прав власності на зазначені документи.

3.20.Інформує державний архів області  про виявлення архівних документів,  що не мають власника або власник яких невідомий, а також про продаж документів Національного архівного фонду з метою реалізації переважного права держави на їх придбання.

3.21.Складає і за погодженням з Державним архівом Житомирської області подає на затвердження міському голові список  підприємств, установ і організацій, документи яких підлягають зберіганню у відділі, готує пропозиції щодо уточнення цього списку.

3.22.Приймає в установленому порядку для зберігання документи Національного архівного фонду від органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста, а також архівних документів громадян і їх об’єднань.

3.23.Перевіряє роботу архівних підрозділів і служб діловодства в органах державної влади, на підприємствах, в установах та організаціях,  що перебувають у зоні комплектування відділу, незалежно від форм власності з метою здійснення контролю за дотриманням строків зберігання архівних документів, вимог щодо умов їх зберігання, порядку ведення обліку та доступу до них, надає зазначеним підрозділам і службам методичну допомогу  в організації діловодства та зберіганні документів.

3.24.Надає консультативно-методичну допомогу в організації діяльності архівної установи для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених в процесі документування службових, трудових правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території міста та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (Трудового архіву).

3.25.Інформує міську раду, Державний архів Житомирської області про факти втрати, знищення, пошкодження архівних документів,  порушення законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

3.26.Веде зведений облік архівних документів, що  зберігають комунальні підприємства, установи і організації міста та документів Національного архівного фонду, що належать громадянам, подає належні відомості про них державному архіву області.

3.27.Організовує надання на договірних засадах послуг підприємствам, установам і організаціям з науково-технічного опрацювання документів та використання їхньої інформації,  розроблення методичних посібників з архівної справи і діловодства, підвищення кваліфікації  працівників архівних підрозділів та служб діловодства підприємств, установ і організацій.

3.28.Погоджує подані підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян, що перебувають у  зоні комплектування відділу, номенклатури справ та акти про знищення  документів, що не підлягають зберіганню.

3.29.Розглядає підготовлені підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, що перебувають у зоні комплектування відділу, описи справ  постійного зберігання і справ з особового складу, анотовані переліки документів, що підлягають віднесенню до унікальних, подає їх на затвердження експертно-перевірній комісії державного архіву області.

3.30.Передає  за угодою до Державного архіву Житомирської області, у визначені ним терміни,  документи  Національного архівного фонду та довідковий апарат   до них для постійного  зберігання.

3.31.Створює і вдосконалює довідковий апарат  до документів Національного архівного фонду, що  зберігаються у відділі.

3.32.Інформує органи державної влади, органи місцевого самоврядування,  підприємства, установи і організації про склад і зміст документів,  що зберігаються у відділі, надає у порядку, визначеному законодавством,  документи Національного архівного фонду для  користування фізичними та юридичними особами; переглядає в установленому порядку рішення про обмеження доступу до документів, у разі виявлення в архівних документах недостовірних відомостей про особу, забезпечує, на вимогу фізичних осіб, доручення до архівних документів письмового обґрунтованого спростування чи додаткових відомостей про цю особу; публікує, експонує та   в іншій формі популяризує архівні документи,  а також виконує функції, спрямовані на ефективне  використання відомостей, що містяться в документах Національного архівного фонду.

3.33.Видає підприємствам, установам і організаціям в установленому порядку архівні довідки, копії та витяги з документів, що зберігаються у відділі, а громадянам  довідки соціально-правового характеру.

3.34.Організовує перегляд в установленому порядку рішень про обмеження доступу до документів, забезпечує долучення до архівних документів на обґрунтовану вимогу фізичних осіб письмового спростування недостовірних відомостей про особу.

4. Відділ кадрів та архівної роботи міської ради має право:

4.1. Залучати спеціалістів  міської ради, підприємств, установ, організацій міста  незалежно від форм власності (за погодженням з їхніми керівниками) для проведення спільних навчань, організації семінарів з метою підвищення кваліфікації, обміну досвіду, налагодження партнерських зв’язків, формування кадрового резерву.

4.2. Співпрацювати, взаємодіяти з  усіма  виконавчими органами міської ради та іншими органами місцевого самоврядування.

4.3. За дорученням міського голови  вести у межах своїх повноважень в установленому порядку ділове листування з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

4.4. У встановленому порядку готувати запити для одержання від підпорядкованих підприємств, установ та організацій необхідних статистичних,  оперативних даних.

4.5. Одержувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій, а також від міського відділу статистики інформацію, документи, інші матеріали необхідні для виконання покладених  завдань. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

4.6.Давати у межах своїх повноважень підприємствам, установам і організаціям міста  вказівки щодо роботи їхніх архівних  підрозділів та ведення діловодства.

4.7.Надавати  платні послуги за використання фізичними та юридичними особами відомостей, що містяться в архівних документах.

4.8.Використовувати на платній основі роботи, пов’язані з науково-технічним опрацюванням і забезпеченням збереженості архівних документів, що є власністю держави, територіальних громад, фізичних і юридичних осіб, провадити іншу не заборонену  законом діяльність з архівної справи і діловодства.

4.9.Подавати до суду позов про позбавлення власника документів Національного архівного фонду права власності на ці документи, якщо він не забезпечує  їх належної збереженості.

4.10.Порушувати в установленому Укрдержархівом порядку питання  про зупинення діяльності архівних установ, які не забезпечують збереженості документів Національного архівного фонду .

4.11.Порушувати у порядку, встановленому законодавством питання про притягнення до відповідальності працівників архівних установ, користувачів документами  Національного архівного фонду та інших  осіб, винних у порушенні законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

4.12.Обмежувати в установленому порядку доступ до документів Національного архівного фонду, що зберігаються у відділі.

5. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник відділу звільняється з посади  міським головою  згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах в інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований,  підконтрольний та підзвітний міському голові, міській раді,  та її виконавчому комітету.

6. Начальник відділу:

6.1.Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

6.2.Розробляє посадові інструкції працівників відділу, забезпечує дотримання  трудової та виконавської дисципліни у відділі.

6.3. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, її виконавчого  комітету, розпоряджень міського голови.

6.4. Забезпечує виконання доручень міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського  голови – начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської  ради.

6.5. Забезпечує виконання планів роботи ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з кадрових   та архівних питань.

7. До складу відділу входить архівний сектор, на якого покладені функції щодо ведення архівної роботи. Архівний сектор очолює завідувач, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Завідувач архівного сектору звільняється з посади  міським головою  згідно чинного законодавства.

Архівний сектор має печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.

8. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

9. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.


Секретар міської ради                                                                     О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться публічне представлення результатів аудиту КП НВМР «ВУВКГ»
23.01.2019

24 січня 2019 року о 13:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення результатів аудиту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Докладніше...
Запрошуємо на концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України
22.01.2019

Запрошуємо новоград-волинців 24 січня 2019 року о 16:00 год. у 31-ий гарнізонний Будинок офіцерів (вул. Леваневського, 25), де відбудеться концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa