Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа) лектроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)

Докладніше...
13.12.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  тимчасової  допомоги дітям)

Докладніше...
До відома представників бізнесу
12.12.2018

Інформуємо, що 16 грудня 2018 року, в Житомирі об 11.00 на базі Житомирського державного технологічного університету пройде бізнес-форум від нетворкінг-клубу «CommUnity» на тему «Стратегічне планування власного бізнесу» (програма заходу додається).  

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Управління освіти і науки
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 10 
Начальник:
 Ващук Тетяна Володимирівна
Телефон:
 5-22-54 

 

     ПОЛОЖЕННЯ
про  управління  освіти і науки
Новоград-Волинської міської ради

1. Загальні положення
 
1.1. Це Положення визначає правові та економічні основи організації і діяльності управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради (далі – управління освіти і науки).


Повне найменування: управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

1.2. Юридична адреса управління освіти і науки: вул.Шевченка,16 м.Новоград-Волинський, 11700.

1.3. Управління  освіти і науки Новоград – Волинської міської ради є виконавчим органом міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській  раді, підпорядкований  виконавчому  комітету міської ради, міському  голові, заступнику міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків,  а з  питань здійснення повноважень органів виконавчої влади, делегованих законом, є підконтрольним управлінню освіти і науки Житомирської обласної  державної адміністрації.

1.4. Управління освіти і науки є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки у  міському відділенні Державного казначейства України в  Житомирській області,  печатку із  зображенням Державного Герба України та   своїм найменуванням, кутовий штамп, бланк встановленого зразка, ідентифікаційний код.

1.5. Управління освіти і науки у межах своїх повноважень організовує виконання актів законодавства у сфері освіти і науки, інновацій, здійснює контроль за їх реалізацією.

1.6. Управління освіти і науки у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про освіту“, „Про загальну середню освіту“, „Про дошкільну освіту“, „Про позашкільну освіту“, „Про вищу освіту“, „Про  запобігання  корупції“, актами Верховної Ради України, Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, рішеннями обласної ради та  розпорядженнями Житомирської обласної державної адміністрації, наказами  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Статутом територіальної громади міста, Регламентом міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради, Регламентом роботи управління освіти  і науки міської ради, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови  та цим Положенням.

1.7. До складу управління освіти і науки як структурні  підрозділи входять: централізована бухгалтерія управління освіти і науки міської ради, інформаційно-методичний   центр, група централізованого господарського обслуговування.

1.8. Діловодство в управлінні освіти і науки  ведеться державною мовою.

2. Основні завдання

Основними завданнями управління освіти і науки є:

2.1. Здійснення у межах діючого законодавства України організаційно-функціональних повноважень з метою задоволення потреб та інтересів територіальної громади міста щодо розвитку освіти.

2.2. Забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти,  інноваційної діяльності.

2.3. Аналіз  стану освіти у місті, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян.

2.4. Забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної творчої особистості.

2.5. Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти  відповідно до освітніх потреб особистості, її індивідуальних здібностей та  можливостей. 

2.6. Забезпечення розвитку освітнього потенціалу з  урахуванням національно-культурних, соціально-економічних, екологічних, демографічних та  інших особливостей міста

2.7. Створення, в межах повноважень, умов для  реалізації рівних прав громадян України на  освіту, соціального  захисту дітей дошкільного та  шкільного віку, студентської молоді, педагогічних,  інших працівників закладів освіти.

2.8. Здійснення контролю за  дотриманням актів законодавства з питань освіти і науки, виконанням навчальними закладами усіх форм власності державних вимог щодо змісту, рівня та обсягу дошкільної, позашкільної, загальної середньої  освіти.

2.9. Визначення відповідності освітніх послуг, які надаються закладами освіти, державним стандартам певного освітнього рівня.

2.10. Координація діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“ та вищих навчальних закладів, розташованих на території міста.  

2.11. Організація і координація безперервної та  ступеневої освіти.

2.12. Здійснення державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, які підпорядковані управлінню освіти і науки, оприлюднення результатів атестації.

2.13. Сприяння розвитку самоврядування  у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах.

2.14. Організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей в пришкільних таборах.

2.15. Участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку міста.

2.16. Здійснення міжнародного співробітництва у сфері освіти.

3. Компетенція управління освіти і науки

Управління освіти і науки відповідно до покладених на нього завдань:

3.1. Здійснює керівництво і контролює діяльність  закладів освіти.


3.2. Координує роботу закладів  освіти, а також установ та  організацій незалежно від їх підпорядкування  і форм власності, з питань навчання та  виховання дітей  дошкільного та  шкільного віку, студентської молоді.

3.3. Аналізує стан освіти  в місті, розробляє програми їх розвитку, організовує і контролює виконання цих програм.

3.4. Прогнозує потребу міста у  фахівцях різних спеціальностей для системи освіти, формує регіональне замовлення  на  їх підготовку.

3.5. Координує в межах своїх повноважень  роботу державних і комунальних  вищих навчальних закладів (І і ІІ рівня акредитації), державного навчального закладу „Новоград-Волинське вище професійне училище“.

3.6. Сприяє розвитку мережі навчальних закладів в місті, зміцненню їх матеріальної бази, господарського обслуговування.

3.7. За результатами атестації дошкільних, середніх, позашкільних закладів освіти приймає рішення про  створення спеціалізованих закладів освіти:  шкіл, колегіумів, ліцеїв, гімназій в межах своїх повноважень.

3.8. Приймає рішення про створення, реорганізацію або  ліквідацію закладів освіти в межах своїх повноважень.

3.9. Організовує роботу з  державної  атестації навчальних закладів, проведення атестації педагогічних працівників і керівних кадрів навчальних закладів усіх форм власності.

3.10. Вживає заходів для забезпечення навчальними закладами  належного рівня дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, організовує їх навчально-методичне й  інформаційне забезпечення, створює умови для профільного, екстернатного, індивідуального, інклюзивного і  дистанційного навчання.

3.11. Забезпечує, в межах своїх повноважень, виконання актів законодавства щодо  всебічного розвитку та  функціонування української мови як державної та  мов національних меншин, створення належних умов для розвитку національної освіти, зокрема, освіти національних меншин;  впроваджує в практику освітні та  наукові програми відродження і розвитку національної культури, національних традицій Українського народу і  національних меншин України.

3.12. Впроваджує в практику рекомендації Міністерства освіти і науки України, нові освітні програми та  інші педагогічні розробки тощо.

3.13. Вносить на розгляд управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації пропозиції щодо запровадження експериментальних навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів, нових освітніх програм, педагогічних новацій  і  технологій та  надання навчальним закладам статусу експериментальних.

3.14. Формує замовлення  та  забезпечує загальноосвітні навчальні заклади навчально-методичною літературою, забезпечує бланками звітності та  документами про освіту, формує замовлення документів про освіту на  договірній основі.

3.15. Залучає до  впровадження освітніх програм творчі спілки, національно-культурні товариства, громадські організації (зокрема, дитячі і  молодіжні), що  зареєстровані у  порядку, визначеному законодавством.

3.16. Проводить роботу, спрямовану на  виявлення, підтримку і розвиток обдарованих дітей, організовує проведення серед учнів таких заходів, як олімпіади, змагання, конкурси тощо.

3.17. Спільно з  органами охорони здоров’я здійснює загальний контроль за охороною здоров’я дітей і  проведенням оздоровчих заходів, створенням безпечних умов для  навчання і праці учасників навчально-виховного процесу.

3.18. Організовує облік дітей дошкільного та шкільного віку, контролює виконання вимог щодо навчання дітей у  закладах  освіти незалежно від форм власності.

3.19. Забезпечує організацію харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

3.20. Контролює дотримання грошових і натуральних норм в організації харчування в  закладах освіти  міста.

3.21. Здійснює кадрову політику в закладах освіти міста, призначає та  звільняє керівників закладів освіти (за попереднім погодженням з міським головою), заступників керівника закладу освіти (за поданням керівника закладу).

3.22. Сприяє підвищенню кваліфікації і розвитку творчості педагогічних працівників.

3.23. Розглядає питання та  вносить  до  управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації в установленому порядку пропозиції щодо  відзначення працівників освіти і науки державними та відомчими нагородами, запроваджує інші форми морального і  матеріального стимулювання їх праці.

3.24. Вживає, у межах своєї компетенції, заходів для  поліпшення матеріальних, житлових умов працівників освіти, організації їх медичного та  побутового обслуговування.

3.25. Спільно з  відділом охорони здоров’я міської ради щорічно забезпечує безоплатний медичний огляд учнів та  працівників освітніх закладів, моніторинг стану здоров’я та  проведення лікувально-профілактичних заходів у  загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від форм підпорядкування.

3.26. Бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів).

3.27. Вживає заходів щодо  захисту прав  та  інтересів неповнолітніх, у тому  числі дітей-сиріт та  дітей,  позбавлених батьківського піклування, що  виховуються в сім’ях опікунів.

3.28. Сприяє  запобіганню дитячої бездоглядності та  правопорушень серед неповнолітніх, вживає заходів щодо утвердження здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі.

3.29. Організовує діяльність психологічної, логопедичної служб та  соціально-педагогічного патронажу в  системі освіти  міста.

3.30. Розробляє і подає пропозиції щодо встановлення нормативів з бюджетних асигнувань на  утримання середніх навчальних закладів комунальної форми власності та  соціальний  захист учасників навчально-виховного процесу.

3.31. Забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів, дотримання нормативно-правових актів, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську  діяльність.

3.32. Контролює використання капітальних вкладень і сприяє раціональному розміщенню нового  будівництва об’єктів освіти, погоджує проекти будівництва навчальних закладів.

3.33. Сприяє матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів, що підпорядковані управлінню освіти і науки, введенню в дію їх нових приміщень, комплектуванню меблями, відповідним обладнанням, навчально-методичними посібниками, підручниками тощо.

3.34. Організовує і контролює роботу інформаційно-методичного центру, централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування.

3.35. Організує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.

3.36. Забезпечує, у межах своїх повноважень, виконання завдань  цивільного захисту підпорядкованих управлінню освіти і науки навчальних закладів, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.

3.37. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань освіти.

3.38. Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо активізації міжнародного співробітництва з питань, що належать до його компетенції.

3.39. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання корупції.

3.40. Забезпечує розгляд звернень громадян з питань, що  належить до  його компетенції та у  разі потреби вживає заходів для усунення причин, що зумовили їх  появу.

3.41. Готує та в  установленому порядку подає статистичну звітність про стан і  розвиток освіти в місті.

3.42. Надає у межах своїх повноважень консультаційну  допомогу.

3.43. Виконує інші функції, що випливають  з  покладених  на нього завдань.

4.Права управління освіти і науки

Управління освіти і науки  має право:

4.1. Одержувати, в установленому порядку, від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також від  підприємств, установ та  організацій інформацію і  матеріали,  необхідні для виконання покладених на  нього завдань.

4.2. Вносити до  Міністерства освіти і науки України пропозиції з питань  удосконалення законодавства та  змісту освіти, організації навчально-виховного процесу, поліпшення навчально-методичного забезпечення навчальних закладів.

4.3. За дорученням міського голови утворювати комісії, експертні та  робочі групи для методично-організаційного супроводу, виконання державних програм і  проектів, залучати (з укладанням контрактів, договорів) спеціалістів до роботи в цих комісіях (групах), а також для надання консультацій, проведення аналізу стану  і складання прогнозів розвитку освітнього  потенціалу  міста.

4.4. Створювати авторські колективи для підготовки регіональних посібників і за погодженням з  Міністерством освіти і науки України впроваджувати їх у практику.

4.5. Організовувати випуск видань інформаційного та  науково-методичного характеру.

4.6. Залучати працівників інших виконавчих органів міської ради,  підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх  керівниками) для розгляду питань, що  належать до його компетенції.

4.7. Укладати, в  установленому порядку, угоди про  співпрацю, встановлювати прямі зв’язки з  навчальними закладами і  науковими установами країни, зарубіжних країн, міжнародними організаціями, фондами тощо.

4.8. Організовувати і проводити, в  установленому порядку, конференції, семінари, наради, тощо з питань, що  належать до його компетенції.

4.9. Управління освіти і науки  в процесі виконання покладених на  нього  завдань взаємодіє з усіма виконавчими органами міської ради, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та  організаціями, партіями, легалізованими об’єднаннями громадян.

4.10. Управління освіти і науки, в межах своїх повноважень, з метою виконання наказів Міністерства освіти і науки України, розпоряджень, наказів управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, рішень міської  ради, її виконавчого комітету,  розпоряджень міського голови  видає накази, організовує і контролює їх виконання.

4.11. Управління освіти і науки проводить у разі необхідності, спільні заходи з органами місцевого самоврядування та  видає відповідні  акти.

4.12. Рішення, накази управління освіти і науки, прийняті в межах його повноважень, є обов’язковими для виконання  закладами освіти міста.

5. Організаційно – розпорядча діяльність.

5.1. Управління освіти і науки міської ради очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно з чинним законодавством.

5.2. На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

5.3. Начальник управління освіти і науки підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

5.4. Начальник управління освіти і науки:

5.4.1. Несе персональну відповідальність перед  міською радою, її виконавчим комітетом, міським головою за  виконання покладених на управління  освіти і науки завдань,  сприяє створенню належних умов праці в управлінні освіти і науки.

5.4.2. Спрямовує і координує діяльність підпорядкованих управлінню  освіти і науки  закладів освіти з питань, що  належать до його компетенції.

5.4.3. Особисто відповідає за  виконання покладених на управління освіти і науки завдань з реалізації  державної політики у сфері освіти і науки.

5.4.4. Затверджує положення про  структурні підрозділи управління освіти і науки   та  посадові обов’язки працівників  структурних підрозділів управління освіти і науки.

5.4.5. Здійснює моніторинг професійної діяльності працівників управління освіти і науки, структурних підрозділів управління освіти і науки та за його результатами приймає рішення про матеріальне і моральне стимулювання працівників.

5.4.6. Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису витрат.

5.4.7. Подає на  затвердження міського голови  кошториси доходів і  видатків та  штатний розпис управління освіти і науки в межах граничної чисельності та  фонду оплати праці  його працівників.

5.4.8. Призначає на  посади та звільняє з посад працівників управління освіти і науки, крім посадових осіб місцевого самоврядування.

5.4.9. За  погодженням з міським головою  призначає (на конкурсній основі за контрактом)  і звільняє керівників закладів освіти.

5.4.10. За  погодженням з керівниками  закладів освіти приймає і звільняє їх  заступників.

5.4.11. Приймає та звільняє педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста.

5.5. Працівники управління освіти і науки, посади яких віднесені до  посадових осіб місцевого самоврядування, призначаються на  ці посади та  звільняються міським головою відповідно до вимог чинного законодавства.

5.6. Для  узгодженого вирішення питань, що  належать до  компетенції управління освіти і науки, в  управлінні освіти і науки створюється колегія управління освіти і науки у складі начальника управління освіти і науки (голова колегії), заступника начальника, а також інших відповідальних працівників управління освіти і науки, керівників навчальних закладів.

До складу колегії можуть входити керівники інших підприємств, установ та організацій ( за їх згодою).

Склад колегії затверджується розпорядженням міського голови за  поданням начальника управління освіти і науки.

Рішення колегії впроваджуються наказами начальника управління освіти і науки.

5.7. Виходячи з потреб забезпечення належного функціонування закладів освіти  при управлінні освіти і науки можуть утворюватися підрозділи (творчі лабораторії, видавничі центри, інші підрозділи, які функціонують у  тому числі на  госпрозрахунковій основі), громадські ради, ради керівників тощо.

6. Відповідальність посадових осіб управління освіти і науки

6.1. Посадові особи управління освіти і науки повинні сумлінно виконувати свої службові обов'язки, шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування, не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам служби чи негативно вплинути на репутацію міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб.

6.2. Посадові особи управління освіти і науки несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Матеріальна шкода, завдана незаконними діями чи бездіяльністю посадових осіб управління освіти і науки при здійсненні ними своїх повноважень, відшкодовується у встановленому законом порядку.

7. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності управління освіти і науки 

7.1.Фонд оплати праці працівників управління освіти і науки та  видатки на їх утримання, їх граничну чисельність визначає міська рада. Міський голова затверджує штатний  розпис управління освіти і науки і кошторис витрат на  його утримання.

Фінансову діяльність управління освіти і науки здійснює, в основному, на  бюджетному фінансуванні:

7.2. Встановлює, не нижче визначених Міністерством фінансів України мінімальних нормативів, обсяги бюджетного фінансування закладів освіти, що є комунальною власністю та  забезпечує фінансові витрати на їх утримання, відповідно до складеного кошторису.

7.3. Проводить облік і  складає періодичну звітність про  використання бюджетних асигнувань та  коштів, що  надійшли з інших джерел, здійснює контроль за витратами державних коштів в  закладах  освіти.

7.4. Поєднує бюджетне фінансування з  наданням різного виду платних послуг населенню за профільністю закладу, виконанням платних послуг  та робіт за  договорами з  підприємствами та  установами.

7.5. Удосконалює організаційні структури управління освіти і науки, може брати участь у  створенні галузевих, міжгалузевих навчально-  та науково-виробничих об’єднань.

7.6. Забезпечує розвиток самостійності трудових колективів закладів освіти у вирішенні основних питань навчально-виховної, виробничо-господарської діяльності і соціального розвитку.

7.7. Сприяє встановленню безпосередньої залежності матеріального і  морального стимулювання трудових колективів від  результату якості праці.

7.8. Основним джерелом фінансування навчально-виховної і  господарської діяльності, соціального розвитку колективів закладів освіти і оплати  праці працівників є кошти міського та  державного бюджету (загальний фонд), спеціальний фонд, додаткові джерела фінансування.

7.9. Додатковими джерелами фінансування є доходи, передбачені відповідними нормативно-правовими актами, зокрема, орендна плата, інші кошти від  надання послуг, виконання  робіт, здійснення іншої діяльності та  інші джерела власних надходжень.

До інших власних надходжень  відносять кошти, які заклади освіти отримують від  підприємств, установ, організацій та  приватних осіб для виконання окремих доручень, а також благодійні внески  та  пожертви, отримані згідно з чинним законодавством.

8. Заключні положення

8.1. Ліквідація та реорганізація управління освіти і науки проводиться міською радою у порядку, визначеному чинним законодавством України.


Секретар міської ради                                                                                    О.А. ПономаренкоПрийомні дні: вівторок у робочі дні з 10.00 -12.00 години, п'ятниця з 14.00 - 17.00 години

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Чекаємо на пропозиції щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності "Гордість міста - 2018"!
12.12.2018

Традиційно в лютому місяці містяни відзначають тих, хто збагатив життя громади видатними подіями, тих, чий успіх викликав суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнані не тільки на рівні міста, а, можливо, і на рівні України!

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
12.12.2018

Об’єкт: частина спортивної зали на вул. Пушкіна, 46 площею 60,00кв.м. Вартість майна станом на 04.09.18 – 129200,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта:проведення занять з тенісу. Балансоутримувач об’єкта: ліцей №4 м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12.12.2018

14 грудня 2018 року об 11:00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa