Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.06.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради за І-у половину червня 2018 року, лікарняні, відпускні за червень-липень 2018 року, матеріальна допомога на оздоровлення за 2018 рік

Докладніше...
Лист Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України щодо будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ
18.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України Анатолія Диріва у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради щодо  неприпустимості будівництва ГЕС на річці Случ в селі Гульськ, наступного змісту:

Докладніше...
Щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р. з приводу забруднення річок Хомора та Случ
14.06.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Кальніченко щодо виконання протокольного рішення спільного засідання регіональних комісій з питань ТЕБ та НС № №6/7 від 09.06.2017 р., наступного змісту:

Докладніше...
Щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ
14.06.2018

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від заступника начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг  Служби автомобільних доріг у Житомирській області Золотько А.С. у відповідь на звернення щодо ремонту автомобільного мосту через річку Случ, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ з питань охорони здоров’я
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 20, 21 
Начальник:
 Дутчак Любомир Романович 
Телефон:
 2-44-10 

 ПОЛОЖЕННЯ
про відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення
Новоград-Волинської міської ради

 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Це Положення визначає правові та економічні основи організації і діяльності відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Новоград-Волинської міської ради (далі – відділ).

Повне найменування: відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Новоград-Волинської міської ради.

1.2. Юридична адреса відділу: вулиця Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, 11708.

1.3. Відділ є самостійним виконавчим органом Новоград-Волинської міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові,  першому заступнику міського голови та заступникам міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, підконтрольний управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

1.4. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки у  Новоград-Волинському управлінню Державної казначейської служби України у  Житомирській області,  печатку із  зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, кутовий штамп, бланк встановленого зразка.

1.5. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема, «Про місцеве самоврядування в Україні,» «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», актами Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями обласної ради та розпорядженнями голови Житомирської обласної державної адміністрації, наказами управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Статутом територіальної громади міста, Регламентом міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

1.6.Відділу підпорядковуються: комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського», міськрайонне територіальне медичне об’єднання, міськрайонне стоматологічне  медичне об’єднання, підприємство Новоград-Волинської центральної міськрайонної  аптеки № 217.


2. ЗАВДАННЯ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ВІДДІЛУ


2.1. Завданнями відділу є:

2.1.1. Забезпечення впровадження державної політики в сфері охорони здоров’я.

2.1.2. Координація діяльності закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування, пов’язаної з наданням лікувально - профілактичної допомоги населенню міста.

2.1.3. Здійснення контролю за дотриманням законодавства та державних стандартів в сфері охорони здоров’я.

2.1.4.Впровадження передових методів діагностики, лікування, профілактики захворювань.

2.1.5. Планування та виконання фінансових та матеріально-технічних ресурсів.

2.1.6.Організація спільно з управлінням освіти та науки міської ради медичного забезпечення у закладах освіти, фізкультури і спорту.

2.1.7. Забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

2.1.8. Внесення пропозицій до проекту міського бюджету з питань фінансування відділу.

2.1.9. Забезпечення відповідно до чинного законодавства розвитку усіх видів медичного обслуговування, удосконалення мережі лікувальних закладів усіх форм власності.

2.1.10. Підготовка та подання статистичної звітності про стан та розвиток галузі охорони здоров’я.

2.2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

2.2.1. Здійснює управління закладами, які підпорядковані відділу, організовує та координує їх діяльність, забезпечує контроль за дотриманням фінансової дисципліни.

2.2.2.Організовує і забезпечує виконання рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, виконавчих органів влади з питань забезпечення медичного обслуговування населення міста.

2.2.3. Здійснює контроль за якістю та обсягами лікувально-профілактичної допомоги, що надається населенню міста закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування.

2.2.4. Проводить аналіз показників стану здоров’я населення, розробляє та забезпечує здійснення заходів щодо запобігання та зниження рівнів захворюваності і втрати працездатності населення міста, пропагування здорового способу життя.

2.2.5. Організовує роботу з охорони  материнства і дитинства, забезпечує проведення оздоровчих заходів серед дітей та підлітків, контролює стан здоров’я дітей.

2.2.6. Організовує роботу з метою підбору, розстановки  керівних кадрів, дбає про підвищення кваліфікації керівників установ охорони здоров’я, їх заступників.

2.2.7. Організовує бухгалтерський облік і звітність в установах охорони здоров’я.

2.2.8. Укладає в межах своїх повноважень договори, угоди з юридичними та фізичними особами.

2.2.9. Розробляє і подає міській раді, виконавчому комітету міської ради проекти планів розвитку установ охорони здоров’я, їх фінансового забезпечення, повідомляє про стан охорони здоров’я у місті.

2.2.10. Бере  участь в атестації закладів, проведенні атестації працівників   закладів  охорони здоров’я.

2.2.11.Планує затрати на охорону здоров’я, проводить облік і складає звіти про виконання бюджетних асигнувань, здійснює контроль за витратами державних коштів і ресурсів, ліжкового фонду та кадрів.

2.2.12.Розробляє і подає на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції питань будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів охорони здоров’я, формування сучасної матеріальної бази та відкриття нових установ.

2.2.13.Забезпечує проведення заходів для запобігання поширення інфекційних захворювань, а також з метою їх ліквідації, в разі загрози виникнення, поширення епідемічних інфекційних захворювань, вносить пропозиції щодо запровадження у встановленому порядку на території міста особливих умов і режиму праці, навчання, пересування і перевезень, спрямованих на запобігання та ліквідацію цих захворювань.

2.2.14.Координує в установленому порядку роботу із забезпечення надання медико-санітарної допомоги населенню міста під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

2.2.15.Бере участь у вирішенні питань опіки та піклування над неповнолітніми та особами, визнаними судом недієздатними або обмежено дієздатними.

2.2.16.Сприяє переходові закладів охорони здоров’я на госпрозрахунок, на договірні форми взаємовідносин з громадянами, підприємствами і організаціями, в тому числі з питань надання послуг на платній основі.

2.2.17.Вносить пропозиції щодо критеріїв матеріального стимулювання високоякісної праці медичних працівників.

2.2.18.Контролює роботу з питань забезпечення техніки безпеки, пожежної безпеки в установах охорони здоров’я.

2.2.19.Сприяє проведенню систематичного медичного обстеження осіб, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, та осіб евакуйованих та відселених із зон відчуження.

2.2.20. Забезпечує розгляд звернень громадян з  питань, що  належать до його  компетенції, та  у  разі  потреби,  вживає  заходів для  усунення причин, що  зумовили  їх  появу.

2.2.21. Затверджує річні плани роботи закладів охорони здоров'я.

2.2.22. Виконує інші завдання, передбачені законодавством.

3. ВІДДІЛ МАЄ ПРАВО


3.1.Одержувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також від підприємств, установ та організацій інформацію і матеріали необхідні для виконання покладених на нього завдань.

3.2.За дорученням міського голови утворювати координаційні комісії, експертні та робочі групи для науково-організаційного супроводу виконання державних програм і проектів, залучати спеціалістів до роботи у цих комісіях (групах).

3.3.Залучати працівників інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій ( за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

3.4.Укладати в установленому порядку угоди про співпрацю, встановлювати прямі зв’язки з лікувальними закладами, науковими установами країни, зарубіжних країн, міжнародними організаціями, фондами тощо.

3.5.Організувати і проводити в установленому порядку конференції, семінари, наради, тощо з питань, що належать до його компетенції.

3.6.У процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіяти з усіма виконавчими органами міської ради, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, партіями, легалізованими об’єднаннями громадян.

3.7.Проводити у разі необхідності спільні заходи з органами місцевого самоврядування та видавати відповідні акти.

3.8.У межах своїх повноважень з метою виконання наказів Міністерства охорони здоров’я, розпоряджень, наказів управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови видавати накази, організовувати і контролювати їх виконання.


4. КЕРІВНИЦТВО ВІДДІЛОМ


4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

4.2. На посаду начальника призначається особа, яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

4.3. Начальник відділу підпорядкований, підконтрольний  та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

4.4. Начальник відділу:

4.4.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

4.4.2. Планує роботу відділу і забезпечує виконання перспективних і поточних планів роботи міської ради, виконкому міської ради, відділу.

4.3.3. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, інших службових документів з питань, віднесених до компетенції відділу.

4.4.4. Розпоряджається коштами у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на реалізацію заходів з питань охорони здоров'я  та несе персональну відповідальність за їх цільове використання.

4.4.5.Забезпечує оперативне інформування міського голови, виконавчого комітету міської ради з питань діяльності підпорядкованих установ охорони здоров’я.

4.4.6. Видає в межах своєї компетенції накази, які є обов’язковими до виконання, організовує  і контролює їх виконання.

4.4.7. Забезпечує дотримання  у відділі  інструкції з питань діловодства, трудової і виконавської дисципліни.

4.4.8. Складає посадові інструкції працівників відділу, які затверджуються заступником міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків. Затверджує посадові інструкції керівників закладів охорони здоров'я.

4.4.9. Начальник відділу може виконувати також інші обов’язки, покладені на нього міським головою.

4.4.10. Веде особистий прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції відділу, надає консультації.
 
5. ФІНАНСУВАННЯ ВІДДІЛУ
5.1. Відділ  утримується за рахунок коштів міського бюджету.

5.2. Структуру, чисельність та фонд оплати праці працівників відділу затверджує міська рада.

5.3. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.

6. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
 
6.1. Реєстрація та ліквідація відділу здійснюється за рішенням міської ради в установленому законодавством порядку.

Секретар міської ради                                                             О.А. Пономаренко

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському на частоті 103,2 МГц відбувається трансляція програм суспільного радіо УР-3 «Культура»
18.06.2018

Шановні мешканці Новограда-Волинського! ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у Новограді-Волинському транслює програми суспільного радіо УР-3 «Культура» на частоті 103,2 МГц відповідно до ліцензії Національної ради.  

Докладніше...
Вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня»
18.06.2018

КП НВМР "Новоград - Волинськтеплокомуненерго”   інформує,  що з 07 липня 2018 року вводиться в дію новий тариф на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» в розмірі  50,00 грн. з  людини  за  одне  відвідування.

Докладніше...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
18.06.2018

Організатор земельних торгів: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa