Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 31 грудня 2018 року Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01 січня 2019 року Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Муніципальні формування з охорони громадського порядку)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Фінансове управління
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб.2 
Начальник:
 Ящук Ірина Климівна
Телефон:
 5-50-80 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про фінансове управління Новоград-Волинської міської ради
 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (надалі Управління) -  виконавчий орган Новоград-Волинської міської ради з питань бюджету та фінансів, яке підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові та підзвітний і підконтрольний Департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації.

Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в управлінні Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському та рахунки в установах банків, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

1.2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України, нормативними актами Верховної ради України, Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства фінансів України, рішеннями обласної ради та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Статутом територіальної громади міста, Регламентом роботи міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради, стратегічним планом та планом соціально-економічного розвитку міста та цим Положенням.
ІІ.ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
2. Основними завданнями Управління є:

2.1. Забезпечення реалізації бюджетної політики в місті.

2.2. Організація процесу щодо складання проекту міського бюджету та подання його на розгляд  міської ради.

2.3. Підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку міста.

2.4. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.

2.5. Розроблення проектів нормативно-правових актів: рішень міської ради з питань бюджету та його виконання, місцевих податків і зборів, надання пільг зі сплати податків, рішень виконавчого комітету міської ради; проведення експертизи нормативно-правових актів (в межах повноважень), розроблених іншими виконавчими органами міської ради.

2.6. Здійснення контролю за дотриманням установами, підприємствами та організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та коштів цільових фондів, утворених радою.

2.7. Забезпечення захисту фінансових інтересів міста та здійснення у межах своєї компетенції контролю за дотриманням бюджетного законодавства.

2.8. Здійснення загальної організації та управління процесом виконання міського бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
ІІІ. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ
Управління відповідно до покладених на нього завдань:

3.1. Організовує роботу, пов’язану із складанням проекту міського бюджету, складає проект міського бюджету та подає на розгляд виконавчого комітету та міської ради.

3.2. Здійснює прогнозування та аналіз доходів у процесі виконання міського бюджету за доходами.

3.3. Зводить показники бюджету та подає їх у встановлені терміни до Департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації.

3.4. Розробляє і доводить до головних розпорядників бюджетних коштів інструкцію з підготовки бюджетних запитів.

3.5. Визначає порядок та терміни підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів.

3.6. Готує рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради, здійснює розгляд проектів актів, які надійшли на погодження, з питань додержання бюджетного законодавства та фінансового забезпечення.

3.7. Готує та подає в установленому порядку пропозиції та обґрунтування до проектів рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради з питань, що належать до його компетенції.

3.8. Проводить разом з іншими виконавчими органами міської ради роботу по перегляду прийнятих рішень з метою приведення їх у відповідність до законодавства, підготовку пропозицій щодо внесення до них змін і доповнень чи визнання їх такими, що втратили чинність.

3.9. Проводить на будь-якому етапі складання і розгляду проекту міського бюджету аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, та ефективності використання бюджетних коштів.

3.10. Приймає рішення про включення бюджетного запиту до проекту міського бюджету перед поданням його на розгляд виконавчого комітету та міської ради.

3.11. Складає розпис доходів і видатків міського бюджету, забезпечує його виконання, готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень.

3.12. Забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність розпису міського бюджету встановленим бюджетним призначенням.

3.13. Проводить моніторинг змін, що вносяться до міського бюджету.

3.14. Готує та подає міській раді офіційні висновки про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету для прийняття рішення про внесення змін до бюджету.

3.15. Погоджує надані територіальним органом фіскальної служби висновки на повернення платникам податків помилково або надмірно сплачених сум грошових зобов’язань.

3.16. Співпрацює з територіальним органом фіскальної служби з питань, що стосуються наповнення доходної частини міського бюджету та його виконання.

3.17. Розглядає у встановленому порядку баланси і звіти про виконання міського бюджету, інші фінансові звіти, подані територіальним органом Державної казначейської служби та звітність головних розпорядників коштів.

3.18. Складає зведений звіт по мережі, штатах і контингентах, пояснювальну записку до нього та подає їх у встановлені терміни до Департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації.

3.19. Перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з міського бюджету.

3.20. Бере участь у розробленні пропозицій з удосконалення структури міської ради, визначення чисельності працівників, фонду оплати їх праці, витрат на утримання працівників міської ради та здійснює контроль за витрачанням цих коштів.

3.21. Проводить перевірки цільового і ефективного використання бюджетних коштів, правильності проведення тарифікації педагогічних та медичних працівників і тематичні перевірки в установах, які фінансуються з міського бюджету.

3.22. Щомісяця здійснює аналіз виконання міського бюджету за доходами і видатками та інформує міського голову про стан виконання бюджету.

3.23. Організовує роботу по оформленню та одержанню короткотермінових позичок в органах Державної казначейської служби України.

3.24. Організовує роботу по забезпеченню публікації інформації про міський бюджет та його виконання в засобах масової інфомації.

3.25. В межах своєї компетенції здійснює перевірки щодо наповнення доходної частини міського бюджету.

3.26. Розглядає звернення та готує пропозиції для прийняття рішень про виділення коштів з резервного фонду бюджету.

3.27. Забезпечує створення належних виробничих та соціально-побутових умов для працівників управління.

3.28. Розглядає у межах своєї компетенції депутатські запити та звернення, звернення громадян, підприємств, установ і організацій.

3.29. Здійснює контроль бухгалтерського обліку в бюджетних установах.

3.30. Здійснює інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань.

3.31. Підвищує кваліфікацію посадових осіб управління з метою покращення його діяльності.
ІV. ПРАВА
Управління має право:

4.1. Одержувати від виконавчих органів міської ради, територіальних органів фіскальної та казначейської служб, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, матеріали для складання проекту міського бюджету та аналізу його виконання.

4.2. У встановленому порядку та у межах своєї компетенції призупиняти бюджетні асигнування відповідно до статті 117 Бюджетного кодексу України та вживати заходів до розпорядників і одержувачів бюджетних коштів за вчинені ними бюджетні правопорушення, передбачені статтею 118 Бюджетного кодексу України.

4.3. Одержувати від управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському щоденні звіти про надходження коштів до міського бюджету, місячні, квартальні, річні звіти про виконання міського бюджету, а також залишки на рахунках головних розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

4.4. Здійснювати контроль за дотриманням бюджетного законодавства головними розпорядниками, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу.

4.5. Розміщувати на депозитних рахунках у банківських установах тимчасово вільні кошти міського бюджету у встановленому порядку.

4.6. Проводити в управліннях і відділах міської ради, виконавчого комітету, установах, закладах та підприємствах комунальної форми власності перевірки з питань використання бюджетних коштів.

4.7. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.

4.8. Залучати фахівців інших виконавчих органів міської ради, установ, підприємств та організацій комунальної форми власності до розгляду питань, що належать до його компетенції.

4.9. Вносити корективи до проектів планів асигнувань загального фонду міського бюджету, наданих головними розпорядниками коштів для забезпечення помісячної збалансованості показників міського бюджету.

4.10. За дорученням міського голови представляти фінансове управління в органах виконавчої влади з питань, що належить до його компетенції.

4.11. Управління має також інші права, передбачені чинним законодавством України.

V. КЕРІВНИЦТВО, СТРУКТУРА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ
 
5.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

5.2. Начальник Управління:

5.2.1. Здійснює загальну організацію з виконання бюджету міста та координує діяльність учасників бюджетного процесу.

5.2.2. Забезпечує контроль за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу стосовно міського бюджету.

5.2.3. Визначає ступінь відповідальності заступника начальника управління, керівників його структурних підрозділів.

5.2.4. Погоджує структуру та штатний розпис управління, затверджує положення про структурні підрозділи фінансового управління, посадові інструкції працівників управління.

5.2.5. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує та контролює їх виконання.

5.2.6. Безпосередньо займається розробленням проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови та проводить експертизу таких актів.

5.2.7. На будь-якому етапі складання і розгляду проекту міського бюджету забезпечує проведення аналізу бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів, з точки зору їх відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів. На основі результатів проведеного аналізу приймає рішення про включення бюджетного запиту до пропозиції проекту міського бюджету перед поданням його на розгляд виконавчого комітету та міської ради.

5.2.8. Організовує роботу із захисту державних таємниць у відповідності з чинним законодавством.

5.2.9. Контролює стан трудової та виконавчої дисципліни в управлінні.

5.3. Управління утримується за рахунок коштів міського бюджету.

5.4. Чисельність та структуру працівників Управління затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис Управління затверджує міський голова.

5.5. Реорганізація, ліквідація Управління здійснюється за рішенням міської ради.

5.6. Майно, що перебуває на балансі Управління є комунальною власністю міської ради і перебуває в оперативному управлінні даного Управління.Секретар міської ради                                                                                        О.А.Пономаренко
 
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться публічне представлення результатів аудиту КП НВМР «ВУВКГ»
23.01.2019

24 січня 2019 року о 13:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення результатів аудиту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Докладніше...
Запрошуємо на концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України
22.01.2019

Запрошуємо новоград-волинців 24 січня 2019 року о 16:00 год. у 31-ий гарнізонний Будинок офіцерів (вул. Леваневського, 25), де відбудеться концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa