Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про основні положення Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
13.10.2017

Законом  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» вносяться зміни до 30 законодавчих актів. Закон набирає чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – в повному обсязі.

Докладніше...
Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради З 09 жовтня по 13 жовтня 2017 року
13.10.2017

Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 09 жовтня по 13 жовтня 2017 року.

Докладніше...
До уваги бізнес-кіл та підприємств міста Новограда-Волинського
10.10.2017

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку та Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій “CUTIS” опрацьовується проведення торгової місії до Канади, яка відбудеться в рамках офіційного візиту Прем’єр- міністра України В.Б. Гройсмана, який попередньо запланований на період з 28 по 31 жовтня 2017 року. 

Докладніше...
101 ІНФОРМУЄ!
10.10.2017

Як показує статистика, 25% пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей. В зв’язку із зниженням температури пожежно-рятувальна служба нагадує та застерігає:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ загальної роботи та з питань контролю
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 38 
Начальник:
 Мартинюк Леся Валентинівна
Телефон:
 5-25-26 

ПОЛОЖЕННЯ
                  про відділ загальної роботи та з питань контролю міської ради
 
1.Відділ загальної роботи та з питань контролю міської ради (надалі – відділ)  є виконавчим органом  міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді,  підпорядкований виконавчому комітету міської ради,  міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про звернення громадян“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, „Про запобігання корупції“, „Про захист персональних даних“, указами і розпорядженнями Президента України,  постановами та розпорядженнями Верховної Ради, Кабінету Міністрів України,  розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та її  виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Статутом  територіальної  громади, Регламентом роботи міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради, цим Положенням.

З питань організації та ведення діловодства і архівної справи відділ керується Законом України „Про національний архівний фонд і архівні установи“, Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 „Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, ради Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженими Наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5,  наказами і рішеннями Державної  архівної служби України.

3. Відділ з метою вирішення покладених на нього завдань взаємодіє з управліннями, відділами міської ради, установами, організаціями незалежно від форм власності. Діяльність відділу здійснюється з урахуванням планів роботи міської ради, її виконавчого комітету та відділу.

4. Відділ, відповідно до покладених на нього завдань:

4.1.Забезпечує єдиний порядок документування і роботи з документами.

4.2.Здійснює прийом та реєстрацію вхідної та вихідної документації відповідно до номенклатури справ відділу.

4.3.Забезпечує прийом електронної пошти, яка надійшла на електронну адресу міської ради.

4.4.Здійснює документообіг (рух документів, контроль своєчасного виконання) у відповідності до вимог нормативно-правових актів.

4.5.У межах своєї компетенції здійснює перевірку дотримання виконавчими органами міської ради нормативно-правових актів з питань діловодства та документообігу.

4.6.Контролює строки виконання документів, які підлягають контролю, розпоряджень міського голови з основної діяльності, рішень виконавчого комітету міської ради.

4.7.Надає методичну допомогу працівникам виконавчих органів міської ради з питань організації роботи з документами.

4.8.Щомісячно видає нагадування-попередження про терміни виконання контрольних документів.

4.9.Проводить у структурних підрозділах міської ради, при необхідності, перевірки системи організації контролю за виконанням завдань, встановлених контрольними документами.

4.10.Одержує необхідні матеріали, що стосуються виконання завдань, встановлених у контрольних документах, а при потребі, пояснення з питань опрацювання контрольних документів.

4.11.Вносить пропозиції про зняття з контролю чи продовження термінів виконання документів.

4.12.Готує звітні, аналітичні, довідкові та інформаційні матеріали з  питань, що стосуються стану розгляду документів.

4.13.Контролює  якість підготовки і оформлення документів, їх своєчасне виконання, вживає заходів до скорочення термінів проходження і виконання документів.

4.14.Вносить пропозиції щодо вдосконалення системи контролю за станом виконавчої дисципліни.

4.15. Готує проекти розпорядчих документів і листів.

4.16.Здійснює організаційне та матеріальне забезпечення засідань виконавчого комітету міської ради.

4.17.Складає за поданими пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради перелік питань та передає керуючому справами виконавчого комітету міської ради для формування проекту порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради.

4.18. Забезпечує контроль за якісною і своєчасною підготовкою матеріалів до засідань виконавчого комітету міської ради, перевіряє проекти рішень  на відповідність  вимогам Регламенту виконавчого комітету міської ради.

4.19.Формує проекти рішень виконавчого комітету міської ради міському голові та членам виконавчого комітету міської ради відповідно до порядку денного засідання.

4.20.Повідомляє членів виконавчого комітету міської ради про дату і час проведення засідання виконавчого комітету міської ради.

4.21.Оформляє протоколи засідань виконавчого комітету міської ради.

4.22.Веде реєстр рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з основної діяльності.

4.23.Забезпечує розсилку рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень міського голови з основних питань згідно списку розсилки та наданих виконавцем примірників.

4.24.Забезпечує ведення звітності перед обласною державною адміністрацією з питань виконання делегованих повноважень виконавчими органами міської ради.   

4.25.Проводить реєстрацію розпоряджень міського голови з основної діяльності та рішень виконавчого комітету міської ради.

4.26.Оформляє протокол доручень міського голови, які були дані під час засідань виконавчого комітету міської ради та забезпечує контроль за дотриманням термінів їх виконання.

4.27.Готує пропозиції до плану роботи виконавчого комітету міської ради.

4.28. Бере участь у засіданнях, нарадах, що проводяться міським головою,  керуючим справами виконавчого комітету  міської ради.

4.29. Здійснює реєстрацію членів виконавчого комітету міської ради на засіданнях. 

4.30. Розглядає звернення громадян з питань, що належать до компетенції відділу.

4.31. Забезпечує збереження документів Новоград-Волинської міської ради, які віднесені до документів Національного архівного фонду України відповідно до чинного законодавства.

4.32. Завіряє печаткою виконавчого комітету міської ради „Канцелярія“ копії рішень виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови та інші документи у випадках, передбачених нормативно-правовими актами з діловодства.

4.33.Забезпечує додержання єдиного порядку відбору, обліку, збереження, якості обробки та використання документів, що приймаються, для передачі їх на зберігання в архів. 

4.34.Забезпечує тимчасове зберігання документів, правильне використання їх у службових цілях.

4.35.Адміністрування програмно-апаратного комплексу „Електронне місто“.

5. В межах своїх повноважень відділ має право:

5.1. Одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

5.2. Повертати управлінням  і відділам  міської ради  проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови  та інші документи, подані з порушенням  вимог Регламенту міської ради, Регламенту виконавчого комітету міської ради  та нормативно-правових актів з діловодства. 

5.3. Залучати до підготовки засідань виконавчого комітету міської ради, нарад працівників виконавчих  органів  міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками).

5.4. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до   компетенції відділу.

5.5. Вносити  міському голові, керуючому справами виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу.

6.Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою   на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник  звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

7. На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник відділу підпорядкований, підконтрольний та підзвітний  міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

8.Начальник відділу:

8.1. Здійснює   загальне керівництво   діяльністю   відділу.

8.2. Визначає завдання, складає посадові інструкції працівників відділу, розподіляє обов’язки між ними, контролює їх роботу, забезпечує у відділі дотримання вимог нормативно-правових актів з діловодства, трудової та виконавської дисципліни; сприяє підвищенню професійної кваліфікації працівників відділу, ефективності їх роботи, просуванню по службі відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.

8.3. Готує та організовує підготовку проектів рішень, розпоряджень, інших службових документів з питань, які відносяться до компетенції відділу.

8.4. Планує роботу відділу; звітує про роботу відділу перед міською радою.

8.5. Розробляє проект  кошторису витрат, необхідних для забезпечення діяльності відділу.

8.6. Візує проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з основної діяльності.  

8.7. Відповідає за зберігання і використання печатки виконавчого комітету міської ради  „Канцелярія“. 

8.8. Розглядає в установленому порядку пропозиції, заяви і скарги громадян з питань, віднесених до компетенції відділу. 

9. Відділ не є юридичною особою та утримується за рахунок коштів міського бюджету.

10. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада.Секретар міської ради                                                                                             О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудуться громадські слухання
17.10.2017

Запрошуємо  мешканців міста  взяти участь в обговоренні питання щодо подальшого функціонування міської лазні. Обговорення відбудеться 20 жовтня о 16-00 год.  у конференц-залі на І поверсі Будинку рад.

Докладніше...
Проводиться набір груп для безкоштовного заняття “Аеробікою”
16.10.2017

Міський Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” проводить набір груп для безкоштовного заняття “Аеробікою”, для малозабезпеченої категорії населення віком від 20 до 70 років. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи з нагоди Дня захисника України
10.10.2017

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня захисника України, українського козацтва та 75-ліття від початку формування Української повстанської армії:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa