Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.02.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину лютого 2018 року

Докладніше...
21.02.2018

Лист з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Докладніше...
21.02.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
19.02.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради  за І-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Центр надання адміністративних послуг


Адреса:
 вул. Соборності, 13
Начальник:
Крапівницька Світлана Вікторівна  
Телефон:
 5-24-79 

ПОЛОЖЕННЯ
про Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради 

1. Загальні положення

1.1. Положення про Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради (надалі – Положення) встановлює правові засади організації діяльності, визначає структуру та компетенцію Центру надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради (скорочена назва – ЦНАП).

1.2. Положення розроблено відповідно до Законів України „Про адміністративні послуги“, „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності“, Постанови КМУ „ Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг“, Указу Президента України „Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг“ та  рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 28.10.09 № 371 „Про Концепцію з оптимізації надання адміністративних послуг у виконавчих органах міської ради та органах державної влади міста Новограда-Волинського“, інших законодавчих та нормативно-правових актів.

1.3. Терміни і визначення, що використовуються у Положенні, вживаються у такому значенні:

1.3.1. Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень виконавчим органом міської ради, що відповідно до закону забезпечує юридичне оформлення умов реалізації фізичними та юридичними особами прав, свобод і законних інтересів за їх заявою (видача дозволів, сертифікатів, посвідчень, проведення реєстрації тощо).

1.3.2. Реєстр адміністративних послуг – перелік адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами міської ради, органами державної влади (за згодою) відповідно до повноважень, передбачених чинним законодавством.

1.3.3. Дозвільна система у сфері господарської діяльності – сукупність урегульованих законодавством відносин, які виникають між дозвільними органами, державними адміністраторами та суб'єктами господарювання у зв'язку з видачею документів дозвільного характеру.

1.3.4. Дозвільні органи – органи виконавчої влади, виконавчі органи міської ради, їх посадові особи, а також підприємства, установи, організації, уповноважені відповідно до закону видавати документи дозвільного характеру.

1.3.5. Місцеві дозвільні органи – виконавчі органи Новоград-Волинської міської ради, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону видавати документи дозвільного характеру  від  свого імені, а також підприємства, установи, організації, що у  випадках, передбачених законом, уповноважені видавати документи дозвільного характеру і можуть залучатися до проведення експертизи та обстеження, необхідних для видачі документів дозвільного характеру.

1.3.6. Центр надання адміністративних послуг – виконавчий орган Новоград-Волинської міської ради, в якому працюють адміністратори, посадові особи місцевих дозвільних органів, виконавчих органів міської ради та органів державної влади, уповноважені відповідно до законодавства видавати документи дозвільного та реєстраційного характеру на території м. Новограда-Волинського.

1.3.7. Заявник (одержувач адміністративної послуги) – фізична або юридична особа (або  уповноважена ним особа), яка звертається до ЦНАП для отримання адміністративної послуги, інформації, консультації та/або документів дозвільного характеру.

1.3.8. Представник місцевого дозвільного органу – посадова особа місцевого дозвільного органу, уповноважена надавати послуги дозвільного характеру в межах м. Новограда-Волинського.

1.3.9. Адміністратор ЦНАП – спеціально визначена посадова особа (особи) ЦНАП, яка забезпечує комплексне обслуговування фізичних та юридичних осіб у ЦНАП, взаємодію між адміністративними органами-учасниками ЦНАП.

1.3.10. Документ дозвільного характеру – дозвіл, висновок, погодження, свідоцтво тощо, який дає суб'єкту господарювання право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності.

1.3.11. Об’єкт, на який видається документ дозвільного характеру - земельна ділянка, споруда, будівля, приміщення, устаткування, що вводяться в експлуатацію або проектуються, окрема операція, господарська діяльність певного виду, робота чи послуга.

1.3.12. Принцип надання послуг в ЦНАП – порядок надання послуг, коли у межах кожної процедури дії виконуються без особистої присутності або за мінімальної участі заявника у проміжках між поданням пакету необхідних документів та отриманням  документів дозвільного/реєстраційного характеру.

1.3.13. Організаційна єдність – принцип надання послуг дозвільного/реєстраційного характеру посадовими особами місцевих дозвільних органів та виконавчих органів міської ради в одному приміщенні на підставі розроблених технологічних процесів з використанням інформаційних карток.

1.3.14. Інформаційна картка – документ, який містить систематизовану вичерпну інформацію про надавану послугу з визначенням підстави надання (законодавча база), переліку необхідних документів, терміну надання послуги, відповідальних осіб та, в разі необхідності, додаткової інформації.

1.3.15. Технологічна картка – документ,  в якому відображені всі процеси щодо порядку надання адміністративної послуги.

1.3.16. Замовник – фізична або юридична особа, яка звертається за одержанням адміністративної послуги.

1.3.17. Вхідний пакет документів – заява та документи, що додаються до неї, які відповідно до вимог чинного законодавства є необхідними для отримання адміністративної послуги.

1.3.18. Вихідний пакет документів – адміністративний акт, який прийнято адміністративним органом за результатом розгляду та вирішення адміністративної справи з надання адміністративної послуги, а також супровідні документи по справі, підготовлені для передачі замовнику.

1.4. ЦНАП є виконавчим органом міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, секретарю міської ради, заступнику міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, має визначену міською радою структуру та штатну чисельність працівників.

1.5. Метою створення та функціонування ЦНАП є забезпечення зручності та оперативності отримання адміністративних послуг замовниками. Для реалізації зазначеної мети ЦНАП здійснює такі функції:

1.5.1. Консультування фізичних та юридичних осіб щодо адміністративних послуг, видача бланків заяв, надання допомоги в заповненні при зверненні заявника до  ЦНАП щодо отримання  адміністративної послуги.

1.5.2. Прийняття вхідних пакетів документів від замовників згідно з розробленими інформаційними картками.
1.5.3. У визначених випадках – опрацювання вхідних пакетів документів та прийняття рішення (видача адміністративного акта) або передача вхідного пакету документів на опрацювання виконавцеві.

1.5.4. Передача вихідного пакету документів замовникові.

1.5.5. Забезпечення взаємодії між адміністративними та дозвільними органами-учасниками ЦНАП щодо розгляду та вирішення справи.

1.5.6. Здійснення контролю за дотриманням строків надання адміністративної послуги.

1.5.7. Здійснення постійного контролю за якістю адміністративних послуг, в тому числі шляхом проведення періодичних опитувань (анкетувань).

2. Структура Центру надання адміністративних послуг:

2.1. ЦНАП складається з приміщення, поділеного на функціональні зони: очікування клієнтів, прийому заяв та обробки інформації; очолює центр надання адміністративних послуг начальник, працює 4 адміністратори.

2.2. Порядок дій адміністраторів, адміністративних органів-учасників ЦНАП у ході надання адміністративних послуг визначено Регламентом ЦНАП (додається).

3. Адміністративні органи-учасники Центру надання адміністративних послуг

3.1. Виконавчі органи міської ради, їх структурні підрозділи, установи та організації, які надають адміністративні послуги у місті Новограді-Волинському, залучаються до роботи ЦНАП.

3.2. Органи виконавчої влади, державні підприємства, установи, організації, які надають адміністративні послуги на території м. Новограда-Волинського та залучаються до роботи ЦНАП.

3.3. Адміністративні органи залучаються до роботи ЦНАП шляхом направлення своїх працівників на виділені їм робочі місця в ЦНАП та/або опрацювання  справ, які вони отримують через ЦНАП.

3.4. Учасники ЦНАП зобов’язані виконувати вказівки начальника ЦНАП та координаторів щодо проходження та вирішення справи у ЦНАП. 

4. Персонал Центру надання адміністративних послуг

4.1. ЦНАП очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник  ЦНАП підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

4.2. Начальник ЦНАП організовує діяльність ЦНАП, забезпечує взаємодію між учасниками ЦНАП щодо розгляду та вирішення справ.

4.3. Начальник ЦНАП:

4.3.1. Здійснює керівництво роботою ЦНАП, спрямовуючи її на максимально повне врахування інтересів замовників.

4.3.2. Координує діяльність адміністративних органів – учасників ЦНАП, забезпечує взаємодію ЦНАП з іншими адміністративними органами, відповідальними за опрацювання та вирішення  справ.

4.3.3. Затверджує опис робочих місць працівників ЦНАП, навантаження на одного працівника, розподіл повноважень між підрозділами та працівниками ЦНАП.

4.3.4. Організовує інформаційне забезпечення ЦНАП, в тому числі визначає час проведення та зміст інформаційних заходів, організовує роботу зі ЗМІ.

4.3.5. Вносить пропозиції міському голові щодо структури, кадрового складу, технічного оснащення, бюджетного забезпечення ЦНАП.

4.3.6. Вносить пропозиції міському голові щодо покращення умов обслуговування замовників у ЦНАП, зокрема, щодо зонування приміщення ЦНАП, забезпечення належного комфорту у зоні очікування, належного облаштування робочих місць працівників ЦНАП, тощо.

4.3.7. Розглядає скарги замовників на діяльність працівників ЦНАП, а також скарги, зауваження й пропозиції щодо діяльності ЦНАП.

4.3.8. Здійснює контроль за якістю та своєчасністю надання адміністративних послуг.

4.3.9. Виявляє навчальні потреби працівників ЦНАП, організовує підвищення кваліфікації працівників ЦНАП.

4.3.10. Відповідає за матеріально-технічне забезпечення ЦНАП.

4.3.11. Реалізує інші функції щодо ЦНАП, надані йому міською радою та міським головою.

4.4. У випадку відсутності начальника ЦНАП чи неможливості здійснення ним своїх повноважень, його обов’язки виконує адміністратор.

4.5. Працівники, які здійснюють обслуговування замовників у ЦНАП, уповноважені:

- надавати фахові консультації замовникам;

- видавати формуляри (бланки) документів, а також надавати допомогу при їх заповнені;

- приймати від замовників вхідні пакети документів, перевіряти наявність всіх необхідних документів на їх відповідність вимогам чинного законодавства;

- здійснювати реєстрацію вхідних документів, вести реєстр, у тому числі електронний;

- передавати справу виконавцю;

- у визначених випадках – безпосередньо опрацьовувати справу та надавати адміністративну послугу (адміністративний акт);

- видавати замовникам вхідний пакет документів;

- виконувати інші функції відповідно до законодавства.

4.6. Крім повноважень, передбачених п. 4.5 Положення, адміністратор також уповноважений:

- контролювати своєчасність та належність опрацювання  справи виконавцями;

- вживати (в разі необхідності) додаткових заходів, необхідних для своєчасного та правильного вирішення справи;

- координувати між учасниками ЦНАП вирішення спірних питань, що виникають при надання адміністративних послуг, за потреби

– із залученням керівника ЦНАП, керівників адміністративних органів – учасників ЦНАП;

- виконувати інші функції, визначені начальником ЦНАП.

4.8. Призначення на посаду та звільнення з посади працівників ЦНАП здійснюється міським головою відповідно до чинного законодавства.

5. Режим роботи Центру надання адміністративних послуг:

- понеділок, середа, четвер                                                             з 08.00 до 17.15

- вівторок                                                                                        з 08.00 до 20.00

- п’ятниця                                                                                          з 08.00 до 16.00

- субота                                                                                               з 09.00 до 14.00

- вихідні:  неділя, святкові дні.

6. Фінансування діяльності Центру надання адміністративних послуг.

6.1. Фінансування діяльності ЦНАП здійснюється з коштів міського бюджету.

6.2. Не допускається вимагання благодійної або безповоротної матеріальної допомоги на фінансування діяльності ЦНАП від замовників адміністративних послуг.


Секретар міської ради                                                                                           О.А. Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
23.02.2018

26 лютого 2018 року у Новограді-Волинському із робочим візитом перебуватиме народний депутат України Тарасюк Борис Іванович. З 16:00 до 17:00 год. у громадській приймальні народного депутата Тарасюка Б.І. (вул.Замкова, 3/6) відбудеться прийом громадян.

Докладніше...
Графік «гарячих ліній» на березень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07.
23.02.2018

01.03.2018 – гаряча лінія – «Візьми дитину у родину», відповідає, Котова О.М. – заступник директора – начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заходах до дня народження Лесі Українки
22.02.2018

Запрошуємо мешканців Новограда-Волинського взяти участь у заходах з нагоди 147-річниці від дня народження Лесі Українки:
25.02.2018 року  

         12:00 год. – урочисте покладання квітів до пам’ятника Лесі Українці та літературні читання (площа Лесі Українки);

         13:00 год
. - плеяда Лесиного слова (літературно-меморіальний музей Лесі Українки);

26.02.2018 року

          15:00 год. – літературно-музичний вечір «Життя і творчість Великої Українки» (міський Палац культури ім. Лесі Українки).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa