Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3084  Надання  тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності

Адреса:
 вул. Шевченка, 16 каб. 40,43
Начальник:
 Богданчук Олександр Володимирович
Телефон:
 5-25-68 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та
комунальної власності  міської ради 
 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та  комунальної власності Новоград-Волинської міської ради (скорочена назва – УЖКГЕ та КВ) є виконавчим органом міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові.
 
2.ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС ТА МАЙНО УПРАВЛІННЯ
 
2.1. УЖКГЕ та КВ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки уголовному управлінні Державної казначейської служби України у Житомирській області, печатку із зображенням Державного герба України і найменуванням управління та кутовий штамп.

2.2. УЖКГЕ та КВ у своїй діяльності керується Конституцією України та Законами України, зокрема, „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про житлово-комунальні послуги“, актами  Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, державними будівельними нормами і правилами, рішеннями Житомирської обласної ради та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, Статутом територіальної громади міста, Регламентом міської ради та Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

2.3.  УЖКГЕ та КВ утримується за рахунок коштів міського бюджету. Міський голова затверджує штатний розпис та кошторис витрат на утримання апарату УЖКГЕ та КВ в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників, асигнувань на утримання УЖКГЕ та КВ, затверджених міською радою.

3. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ
 
3.1. Метою діяльності УЖКГЕ та КВ є впровадження державної політики комплексного розвитку житлово-комунального господарства в сфері водо-, теплопостачання, водовідведення, експлуатації та ремонту житлового фонду, утримання дорожнього господарства, благоустрою та інших послуг.

3.2. УЖКГЕ та КВ при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з управліннями, відділами міської ради, органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян.

3.3. Виконання управлінських функцій у сфері житлово-комунального господарства міста, здійснення контролю за діяльністю комунальних підприємств житлово-комунального господарства, координація діяльності підприємств сфери житлово-комунального господарства інших форм власності.

3.4. Аналізує стан житлово-комунального господарства міста та готує пропозиції до проектів міського бюджету щодо фінансування програм розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою міста, інженерного захисту територій.

3.5. Забезпечує в межах своїх повноважень додержання вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства та Правил  благоустрою міста.

3.6. Реалізація державних, розроблення і здійснення міських програм повторного використання сировинних ресурсів та поводження з відходами.

4. ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАВДАНЬ ТА
ПОВНОВАЖЕНЬ
 
4.1. УЖКГЕ та КВ відповідно до покладених завдань здійснює наступні повноваження:

4.1.1. Бере участь у впровадженні державної політики, державних програм у сферах житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, вносить на розгляд міської ради, її виконавчого комітету пропозиції з цих питань, а також приймає участь у розробці програм соціально-економічного розвитку міста, програм з енергозбереження та екології, проектів міського бюджету, а також планів підприємств, установ, організацій з питань, пов’язаних з задоволенням потреб міста у сфері житлово-комунального господарства.

4.1.2. Проводить моніторинг стану виконання державних, галузевих, регіональних, міських програм розвитку житлово-комунального господарства, а також дебіторсько-кредиторської заборгованості підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

4.1.3. Сприяє розвитку підприємництва та конкуренції, демонополізації виробництва у сфері житлово-комунального господарства.

4.1.4. Готує пропозиції до проектів міського бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції житлового фонду, програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, інженерного захисту територій.

4.1.5. Здійснює управління об’єктами житлово-комунального господарства, контролює забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, рівень та якість надання послуг населенню.

4.1.6. Здійснює в межах своєї компетенції контроль за станом експлуатації та утримання житлового фонду і об’єктів комунального господарства незалежно від форм власності, а також координує діяльність підприємств міста, що надають комунальні послуги.

4.1.7. Готує  та  подає  в установленому порядку пропозиції  про  удосконалення структури житлово-комунального господарства міста.

4.1.8. Організовує в установленому порядку закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання своїх завдань.

4.1.9. Організовує  за рахунок бюджетних коштів будівництво, реконструкцію і ремонт об’єктів житлово-комунального господарства.

4.1.10. Бере участь у реалізації державної політики щодо ціноутворення у сфері житлово-комунального господарства, перевіряє в установленому порядку розрахунки цін і тарифів на житлово-комунальні послуги згідно чинного законодавства, готує пропозиції щодо їх оптимізації.

4.1.11. Вживає заходів щодо поліпшення роботи підприємств житлово-комунального господарства з енергозбереження, оснащення об’єктів житлово-комунального господарства і житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії відповідно до завдань державних та міських програм, в межах наданих повноважень.   

4.1.12. Сприяє зменшенню споживання енергетичних ресурсів, через розробку і реалізацію політики та практики з енергозбереження.   

4.1.13. Погоджує статути, положення, колективні угоди комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства міста і інших об’єднань, які займаються наданням житлово-комунальних послуг та послуг по обслуговуванню житлового фонду.

4.1.14. Здійснює аналіз та узагальнює  виробничі,  фінансові  та  статистичні  дані комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства. Заслуховує  звіти керівників  підприємств  про фінансово-господарську діяльність  та вносить пропозиції щодо її покращення.

4.1.15. Регулює в межах своєї компетенції, за допомогою економічних показників, діяльність комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства.

4.1.16. Бере участь у формуванні фінансово-господарських планів комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства.

4.1.17. Здійснює управління у сфері  благоустрою міста, у тому числі: розробляє та організовує виконання заходів з благоустрою міста, контролює стан благоустрою міста, виробничих територій, організацію озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, утримання місць загального користування.

4.1.18. Організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів галузі житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період, а також об’єктів галузі в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф, ліквідації їх наслідків, проводить моніторинг підготовки об’єктів галузі житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.       

4.1.19. Бере участь у реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічної безпеки, санітарного стану міста, якості питної води, поліпшення технологічного і технічного стану систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, запобігання підтопленню міських територій, ліквідації їх наслідків.

4.1.20. Здійснює реєстр міських місць утворення, оброблення, видалення та утилізації відходів.

4.1.21. Контролює утворення та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

4.1.22. Забезпечує та здійснює заходи контролю за дотриманням та виконанням суб’єктами підприємницької діяльності та фізичними особами вимог Правил благоустрою.

4.1.23. Надає дозволи на проведення земляних робіт, здійснює контроль за відновленням  елементів міського благоустрою, зруйнованих внаслідок земляних робіт.

4.1.24. Здійснює технічний нагляд за ремонтом  об’єктів галузі житлово-комунального господарства, виконанням робіт з  утримання об’єктів благоустрою міста.   

4.1.25. Вносить пропозиції щодо проектів міських програм приватизації майна комунальних підприємств галузі житлово-комунального господарства.

4.1.26. Здійснює реєстрацію договорів оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста, укладених з суб’єктами підприємницької діяльності та фізичними особами.

4.1.27. Включає до реєстру майна комунальної власності окремі приміщення, об’єкти та основні засоби, які перебувають у комунальній власності територіальної громади і передані  на баланс окремим підприємствам, організаціям, установам.

4.1.28. Контролює виконання умов договорів оренди та використання нежитлових приміщень, об’єктів та основних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста.

4.1.29.  Є органом приватизації, що здійснює приватизацію об’єктів малої приватизації, які перебувають в комунальній власності у відповідності до Закону України „Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)“, виступає від імені міської ради продавцем зазначених об’єктів, є органом приватизації житлового фонду у відповідності до Закону України „Про приватизації державного житлового фонду“.

4.1.30. Сприяє прийняттю  житла та інших об’єктів, що перебувають в повному господарському віданні або оперативному управлінні державних підприємств, інших підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності у власність територіальної громади міста.

4.1.31. Веде  облік  житлового  фонду,  здійснює  контроль  за  його  використанням.

4.1.32. Видає ордери на заселення житлової площі в будинках державної та комунальної власності, веде облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

4.1.33. Сприяє впровадженню конкурентних засад у наданні послуг з обслуговування та експлуатації житлового фонду, а також  створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.   

4.1.34. Проводить організаційну і методичну роботу, спрямовану на впровадження державної політики з питань праці і заробітної плати, соціального захисту працівників житлово-комунального господарства.

4.1.35. Вживає заходи щодо поліпшення умов праці, додержання норм та правил охорони праці, техніки безпеки на підприємствах і в організаціях галузі житлово-комунального господарства.

4.1.36. Здійснює ведення бухгалтерського обліку, згідно чинного законодавства, подає, у встановленому порядку, бухгалтерську звітність до органів державної казначейської служби, фінансового управління міської ради та до відповідних фондів.

4.1.37. Фінансує, в установленому порядку, роботи, що виконані підприємствами, організаціями, установами на замовлення УЖКГЕ та КВ.

4.1.38. Здійснює фінансування одержувачів бюджетних коштів, у встановленому законодавством порядку.

4.1.39. Розглядає у межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, установ та організацій, здійснює прийом громадян, вживає відповідні заходи для вирішення порушених ними питань, веде контроль за станом цієї роботи на підвідомчих  підприємствах.

4.1.40. Готує проекти рішень міської ради,  виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з питань, що входять до компетенції УЖКГЕ та КВ.

4.1.41. Розробляє проекти нормативно-правових актів місцевого значення в сфері житлово-комунального господарства.

4.1.42.  Інформує населення через засоби масової інформації про програми розвитку житлово-комунальної галузі міста та хід їх виконання, організовує їх громадське обговорення.

4.1.43. Виконує інші функції, що випливають з покладених на нього завдань, відповідно до чинного законодавства.

5. ПРАВА УЖКГЕ та КВ

5.1. УЖКГЕ та КВ має право:

5.1.1. Здійснювати контроль за ефективною експлуатацією та утриманням об’єктів житлово-комунального господарства міста.

5.1.2. Одержувати  в установленому порядку від фізичних  та юридичних осіб відомості та необхідні документи для виконання функцій УЖКГЕ та КВ.

5.1.3. Здійснювати контроль за додержанням підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами міста вимог законодавства та нормативних актів з  питань утримання та ремонту житлового фонду, експлуатації комунальних об’єктів, благоустрою території, в межах наданих повноважень.

5.1.4. Залучати в установленому порядку, в т.ч. і на договірній  основі, для розробки комплексних проектів, планів і вирішення окремих  господарських проблем спеціалістів інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками), науково-дослідні, технологічні, проектно-дослідні, проектно-конструкторські та інші організації.

5.1.5. Приймати працівників за трудовими угодами, цивільно-правовими договорами згідно чинного законодавства для забезпечення виконання завдань, покладених на управління.

5.1.6. Брати  участь  в  роботі  сесії  міської  ради,  засідань  виконавчого  комітету. 

5.1.7. Скликати  наради,  проводити  семінари  з  питань,  що  належать  до  компетенції управління.

5.1.8. Виступати замовником при проведенні робіт у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою міста.

5.1.9. Складати  протоколи  на  факти  порушень  правил  благоустрою,  чистоти  та  санітарного  стану  міста.

5.1.10. Замовляти проектно-кошторисну документацію, здійснювати технічний нагляд за проведенням робіт підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності на договірних засадах (підрядниками).

6. КЕРІВНИЦТВО УЖКГЕ та КВ

6.1. УЖКГЕ та КВ очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

На посаду начальника призначається особа, яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

Начальник  УЖКГЕ та КВ підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

6.2. Начальник УЖКГЕ та КВ:

6.2.1. Здійснює керівництво діяльністю  працівників УЖКГЕ та КВ, інспекцією благоустрою міста, групою технічного нагляду, несе персональну відповідальність перед міським головою за виконання покладених на УЖКГЕ та КВ завдань.

6.2.2. Розподіляє, затверджує функціональні обов’язки працівників УЖКГЕ та КВ, інспекторів інспекціїблагоустрою міста, групи технагляду та визначає ступінь їх відповідальності.

6.2.3. Представляє без довіреності УЖКГЕ та КВ у відносинах  з фізичними і юридичними особами.

6.2.4. Затверджує посадові інструкції всіх працівників УЖКГЕ та КВ.

6.2.5. Погоджує призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, що відносяться до сфери діяльності УЖКГЕ та КВ.

6.2.6. Подає міському голові на затвердження  кошторис витрат та штатний розпис управління в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників.

6.2.7. Видає в межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

6.2.8. Розпоряджається коштами, в межах затверджених кошторисних витрат.

6.2.9. Призначає на посаду і звільняє з посади працівників УЖКГЕ та КВ – службовців та обслуговуючий персонал.

6.2.10. За погодженням з міським головою затверджує структуру,  штатний розпис та кошторис витрат інспекції благоустрою міста та групи технічного нагляду в межах асигнувань, затверджених міською радою на утримання управління за рахунок коштів загального фонду міського бюджету.

6.2.11.Укладає, в межах повноважень УЖКГЕ та КВ, договори, контракти інші угоди, видає довіреності.

6.2.12. Веде особистий прийом громадян.

6.2.13. Здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до чинного законодавства.

6.3. УЖКГЕ та КВ підпорядковані інспекція благоустрою міста та група технічного нагляду, працівники яких належать до категорії службовців, окрім обслуговуючого персоналу.

6.4. Посадові особи УЖКГЕ та КВ призначаються та звільняються з посади міським головою відповідно до вимог чинного законодавства з урахуванням кадрового резерву та результатів конкурсного відбору.

7.ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
 
7.1. Це положення затверджується Новоград-Волинською міською радою.

7.2. Ліквідація та реорганізація УЖКГЕ та КВ здійснюється за рішенням міської ради у встановленому нею порядку або іншим органом відповідно до чинного законодавства України.

7.3. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться в порядку, встановленому для його прийняття.

Секретар міської ради
О.А. Пономаренко
 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
19.02.2019

Щочетверга з 11-00 до 12-00 за телефоном (04141) 5-52-10працює «Гаряча лінія».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa