Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 31 грудня 2018 року Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01 січня 2019 року Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Муніципальні формування з охорони громадського порядку)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян

 

Відділ загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян

Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 38 
Начальник:
 Мартинюк Леся Валентинівна
Телефон:
 5-25-26

 

Сектор організації прийому громадян


Адреса:
вул. Шевченка, 16, каб. 1
Завідувач: 
 Киреєва Людмила Віталіївна
Телефон:
  5-25-83

 

 

 
 
 
 
ПОЛОЖЕННЯ
про відділ загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян
 Новоград-Волинської міської ради

1. Відділ загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян Новоград-Волинської міської ради (далі – відділ)  є виконавчим органом  міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді,  підпорядкований виконавчому комітету міської ради,  міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про звернення громадян“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, „Про запобігання корупції“, „Про захист персональних даних“, актами Верховної Ради України, Президента України,  постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної ради та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, Статутом  територіальної  громади міста, Регламентом роботи міської ради, Регламентом роботи виконавчих органів та виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, рішеннями міської ради та її  виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням.

З питань організації та ведення діловодства і архівної справи відділ керується Законом України „Про національний архівний фонд і архівні установи“, Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 „Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, ради Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженими Наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5,  наказами і рішеннями Державної  архівної служби України.

З питань звернень громадян відділ керується Постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 „Про затвердження класифікатора звернень громадян“ та від 14.04.1997р. №348 „Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації“.

3. Відділ з метою вирішення покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами міської ради, установами, організаціями незалежно від форм власності. Діяльність відділу здійснюється з урахуванням планів роботи міської ради, її виконавчого комітету та відділу.

4. Відділ, відповідно до покладених на нього завдань:

4.1. Забезпечує єдиний порядок документування і роботи з документами.

4.2. Приймає, попередньо розглядає, реєструє, передає за призначенням вхідну кореспонденцію, внутрішню документацію; реєструє і відправляє вихідну кореспонденцію;

4.3. Забезпечує прийом електронної пошти, яка надійшла на електронну адресу міської ради.

4.4. Здійснює документообіг (рух документів, контроль своєчасного виконання) у відповідності до вимог нормативно-правових актів.

4.5. У межах своєї компетенції здійснює перевірку дотримання виконавчими органами міської ради нормативно-правових актів з питань діловодства та документообігу.

4.6. Забезпечує технічний контроль за термінами проходження і виконання документів, які підлягають контролю, розпоряджень міського голови з основної діяльності, рішень виконавчого комітету міської ради.

4.7. Надає методичну допомогу працівникам виконавчих органів міської ради з питань організації роботи з документами.

4.8. Щомісячно видає нагадування-попередження про терміни виконання контрольних документів.

4.9. Проводить у структурних підрозділах міської ради, при необхідності, перевірки системи організації контролю за виконанням завдань, встановлених контрольними документами.

4.10. Одержує необхідні матеріали, що стосуються виконання завдань, встановлених у контрольних документах, а при потребі, пояснення з питань опрацювання контрольних документів.

4.11. Забезпечує організацію прийому громадян, надає їм методичну, консультаційну допомогу.

4.12. Приймає звернення громадян з пакетом документів, здійснює попередній розгляд заяв (клопотань), пропозицій (зауважень), скарг громадян, їх реєстрацію, передає на резолюцію.

4.13. Забезпечує організаційно-технічне обслуговування особистого прийому, виїзних прийомів, прямих телефонних зв’язків громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради відповідно до затверджених графіків прийому; веде облік громадян, які звернулися під час особистих прийомів.

4.14. Контролює терміни розгляду пропозицій, заяв, скарг громадян.

4.15. Забезпечує формування електронної бази даних за зверненнями громадян.

4.16. Здійснює моніторинг і своєчасне надання необхідної звітності з питань прийому громадян, розгляду їх звернень.

4.17. Здійснює організаційне та матеріальне забезпечення засідань виконавчого комітету міської ради.

4.18. Складає за поданими пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради перелік питань та передає керуючому справами виконавчого комітету міської ради для формування проекту порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради;

4.19. Забезпечує контроль за якісною і своєчасною підготовкою матеріалів до засідань виконавчого комітету міської ради, перевіряє проекти рішень  на відповідність  вимогам Регламенту виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради.

4.20. Формує проекти рішень виконавчого комітету міської ради міському голові та членам виконавчого комітету міської ради відповідно до порядку денного засідання.

4.21. Повідомляє членів виконавчого комітету міської ради про дату і час проведення засідання виконавчого комітету міської ради.

4.22. Оформляє протоколи засідань виконавчого комітету міської ради.

4.23. Веде реєстр рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з основної діяльності.

4.24. Забезпечує розсилку рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з основних питань згідно списку розсилки та наданих виконавцем примірників.

4.25. Забезпечує ведення звітності перед обласною державною адміністрацією з питань виконання делегованих повноважень виконавчими органами міської ради.   

4.26. Проводить реєстрацію розпоряджень міського голови з основної діяльності та рішень виконавчого комітету міської ради.

4.27. Оформляє протокол доручень міського голови, які були дані під час засідань виконавчого комітету міської ради, та забезпечує технічний контроль за дотриманням термінів їх виконання.

4.28. Формує електронний архів рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з основних питань.

4.29. Готує пропозиції до плану роботи виконавчого комітету міської ради.

4.30. Бере участь у засіданнях, нарадах, що проводяться міським головою,  керуючим справами виконавчого комітету  міської ради.

4.31. Здійснює реєстрацію членів виконавчого комітету міської ради на засіданнях. 

4.32. Готує проекти розпорядчих документів, листів, розглядає звернення громадян з питань, що належать до компетенції відділу.

4.33. Забезпечує збереження документів міської ради, які віднесені до документів Національного архівного фонду України відповідно до чинного законодавства.

4.34. Завіряє печаткою відділу копії рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови та інші документи у випадках, передбачених нормативно-правовими актами з діловодства.

4.35. Забезпечує додержання єдиного порядку відбору, обліку, збереження, якості обробки та використання документів, що приймаються, для передачі їх на зберігання в архів.

4.36. Забезпечує тимчасове зберігання документів, правильне використання їх у службових цілях.

4.37. Адміністрування програмно-апаратного комплексу „Електронне місто“.

5. В межах своїх повноважень відділ має право:

5.1. Одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

5.2. Повертати структурним підрозділам  міської ради  проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови  та інші документи, подані з порушенням  вимог Регламенту роботи міської ради, Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради  та нормативно-правових актів з діловодства. 

5.3. Залучати до підготовки засідань виконавчого комітету міської ради, нарад працівників виконавчих  органів  міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками).

5.4. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до   компетенції відділу.

5.5. Вносити  міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу.

6. У складі відділу функціонує сектор організації прийому громадян (далі – сектор). Безпосереднє керівництво сектором здійснює завідувач сектору, який призначається на посаду міським головою   на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України, звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства. Завідувач сектору підпорядкований міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради, начальнику відділу.

7. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою   на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник  звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

8. На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований, підконтрольний та підзвітний  міській раді, її виконавчому комітету, міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

9. Начальник відділу:

9.1. Здійснює   загальне керівництво   діяльністю   відділу.

9.2. Визначає завдання, складає посадові інструкції працівників відділу, розподіляє обов’язки між ними, контролює їх роботу, забезпечує у відділі дотримання вимог нормативно-правових актів з діловодства, трудової та виконавської дисципліни; сприяє підвищенню професійної кваліфікації працівників відділу, ефективності їх роботи, просуванню по службі відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.

9.3. Готує та організовує підготовку проектів рішень, розпоряджень, інших службових документів з питань, які відносяться до компетенції відділу.

9.4. Планує роботу відділу; звітує про роботу відділу перед міською радою.

9.5. Розробляє проект  кошторису витрат, необхідних для забезпечення діяльності           відділу.

9.6. Візує проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з основної діяльності.  

9.7. Відповідає за зберігання і використання печатки відділу. 

9.8. Розглядає в установленому порядку пропозиції, заяви і скарги громадян з питань, віднесених до компетенції відділу. 

10. Відділ не є юридичною особою та утримується за рахунок коштів міського бюджету.

11. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада.


Секретар міської ради                                                           О.А.Пономаренко
 

 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться публічне представлення результатів аудиту КП НВМР «ВУВКГ»
23.01.2019

24 січня 2019 року о 13:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення результатів аудиту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Докладніше...
Запрошуємо на концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України
22.01.2019

Запрошуємо новоград-волинців 24 січня 2019 року о 16:00 год. у 31-ий гарнізонний Будинок офіцерів (вул. Леваневського, 25), де відбудеться концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa