Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 18.10.2018 року
18.10.2018

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського»

Докладніше...
Повідомлення про намір коригування окремих складових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення
12.10.2018

У відповідності до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, 

Докладніше...
Про початок опалювального сезону 2018/19 року
10.10.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Романа Щебетова про початок опалювального сезону 2018/19 року, наступного змісту: 

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 08.10.2018 року
09.10.2018

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського»

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб.16 
Начальник:
  Сорока Ярослав Юрійович
Телефон:
 2-15-90 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради
 
1. Загальні положення:

1.1. Відділ   інформації та  зв’язків з громадськістю міської ради (надалі  - відділ) є виконавчим органом міської ради, який підзвітний та підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

1.2. Відділ створений з метою удосконалення стилю і методів роботи виконавчих органів міської ради, посилення їх впливу на суспільно-політичні процеси в місті, сприяння у розвитку зв'язків з засобами масової інформації.

1.3. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законами України, зокрема, „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про інформацію“, „Про телебачення і радіомовлення“ та іншими, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями Житомирської обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Статутом територіальної громади міста, Регламентом міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради та цим Положенням.

1.4. Діяльність відділу здійснюється на основі перспективних і поточних планів роботи міської ради, її виконавчого комітету і планів роботи відділу.

1.5. Відділ для вирішення завдань, що належать до його компетенції, взаємодіє з відділами, управліннями, службами міської ради, підприємствами, установами, організаціями міста незалежно від форм власності.

2. Функції та завдання відділу:

2.1. Забезпечувати гласність у роботі міської ради, зв'язок із місцевими засобами масової інформації, висвітлювати діяльність міської ради, її виконавчих органів та міського голови, а також секретаря міської ради, першого заступника міського голови та заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради на сторінках друкованих засобів масової інформації, брати участь у підготовці міських теленовин, відповідати за оприлюднення проектів та прийнятих рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради, забезпечувати інформаційне наповнення рубрик та підрубрик офіційного веб-сайту.

2.2. Спільно з відповідними виконавчими органами міської ради аналізувати й прогнозувати розвиток суспільно-політичних процесів у місті, вивчати громадсько-політичні настрої громадян міста, узагальнювати та складати довідки про суспільно-політичне становище у місті.

2.3. Вивчати громадську думку щодо впровадження Законів України та інших нормативних актів, які приймаються Президентом України, Кабінетом Міністрів України, іншими центральними та обласними відомствами, рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови шляхом проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, громадських слухань, круглих столів, диспутів тощо.

2.4. Забезпечувати підготовку необхідних листів щодо організації порядку проведення у місті зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, оперативно інформувати міського голову, облдержадміністрацію про масові заходи, що проводяться політичними партіями, об'єднаннями громадян на території міста, про акції протесту, як ті, що уже відбулися, так і прогнозовані та готувати необхідні розпорядчі документи з цих питань.

2.5. Вивчати, збирати та узагальнювати матеріали:

- про резонансні публікації, виступи у місцевих засобах масової інформації;

- про факти порушення чинного законодавства, що можуть викликати негативні наслідки на території міста.

2.6. Забезпечувати оперативне інформування громадськості про невідкладні заходи, спрямовані на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення.

2.7. Проводити за погодженням з керівництвом міської ради інформаційні кампанії на території міста з метою надання населенню, в межах своєї компетенції, інформаційно-консультативних пос­луг.

2.8. Вивчати, узагальнювати та поширювати позитивний досвід роботи, розробляти методичні матеріали щодо інформування населення з питань впровадження соціальної політики держави.

2.9. Брати участь у підготовці проектів рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з метою своєчасного попередження можливих негативних наслідків ускладнення суспільно-політичного становища у місті.

2.10. За дорученням міського голови, секретаря міської ради готувати аналітичні, довідкові та інші матеріали з питань, віднесених до компетенції відділу.

2.11. Брати участь у підготовці і проведенні загальноміських заходів з нагоди державних, професійних, інших свят, урочистостей, зібрань, ювілеїв.

2.12. Розглядати звернення громадян, що надходять до міської ради, її виконавчого комітету з метою їх вирішення.

3. Відділ має право:           

3.1. Залучати спеціалістів виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для  розгляду питань, що належать до їхньої компетенції.

3.2. Одержувати, в установленому порядку, від виконавчих органів міської ради,  підприємств, установ та організацій  інформацію, документи, інші  матеріали, а від місцевих органів  державної статистики – безоплатно статистичні дані, необхідні  для виконання покладених на нього завдань.

3.3. Ініціювати скликання, у встановленому порядку, нарад з питань, що належать до його компетенції, створення робочих груп та комісій для вивчення окремих питань.

4.  Начальник відділу:

4.1. Відділ очолює начальник, який є посадовою особою місцевого самоврядування і призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

4.2. На посаду начальника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

4.3. Начальник відділу безпосередньо підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міському голові, міській раді, виконавчому комітету міської ради.

4.4. Здійснює безпосереднє керівництво відділом і персонально відповідає за виконання завдань, що покладені на відділ.

4.5. Планує роботу відділу і забезпечує виконання перспективних і поточних планів його роботи.

4.6. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, інших службових документів з питань, віднесених до компетенції відділу.

4.7. Забезпечує дотримання у відділі інструкції з питань діловодства, трудової та виконавської дисципліни.

5. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.

6. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада. Кошторис та штатний розпис відділу затверджує міський голова.Секретар міської ради                                                                        О.А.Пономаренко
 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
19.10.2018

Програма проведення загальноміської акції «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському» з 22 по 26 жовтня 2018 року

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
19.10.2018

Завершується громадське обговорення проекту рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 №132 „Про Методику  розрахунку орендної плати  за майно комунальної власності територіальної громади міста  та пропорції її розподілу“ (регуляторний акт)“.

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
19.10.2018

Об’єкт №1: частина нежитлового приміщення на вул. Пушкіна, 46 площею 6,44кв.м. Вартість майна станом на 20.08.18 – 17438,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта: для торгівлі кулінарними та кондитерськими виробами.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa