Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Щодо ходу проведення досудового розслідування за фактом замаху на життя депутата Новоград-Волинської міської ради Ващенка О.М.
20.06.2018

На адресу міського голови Весельського В.Л. надійшов лист від т.в.о. заступника начальника ВП – начальника слідчого відділення Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Куприянчик В.І. у відповідь на звернення очільника міста щодо ходу проведення досудового розслідування за фактом замаху на життя депутата Новоград-Волинської міської ради Ващенка О.М., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ходу проведення досудового розслідування за фактом умисного підпалу літньої тераси пивної ресторації «Князь Острозький»
20.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від старшого слідчого Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області А.В. Жуковського у відповідь на звернення очільника міста щодо ходу проведення досудового розслідування за фактом умисного підпалу літньої тераси пивної ресторації «Князь Острозький», наступного змісту: 

Докладніше...
Ситуація з приводу пожежі у будівлі міського Молодіжного центру знаходиться на контролі найвищих посадових осіб держави
20.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у відповідь на звернення міського голови Віктора Весельського та депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо доручення відповідним органам забезпечити проведення об’єктивного, повного, всебічного, неупередженого розслідування за фактом пожежі будівлі міського Молодіжного центру, розгляду можливості виділення коштів з державного бюджету на проведення ремонтних робіт будівлі, а також створення державної комісії з питань розслідування причин пожежі в міському Молодіжному центрі.

Докладніше...
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ культури
Адреса:
 МПК пл. Лесі Українки, 9, каб. 1, 2  
Начальник:
Заєць Лариса Вікторівна
Телефон:
 5-51-13 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради
 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає правові та економічні основи організації і діяльності відділу культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (далі – відділ).

Повне найменування: відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради.

1.2. Юридична адреса відділу: площа Лесі Українки, 9, м. Новоград-Волинський, Житомирська область,11701.

1.3. Відділ є самостійним виконавчим органом Новоград-Волинської міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові та заступнику міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, підконтрольний управлінню культури Житомирської обласної державної адміністрації.

1.4. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки у  Новоград-Волинському управлінню Державної казначейської служби України у  Житомирській області, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, кутовий штамп, бланк встановленого зразка.

1.5. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про культуру “, „Про охорону культурної спадщини“, „Про музейну справу“, „Про бібліотечну справу“, „Про освіту“, „Про позашкільну освіту“, „Про туризм“, „Про  запобігання  корупції“, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, рішеннями обласної ради та розпорядженнями голови Житомирської обласної державної адміністрації, наказами управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом Новоград-Волинської міської ради, Регламентом роботи виконавчих органів та виконавчого комітету Новоград-Волинської  міської ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

1.6. До складу відділу входять такі структурні  підрозділи: міський Палац культури імені Лесі Українки, Школа мистецтв міста, міська централізована бібліотечна система, музей родини Косачів, краєзнавчий музей і централізована бухгалтерія, яка веде бухгалтерський облік підпорядкованих установ.

2. ЗАВДАННЯ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ВІДДІЛУ

2.1. Завданнями відділу є:

2.1.1. Забезпечення впровадження державної політики у сферах культури, туризму, охорони культурної спадщини, міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин.

2.1.2.Сприяння захисту прав і законних інтересів суб’єктів діяльності в галузі культури та туризму.

2.1.3. Здійснення контролю за дотриманням законодавства України з питань культури, туризму та охорони культурної спадщини підпорядкованих установ.

2.1.4. Забезпечення доступності усіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного громадянина України.

2.1.5. Сприяння відродженню і розвитку культури українського народу, національно-культурних традицій.

2.1.6. Розробка цільових програм для розвитку закладів культури і туризму, внесення пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського.

2.1.7. Забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

2.1.8. Внесення пропозицій до проекту міського бюджету з питань фінансування відділу.

2.1.9. Сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, інших культурних організацій. 

2.1.10. Забезпечення раціонального використання та збереження туристичних ресурсів та історико-культурного середовища на території міста.

2.1.11. Сприяння гармонізації міжконфесійних та міжнаціональних відносин.

2.1.12. Здійснення заходів щодо запобігання корупції в установах культури міста.

2.1.13. Організація роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.  

2.1.14. Контроль за використанням приміщень закладів культури за призначенням.  

2.1.15. Підготовка та подання статистичної звітності про стан та розвиток галузі культури міста.                           

2.1.16. Розширення міжнародного співробітництва у сфері культури і туризму.


2.2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

2.2.1. Здійснює управління закладами, які підпорядковані відділу, організовує та координує їх діяльність, забезпечує контроль за дотриманням фінансової дисципліни.

2.2.2. Створює умови для розвитку сфери культури та туризму, сприяє зміцненню матеріально-технічної бази підпорядкованих установ, поповненню бібліотечних та музейних фондів, організації виставок.

2.2.3. Сприяє забезпеченню соціального захисту працівників підпорядкованих установ.

2.2.4. Організовує та проводить фестивалі, свята, конкурси, огляди аматорської народної творчості, виставки товарів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

2.2.5. Організовує облік, охорону, реставрацію, використання і популяризацію пам’яток матеріальної та духовної культури в місті.

2.2.6. Забезпечує захист об’єктів культурної  спадщини від загрози знищення, руйнування або пошкодження.

2.2.7. Організовує бухгалтерський облік і звітність в установах культури міста.

2.2.8. Укладає в межах своїх повноважень договори, угоди з юридичними та фізичними особами.

2.2.9. Забезпечує контроль за додержанням правил охорони праці і техніки безпеки праці в підпорядкованих установах культури.

2.2.10. Розглядає відповідно до чинного законодавства клопотання і вносить подання міському голові, начальнику управління культури Житомирської обласної державної адміністрації про нагородження працівників міськими, обласними, державними нагородами, президентськими відзнаками та присвоєння їм почесних звань України, застосовує інші форми морального та матеріального заохочення працівників за досягнення у творчій, педагогічній, культурно-освітній та виробничій діяльності.

2.2.11. Бере  участь в атестації закладів, проведенні атестації працівників і  керівників  закладів  культури.

2.2.12. Бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів).

2.2.13. Забезпечує розгляд звернень громадян з  питань, що  належать до його  компетенції, та  у  разі  потреби,  вживає  заходів для  усунення причин, що  зумовили  їх  появу.

2.2.14. Затверджує річні плани роботи закладів культури.

2.2.15. Виконує інші завдання, передбачені законодавством.


3. ВІДДІЛ МАЄ ПРАВО

3.1. У встановленому порядку вносити пропозиції про створення, реорганізацію та ліквідацію закладів культури, що належить до комунальної власності міста.

3.2. Аналізувати роботу закладів культури, одержувати необхідні відомості від структурних підрозділів, що належать до компетенції відділу.

3.3. Одержувати в установленому порядку від інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ і організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

3.4. Взаємодіяти в установленому законодавством порядку та в межах повноважень з управліннями, відділами, службами міської ради, органами   виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно  від форм  власності з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності.

3.5. Скликати в установленому порядку наради, ініціювати утворення та створювати робочі групи з питань, що належать до компетенції відділу.


4. КЕРІВНИЦТВО ВІДДІЛОМ

4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

4.2. На посаду начальника призначається особа, яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

4.3. Начальник відділу підпорядкований, підконтрольний  та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

4.4. Начальник відділу:

4.4.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

4.4.2. Планує роботу відділу і забезпечує виконання перспективних і поточних планів роботи міської ради, виконкому міської ради, відділу.

4.3.3. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, інших службових документів з питань, віднесених до компетенції відділу.

4.4.4. Розпоряджається коштами у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на реалізацію заходів з питань культури і туризму  та несе персональну відповідальність за їх цільове використання.

4.4.5.Забезпечує оперативне інформування міського голови, виконавчого комітету міської ради з питань діяльності підпорядкованих установ культури.

4.4.6. Видає в межах своєї компетенції накази, які є обов’язковими до виконання, організовує  і контролює їх виконання.

4.347. Забезпечує дотримання  у відділі  інструкції з питань діловодства, трудової і виконавської дисципліни.

4.4.8. Складає посадові інструкції працівників відділу, які затверджуються заступником міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків. Затверджує посадові інструкції керівників закладів культури.

4.4.9. Начальник відділу може виконувати також інші обов’язки, покладені на нього міським головою.

4.4.10. Веде особистий прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу, надає консультації.5. ФІНАНСУВАННЯ ВІДДІЛУ

5.1. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

5.2. Структуру, чисельність та фонд оплати праці працівників відділу затверджує міська рада.

5.3. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.


6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1. Реєстрація та ліквідація відділу здійснюється за рішенням міської ради в установленому законодавством порядку.


Секретар міської ради                                                               О.А. Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Очікується висока (4 класу) пожежна небезпека
19.06.2018

20 червня 2018 року майже на всій території Житомирської області, крім крайніх північних районів,  а 21  червня 2018 року по всій території, очікується висока (4 класу) пожежна небезпека. 

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
19.06.2018

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у Сквері Слави відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Докладніше...
Особистий виїзний прийом громадян міським головою Віктором Весельським
19.06.2018

У п’ятницю, 22 червня 2018 року, з 11:00 до 15:00 год. міський голова Віктор Весельський проведе особистий виїзний прийом громадян у приміщенні ЗОШ №5. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa