Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.02.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину лютого 2018 року

Докладніше...
21.02.2018

Лист з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Докладніше...
21.02.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
19.02.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради  за І-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ кадрів

Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 31 
Начальник:
 Колесник Жанна Олександрівна
Телефон:
 5-20-52 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ кадрів міської ради
 
1. Відділ кадрів міської ради (надалі – відділ) є  виконавчим органом міської ради, який  підзвітний та  підконтрольний міській раді, підпорядкований   виконавчому комітету, міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

У своїй повсякденній діяльності відділ керується Конституцією України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про запобігання корупціі“, „Про захист персональних даних“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, Кодексом законів про працю України, нормативними актами Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом Новоград-Волинської міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради,  Положенням про відділ кадрів міської ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

2. Основними завданнями відділу є:

2.1. Впровадження єдиної державної політики з питань служби в органах  місцевого самоврядування; робота з кадрами, сприяння підвищенню їх кваліфікації.

2.2. Забезпечення контролю за дотриманням вимог Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.        

2.3. Узагальнення практики роботи з кадрами, підготовка пропозицій керівників виконавчих органів міської ради  щодо її вдосконалення.

2.4. Організація проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, стажування посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою просування їх по службі.

2.5. Підготовка матеріалів  про призначення на посади працівників виконавчих органів міської ради – посадових осіб місцевого самоврядування, службовців, робітників зайнятих обслуговуванням виконавчих органів міської ради.

2.6. Забезпечення формування кадрового резерву на посади начальників,  спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради і проведення  з ними відповідної роботи.

2.7. Підготовка пропозицій міській раді, її виконавчому комітету,  міському голові щодо заохочення,  нагородження працівників міської ради, її виконавчих органів.

2.8. Ведення та забезпечення обліку особових справ  начальників,  спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради.


2.9. Складання статистичних звітів по формі 9-ДС про посадових осіб місцевого самоврядування, 6-ПВ про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання  і ведення встановленої звітно-облікової документації.

2.10. Складання графіків щорічних відпусток начальників, спеціалістів відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівників самостійних відділів, управлінь, служб міської ради.

2.11. Облік і зберігання контрактів з керівниками підприємств міської комунальної власності.

2.12. Обчислення стажу роботи та стажу служби у виконавчих органах влади, здійснення контролю за  встановленням надбавок за вислугу років.

2.13. Облік, зберігання та видача посвідчень начальникам, спеціалістам відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, керівникам самостійних відділів, управлінь, служб міської ради згідно з встановленим зразком.

2.14. Підготовка документів для призначення пенсій начальникам,  спеціалістам відділів, управлінь, служб міської ради з питань забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, котрі звільняються у зв’язку з виходом на пенсію.

2.15. Організація та проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування - працівників виконавчих  органів міської ради.

2.16. Організація та проведення щорічної оцінки виконання працівниками виконавчих органів міської ради - посадовими особами

2.17. Проведення навчання та надання методичної допомоги працівникам  самостійних управлінь, відділів  міської ради, яким доручено ведення питань щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування, а також надання  методичної допомоги в організації навчання, підвищенні кваліфікації посадових осіб міської ради, її виконавчих органів.

2.18. Розгляд клопотань та підготовка матеріалів про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України та про присвоєння почесних звань України, Почесними грамотами, Грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, а також про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда – Волинського“, нагородження відзнакою міста орденом „Звягель“, Почесною грамотою міської ради.

2.19. Ведення персонального військового обліку і бронювання військовозобов’язаних у апараті виконавчого комітету міської ради відповідно до законодавства.

3. Відділ кадрів  міської ради має право:

3.1. Залучати спеціалістів  міської ради, підприємств, установ, організацій міста  незалежно від форм власності (за погодженням з їхніми керівниками) для проведення спільних навчань, організації семінарів з метою підвищення кваліфікації, обміну досвіду, налагодження партнерських зв’язків, формування кадрового резерву.

3.2. Одержувати від виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, а також від міського відділу статистики інформаційні матеріали та  статистичні дані для виконання завдань, що покладені на відділ.

3.3. Ініціювати скликання у встановленому порядку урочистих зібрань, нарад з питань роботи відділу, утворення робочих груп та комісій для вивчення окремих питань.

3.4. Співпрацювати, взаємодіяти з  усіма  виконавчими органами міської ради та іншими органами місцевого самоврядування.

3.5. За дорученням міського голови  вести у межах своїх повноважень в установленому порядку ділове листування з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

3.6. У встановленому порядку готувати запити для одержання від підпорядкованих підприємств, установ та організацій необхідних статистичних,  оперативних даних.

3.7. Одержувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій інформацію, документи, інші матеріали необхідні для виконання покладених  завдань. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

4. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник відділу звільняється з посади  міським головою  згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований,  підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

5. Начальник відділу:

5.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

5.2. Готує у межах своєї компетенції проекти рішень міської ради, її виконавчого  комітету, розпоряджень міського голови.

5.3. Забезпечує виконання доручень міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської  ради.

5.4. Забезпечує виконання планів роботи ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з кадрових питань.

5.5. Впроваджує вимоги чинного законодавства про державну мову та забезпечує виконання примірної інструкції з діловодства.

5.6. На час відсутності (відпустка, тимчасова непрацездатність, тощо)  начальника відділу кадрів його обов’язки  виконує начальник або головний спеціаліст юридичного відділу міської ради.

6. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

7. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.Секретар міської ради                                                                                    О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
23.02.2018

26 лютого 2018 року у Новограді-Волинському із робочим візитом перебуватиме народний депутат України Тарасюк Борис Іванович. З 16:00 до 17:00 год. у громадській приймальні народного депутата Тарасюка Б.І. (вул.Замкова, 3/6) відбудеться прийом громадян.

Докладніше...
Графік «гарячих ліній» на березень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07.
23.02.2018

01.03.2018 – гаряча лінія – «Візьми дитину у родину», відповідає, Котова О.М. – заступник директора – начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заходах до дня народження Лесі Українки
22.02.2018

Запрошуємо мешканців Новограда-Волинського взяти участь у заходах з нагоди 147-річниці від дня народження Лесі Українки:
25.02.2018 року  

         12:00 год. – урочисте покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці та літературні читання (площа Лесі Українки);

         13:00 год
. - плеяда Лесиного слова (літературно-меморіальний музей Лесі Українки);

26.02.2018 року

          15:00 год. – літературно-музичний вечір «Життя і творчість Великої Українки» (міський Палац культури ім. Лесі Українки).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa