Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року
11.12.2017

План роботи управління освіти  і науки Новоград-Волинської міської ради з 11 грудня по 15 грудня 2017 року.

Докладніше...
Лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л.
08.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства соціальної політики України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Міністра соціальної політики Реви А.О. щодо невідповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за місцевими бюджетами (стаття 143 Конституції України) та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати виконання цих повноважень та проханням залишити без змін джерело фінансування видатків на надання пільг з житлово-комунальних послуг за рахунок субвенції з державного бюджету, наступного змісту:

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-жовтень 2017 року
08.12.2017

За січень-вересень 2017р. промисловими підприємствами міста  реалізовано споживачам продукції на 760,0 млн.грн., або 2,9% обласного рівня. Зокрема 45,7%, або 347,7 млн.грн. її було реалізовано за межі України, решта – 54,3% (412,3 млн.грн.) внутрішній оборот. 

Докладніше...
Лист з Міністерства фінансів України від в.о. Міністра фінансів С.Марченко
07.12.2017

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист з Міністерства фінансів України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до народного депутата України Литвина В.М. щодо виділення коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, наступного змісту: 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб.16 
Начальник:
  Талько Оксана Миколаївна (т.в.о.) 
Телефон:
 2-15-90 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради
 
1. Загальні положення:

1.1. Відділ   інформації та  зв’язків з громадськістю міської ради (надалі  - відділ) є виконавчим органом міської ради, який підзвітний та підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

1.2. Відділ створений з метою удосконалення стилю і методів роботи виконавчих органів міської ради, посилення їх впливу на суспільно-політичні процеси в місті, сприяння у розвитку зв'язків з засобами масової інформації.

1.3. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законами України, зокрема, „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про інформацію“, „Про телебачення і радіомовлення“ та іншими, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями Житомирської обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Статутом територіальної громади міста, Регламентом міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради та цим Положенням.

1.4. Діяльність відділу здійснюється на основі перспективних і поточних планів роботи міської ради, її виконавчого комітету і планів роботи відділу.

1.5. Відділ для вирішення завдань, що належать до його компетенції, взаємодіє з відділами, управліннями, службами міської ради, підприємствами, установами, організаціями міста незалежно від форм власності.

2. Функції та завдання відділу:

2.1. Забезпечувати гласність у роботі міської ради, зв'язок із місцевими засобами масової інформації, висвітлювати діяльність міської ради, її виконавчих органів та міського голови, а також секретаря міської ради, першого заступника міського голови та заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради на сторінках друкованих засобів масової інформації, брати участь у підготовці міських теленовин, відповідати за оприлюднення проектів та прийнятих рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради, забезпечувати інформаційне наповнення рубрик та підрубрик офіційного веб-сайту.

2.2. Спільно з відповідними виконавчими органами міської ради аналізувати й прогнозувати розвиток суспільно-політичних процесів у місті, вивчати громадсько-політичні настрої громадян міста, узагальнювати та складати довідки про суспільно-політичне становище у місті.

2.3. Вивчати громадську думку щодо впровадження Законів України та інших нормативних актів, які приймаються Президентом України, Кабінетом Міністрів України, іншими центральними та обласними відомствами, рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови шляхом проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, громадських слухань, круглих столів, диспутів тощо.

2.4. Забезпечувати підготовку необхідних листів щодо організації порядку проведення у місті зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, оперативно інформувати міського голову, облдержадміністрацію про масові заходи, що проводяться політичними партіями, об'єднаннями громадян на території міста, про акції протесту, як ті, що уже відбулися, так і прогнозовані та готувати необхідні розпорядчі документи з цих питань.

2.5. Вивчати, збирати та узагальнювати матеріали:

- про резонансні публікації, виступи у місцевих засобах масової інформації;

- про факти порушення чинного законодавства, що можуть викликати негативні наслідки на території міста.

2.6. Забезпечувати оперативне інформування громадськості про невідкладні заходи, спрямовані на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення.

2.7. Проводити за погодженням з керівництвом міської ради інформаційні кампанії на території міста з метою надання населенню, в межах своєї компетенції, інформаційно-консультативних пос­луг.

2.8. Вивчати, узагальнювати та поширювати позитивний досвід роботи, розробляти методичні матеріали щодо інформування населення з питань впровадження соціальної політики держави.

2.9. Брати участь у підготовці проектів рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з метою своєчасного попередження можливих негативних наслідків ускладнення суспільно-політичного становища у місті.

2.10. За дорученням міського голови, секретаря міської ради готувати аналітичні, довідкові та інші матеріали з питань, віднесених до компетенції відділу.

2.11. Брати участь у підготовці і проведенні загальноміських заходів з нагоди державних, професійних, інших свят, урочистостей, зібрань, ювілеїв.

2.12. Розглядати звернення громадян, що надходять до міської ради, її виконавчого комітету з метою їх вирішення.

3. Відділ має право:           

3.1. Залучати спеціалістів виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для  розгляду питань, що належать до їхньої компетенції.

3.2. Одержувати, в установленому порядку, від виконавчих органів міської ради,  підприємств, установ та організацій  інформацію, документи, інші  матеріали, а від місцевих органів  державної статистики – безоплатно статистичні дані, необхідні  для виконання покладених на нього завдань.

3.3. Ініціювати скликання, у встановленому порядку, нарад з питань, що належать до його компетенції, створення робочих груп та комісій для вивчення окремих питань.

4.  Начальник відділу:

4.1. Відділ очолює начальник, який є посадовою особою місцевого самоврядування і призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

4.2. На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

4.3. Начальник відділу безпосередньо підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міському голові, міській раді, виконавчому комітету міської ради.

4.4. Здійснює безпосереднє керівництво відділом і персонально відповідає за виконання завдань, що покладені на відділ.

4.5. Планує роботу відділу і забезпечує виконання перспективних і поточних планів його роботи.

4.6. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, інших службових документів з питань, віднесених до компетенції відділу.

4.7. Забезпечує дотримання у відділі інструкції з питань діловодства, трудової та виконавської дисципліни.

5. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

6. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.Секретар міської ради                                                                        О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
У Новограді-Волинському вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
11.12.2017

14 грудня 2017 року о 12:45 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку вшанування жертв Чорнобильської катастрофи (вул. Шевченка, 41/1). Запрошуємо долучитися до вшанування ліквідаторів усіх небайдужих жителів міста.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
11.12.2017

З 14 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року проводиться процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Співдружності під багатоповерхову житлову забудову“...

Докладніше...
Порядок денний 49 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
08.12.2017

Про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Доповідач: Хрущ Лілія Василівна – директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa