Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3084  Надання  тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Організаційний відділ
Адреса:
 вул. Шевченка, 16, каб. 24 
Начальник:
 Марчук Ніна Василівна
Телефон:
 2-01-73 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про організаційний відділ міської ради
 
1. Організаційний відділ міської ради (далі - відділ) є виконавчим органом міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету міської ради. 

2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, зокрема „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про службу в органах місцевого самоврядування“, „Про статус депутатів місцевих рад“, „Про звернення громадян“, „Про запобігання корупції“, „Про захист персональних даних“, „Про інформацію“, „Про доступ до публічної інформації“, про референдуми і вибори, актами Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, рішеннями обласної ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Статутом територіальної громади міста Новограда-Волинського, Регламентом Новоград-Волинської міської ради, Регламентом роботи виконавчого комітету міської ради та цим Положенням.

3. Відділ з метою вирішення покладених на нього завдань взаємодіє з управліннями, відділами, службами міської ради, органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності. Діяльність відділу здійснюється з урахуванням планів роботи міської ради, її виконавчого комітету та відділу.

4. Відділ, відповідно до покладених на нього завдань:

4.1. Готує проект плану роботи міської ради з урахуванням пропозицій депутатів та постійних комісій міської ради, керівників виконавчих органів міської ради та сприяє його виконанню.

4.2. Готує проект плану роботи виконавчого комітету міської ради з урахуванням пропозицій керівників виконавчих органів міської ради, погоджених із заступниками міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

4.3. Складає щотижневий план роботи виконавчих органів міської ради.

4.4. Готує і вносить на розгляд міської ради, виконавчого комітету пропозиції про організаційні заходи з метою підготовки і проведення на території міста виборів Президента України, виборів народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міського голови, референдумів (всеукраїнських, місцевих).

4.5. Сприяє виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень; координує роботу щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій.

4.6. Готує проекти рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з питань, віднесених до компетенції відділу;  одержує від відділів, управлінь, служб міської ради, підприємств, установ і організацій матеріали, необхідні для підготовки питань, що вносяться на розгляд міської ради та її виконавчого комітету. Здійснює контроль за підготовкою проектів рішень міської ради.

4.7. Узагальнює пропозиції  міського голови, секретаря міської ради, постійних комісій і депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради щодо внесення інших питань, крім планових,  на розгляд сесії міської ради. Готує проекти розпоряджень про скликання сесій міської ради.

4.8. Доводить до відома депутатів міської та обласної рад, запрошених осіб та населення міста інформацію про скликання сесій міської ради, час і місце проведення, перелік  питань, що вносяться на їх розгляд.

4.9. Готує проект порядку денного сесії, організовує своєчасну підготовку необхідних матеріалів та проектів рішень з питань, які виносяться на розгляд міської ради, перевіряє їх на відповідність  вимогам Регламенту міської ради.

4.10. Організовує засідання погоджувальної ради, забезпечує оформлення протоколів цих засідань.

4.11. Організовує попереднє обговорення проектів рішень ради депутатами міської ради на засіданнях погоджувальної ради та постійних комісій міської ради. Узагальнює  зауваження та пропозиції постійних комісій  до проектів  рішень міської ради. Забезпечує своєчасне доведення висновків та рекомендацій  постійних комісій до виконавців.

4.12. Забезпечує підготовку до проведення пленарних засідань міської ради. На пленарних засіданнях міської ради виконує функції секретаріату.

4.13. Бере участь у засіданнях постійних комісій міської ради, інших засіданнях, нарадах, що проводяться міським головою, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету  міської ради.

4.14. Надає практичну допомогу та консультації постійним комісіям міської ради в організації їхньої діяльності, забезпечує підготовку і проведення їх засідань. За дорученнями голів постійних комісій готує інформаційно-довідкові матеріали, необхідні для роботи комісій, забезпечує участь у засіданнях комісій керівників підприємств, установ, організацій міста, керівників та спеціалістів виконавчих органів міської ради.

4.15. Здійснює реєстрацію депутатів та запрошених осіб на пленарне засідання міської ради. Створює умови для роботи лічильної комісії.

4.16.  Здійснює реєстрацію прийнятих радою рішень.

4.17. Оформляє матеріали сесій та протоколи пленарних засідань міської ради.

4.18. Забезпечує облік зауважень та пропозицій, висловлених депутатами міської ради під час проведення сесій міської ради, доручень виборців, висловлених під час проведення звітів депутатів на зборах громадян, об’єднань громадян чи партійних осередків, бере участь у складанні заходів для їх виконання та готує відповідні проекти рішень міської ради.

4.19. Організовує контроль за виконанням рішень міської ради та окремих розпоряджень міського голови, забезпечує розсилку рішень міської ради виконавцям у паперовій чи електронній формах. Після перевірки на ідентичність змісту рішень міської ради на паперовому та електронних носіях передає їх для   розміщення на офіційному сайті міської ради.

4.20. Сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень згідно вимог Закону України „Про статус депутатів місцевих рад“. Надає методичну допомогу депутатам у підготовці депутатських запитів  та звернень до посадових осіб органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств, організацій та установ.

4.21. Планує та організовує навчання депутатів міської ради з питань вивчення чинного законодавства України, досвіду роботи органів місцевого самоврядування. 

4.22. Забезпечує ведення статистичного обліку складу ради, змін у складі депутатського корпусу, постійних комісій;  готує довідки  та звіти з питань  роботи міської ради, постійних комісій. 

4.23. Забезпечує оформлення облікових карток депутатів міської ради, виготовлення, видачу та облік посвідчень депутатів міської ради та їх помічників-консультантів.

4.24. Забезпечує облік депутатів міської ради у засіданнях постійних комісій, у пленарних засіданнях міської ради, засіданнях погоджувальної ради, навчаннях депутатів міської ради.

4.25. Забезпечує складання та оприлюднення графіків прийому виборців депутатами міської ради в громадській приймальні міської ради та у виборчих округах; аналізує та узагальнює результати цих прийомів. Надає організаційну допомогу депутатами міської ради у проведенні прийому виборців.

4.26. Спільно з іншими відділами, управліннями міської ради здійснює організаційне забезпечення  проведення  загальноміських заходів, передачу телефонограм про їх проведення учасникам цих заходів.

4.27. Забезпечує організацію чергування посадових осіб міської ради у громадській приймальні міської ради у святкові, вихідні та неробочі дні.

4.28. Спільно з іншими відділами, управліннями міської ради організовує проведення щорічного звіту міського голови про свою роботу перед територіальною громадою міста на відкритій зустрічі з громадянами.

4.29. Забезпечує придбання поштових листівок, відправку святкової кореспонденції з нагоди державних свят.

4.30. Проводить відомчу передплату періодичних видань для виконавчого комітету міської ради.

4.31. Розглядає звернення громадян з питань, що належать до компетенції відділу.

4.32. Забезпечує збереження документів Новоград-Волинської міської ради, які віднесені до документів Національного архівного фонду України відповідно до чинного законодавства.

4.33. Завіряє печаткою міської ради „Канцелярія“ копії рішень міської ради та інші документи у випадках, передбачених нормативно-правовими актами з діловодства.

5. В межах своїх повноважень організаційний відділ має право:

5.1. Одержувати в установленому порядку від  структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

5.2. Повертати управлінням  і відділам  міської ради  проекти рішень ради та інші документи, подані з порушенням  вимог Регламенту міської ради та інструкцій з діловодства. 

5.3. Залучати до підготовки засідань постійних комісій, сесій міської ради, нарад працівників виконавчих  органів  міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками).

5.4. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до   компетенції відділу.

5.5. Вносити  міському голові, секретарю міської ради пропозиції щодо вдосконалення організаційної роботи, направленої на ефективну та якісну підготовку сесій міської ради, заходів, що проводить міська рада.

6. Відділ очолює заступник керуючого справами виконавчого комітету, начальник організаційного відділу, який є посадовою особою місцевого самоврядування і  призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

7. На посаду начальника призначається особа,  яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів. Начальник  відділу підпорядкований, підконтрольний та підзвітний міській раді, її виконавчому комітету та міському голові.

8. Начальник відділу:

8.1. Здійснює загальне керівництво відділом, вирішує питання його взаємодії з відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації, обласної ради, іншими виконавчими органами міської ради та посадовими особами.

8.2. Визначає завдання, складає посадові інструкції працівників відділу, розподіляє обов’язки між ними, контролює їх роботу, забезпечує у відділі дотримання вимог інструкції з діловодства, трудової та виконавської дисципліни; сприяє підвищенню професійної кваліфікації працівників відділу, ефективності їх роботи, просуванню по службі відповідно до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“.

8.3. Готує та організовує підготовку проектів рішень, розпоряджень,  службових документів з питань, які відносяться до компетенції відділу.

8.4. Планує роботу відділу; звітує про роботу відділу перед міською радою.

8.5. Розробляє проект  кошторису витрат, необхідних для забезпечення діяльності відділу.

8.6. Візує проекти рішень міської ради.  

8.7. Відповідає за зберігання і використання печатки міської ради  „Канцелярія“. 

8.8. Розглядає в установленому порядку пропозиції, заяви і скарги громадян з питань, віднесених до компетенції відділу. 

9. Відділ не є юридичною особою та утримується за рахунок коштів міського бюджету.

10. Структуру і чисельність працівників відділу затверджує міська рада.Секретар міської ради                                                                        О.А.Пономаренко

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
19.02.2019

Щочетверга з 11-00 до 12-00 за телефоном (04141) 5-52-10працює «Гаряча лінія».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa