Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Новини

27.12.2013

 
 
Завершилася 2 ротація інженерного полку в Косово

Миротворча діяльність України є однією з вагомих складових її зовнішньої політики та забезпечення національної безпеки. Історично склалося, що політичні кризи, які відбулися на Балканах стали причинами початку двох світових війн. От і тепер на думку світових політиків, міжетнічна криза в Косово являється головним джерелом нестабільності в Європі.
 
Рішення керівництва Багатонаціональних сил, які опікуються питаннями стабілізації суспільно-політичної обстановки в зоні конфлікту, прийняло рішення про введення до їх складу інженерної роти, і це було абсолютно логічним кроком на шляху підвищення бойових можливостей і безпеки миротворчого контингенту. Покладення цього завдання на Українських військових стало безперечним фактом міжнародного визнання надійності та професіоналізму наших військових інженерів.
 
Сьогодні військовослужбовці полку, рідні та близькі вітали своїх колег, синів, чоловіків з поверненням на Батьківщину. О 3.55 в місті Хмельницькому командуванням полку зустріло своїх героїв, а о 8.45 вони вже були в частині де пройшов урочистий мітинг за участю керівництва 8-го армійського корпусу, міської ради, ветеранської організації та духовенства присвячений поверненню інженерної роти з Косово, республіка Сербія. Більше року, а точніше 1 рік і 1 тиждень розділяли кордони наших миротворців з їхніми близькими.
Для Збройних Сил України це велика честь і не абияка відповідальність, і Центральне управління Інженерних військ Збройних Сил України обрало для виконання цієї задачі 12 інженерний полк і не помилилось.
12 інженерний полк у стислі терміни зміг укомплектувати інженерну роту, підготувати техніку та озброєння, необхідні матеріальні засоби та запаси, а також якісно здійснити заходи цільової підготовки та бойового злагодження новоствореного підрозділу.
 

Командний склад 12 інженерного полку з самого початку був впевнений за своїх підлеглих - адже до складу миротворчого підрозділу відбиралися кращі спеціалісти.
 
Командир полку полковник Борісов Микола Миколайович подякував миротворцям за їхню старанність, наполегливість, професіоналізм.
 
– «Ваша самовіддана ратна праця у складі Українського миротворчого контингенту вписала ще одну яскраву сторінку до славного історичного шляху 12 інженерного полку. Вітаю Вас із поверненням на Батьківщину і бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя та нових успіхів у справі служіння Батьківщині!»
Інженерна рота 12 інженерного полку йшла першою. Їм прийшлось окрім виконання завдань інженерного забезпечення дій Багатонаціональних сил налагоджувати систему повсякденної життєдіяльності. А це - обслуговування та відновлення техніки і озброєння, поповнення та оновлення запасів, організація праці та відпочинку і безліч інших важливих питань. Незважаючи на організаційні труднощі та складні природо-кліматичні умови гірської місцевості з усіма завданнями вони впоралися на відмінно. Військовослужбовцям інженерного полку з міста Охтирки, які їх змінили, буде дуже не просто утримати задану високу марку звання українського воїна-інженера. Здобутий досвід у миротворчій місії став великим надбанням. У подальшому він буде широко використовуватись в ході бойової підготовки полку та всіх інженерних підрозділів військових частин ЗСУ.
 
 
 
В Новоград – Волинському проходять заходи щодо реформування та розвитку Збройних Сил України
 
Сьогодні Збройні Сили України знаходяться на етапі активної трансформації – в них тривають широкомасштабні реформи. Президентом України була затверджена Державна комплексна програма реформування та розвитку Збройних Сил України до 2017 року. Це стало початком рішучих позитивних змін.
Метою цього реформування є оптимізація чисельності та структури Збройних Сил України з обов’язковим збереженням кадрового потенціалу. Сьогодні це одне з головних завдань Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України. Зараз триває перший етап, який включає оптимізацію чисельності та завершення формування перспективного складу Збройних сил моделі 2017 року.
 
Чисельність українського війська становить сьогодні становить 182 тис. осіб, з яких лише 70 тис. служать у бойових частинах, а решта – в частинах забезпечення та таких, що безпосередньо не беруть участь у виконанні бойових завдань. Оптимізація тільки військкоматів, дозволить економити щороку близько 350 млн. гривень і спрямувати їх на вирішення нагальних проблем війська. Тож у 2017 році загальна чисельність війська становить 122 тис. осіб, з яких 65 тис. служитимуть у бойових частинах.
 
В Новоград – Волинському заходи реформування проходить у військових частинах гарнізоні. 12-й інженерний полк планується реформувати в полк оперативного забезпечення, а окремий батальйон радіохімічного захисту долучити до нього, тим самим окрім завдань інженерного забезпечення в усіх варіантах його застосування полк зможе повністю охопити весь спектр оперативних заходів.
 
Військовослужбовці окремого батальйону радіохімічного захисту вже розпочали передачу майна та техніки і незабаром нова частина розпочне свою діяльність по захисту батьківщини.
 
Метою кадрової та організаційної трансформації нашого війська є не скорочення заради скорочення, а збалансування чисельності бойових частин для підвищення їх бойового потенціалу.
 
 
 
 
6 грудня День Збройних Сил
 
Днями сильна половина України відсвяткувала свято мужності та військової честі. Не обійшло, це свято жителів Звягеля, наше місто здавна славиться військовими здобутками. Цього року вкотре це підтвердили наші земляки – військовослужбовці 12 інженерного полку. В 2013 році вони весь рік працювали не покладаючи рук. Спочатку року була відправлена перша ротація інженерної роти в республіку Сербія автономний край Косово. Всю зиму військовослужбовці допомагали розчищати дороги, а в березні місяці коли вся країна стала в снігових заметах, саме військовослужбовці полку прийшли на допомогу жителям Рівненщини, Житомирщини та Київщини.  Згодом був відновлений міст в Рівненський області, знищення непридатних боєприпасів в Миколаївській області, розмінування місцевості в Новобогданівці  Запорізької області, і зараз військовослужбовці полку займаються утилізацією непридатних боєприпасів в Миколаївський області. Таким чином  за свої здобутки 12 інженерний полк за підсумками 2013 року став кращим полком 8-го армійського корпусу.
 
Військовослужбовці полку виборовши це почесне місце гідно відсвяткували цю подію 6 грудня. Урочистості розпочалися з святкового шикування на плацу, де пройшов урочистий мітинг. Військовослужбовцям були вручені грамоти та присвоєні чергові військові звання вручені пам’ятні нагрудні знаки, до пам’ятника воїнам танкістам була покладена гірлянда.
 
Паралельно з урочистостями на плацу благочинний Преображенського Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич провів святкове богослужіння в церкві, що знаходиться на території частини.
В міській школі інтернаті, що знаходиться під покровительством полку в актовій залі для учнів сьомих, восьмих та дев’ятих класів був проведений урок мужності.
 
Незабули про здобутки військовослужбовців і місцеві органи державної влади так від імені міського голови, голови районної ради та голови Житомирської обласної адміністрації були нагородженні військовослужбовці полку. Наприкінці свята в гарнізонному будинку офіцерів був святковий концерт і нагородження від командуючого 8-го армійського корпусу та голови комітету верховної ради з питань оборони де були відзначені кращі військовослужбовці та вручені цінні подарунки.
 



06.11.2013

З листопада – День інженерних військ

На підставі Указу Президента України №1399/99 від 27.10.99 р., за заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави встановлено свято - День інженерних військ, яке відзначається щорічно 3 листопада. м. Новоград-Волинський - одне з тих міст, що може похизуватися наявністю інженерного полку, який на сьогодні визнаний одним з найпрофесійніших у своєму роді.
 
Історія інженерних військ нараховує століття. Статистичні дані показують, що тільки за роки Великої Вітчизняної війни інженерними військами було встановлено 70 млн. мін, знищено та виведено зі строю біля 10 тисяч одиниць техніки противника. За мужність і героїзм, проявлені у роки війни, 642 воїна інженерних військ удостоєні звання Героя Радянського Союзу, 773 інженерні частини нагороджені орденами, 204 іменувались гвардійськими.
 
Складно також не згадати мужність і героїзм воїнів саперів у роки війни в Афганістані. Ними було перевірено кожний сантиметр доріг, якими потім рухалися колони із бойовою технікою. Вони відновлювали мости та забезпечували прикриття позицій та районів розташування наших військ, добування та очищення води.
Особлива заслуга інженерних військ визначається в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році. Інженерні підрозділи із перших днів приступили до ліквідації наслідків катастрофи у безпосередній близькості до аварійного реактора. Неминула ця катастрофа і жителів м. Новограда-Волинського, що у складі полку ліквідовували наслідки аварії.
 
Збільшення об’єму інженерних задач у сучасному застосуванні військ, необхідність різкого скорочення строків їх виконання, швидкого налаштування загороджень, укриттів від різноманітних засобів ураження пред’являють підвищені вимоги до інженерних військ. Їх роль стає ще більш суттєвою та значною.
Специфіка служби в інженерних військах така, що і в мирний час військовослужбовці виконують бойові завдання. Тільки за існування Інженерного полку десятки тисяч вибухонебезпечних предметів були знешкоджені військовослужбовцями частини.
 
Наразі інженерна рота 12 інженерного полку, у складі 25 військовослужбовців, успішно виконує завдання інженерного забезпечення миротворчої операції Багатонаціональних сил у Косово. Ще 7 військовослужбовців – залучені до складу українського підрозділу Миротворчої місії в Ліберії.
 
Важливість і різноманіття завдань, що покладаються на воїнів інженерів, вимагають від особового складу майстерності, високого професіоналізму, сміливості, сили духу, відданості військовому обов’язку та народу України. Де б не були представники інженерних військ, вони завжди з високою якістю й самовідданістю виконують свої обов'язки.
 
Ми переконані, що теперішнє покоління військовослужбовців полку є гідним продовженням славних традицій інженерних військ. За підсумками 2012 року 12 інженерний полк визнано кращою частиною інженерних військ. Крім того, він зайняв 3 місце серед всіх полків Сухопутних військ України.
 
 
Олександр Василькевич
 



 

 

12.08.2013
Відродження духовності
 
Сьогодення характеризується поступовою втратою цінностей традицій батьків, віри, народу. Урбанізований світ захоплює нас своїми спокусами, занурює в ілюзорний світ грошей, перфоменсу, нав’язуючи при цьому цінності, і, як наслідок, прості та зрозумілі речі стають музейною диковинкою або ж даниною минулого. Все ж не варто довіряти новомодним тенденціям, адже традиції предків повинні завжди займати ключові позиції у суспільній свідомості, що формувалася сторіччями.
 
У дійсний час роль церкви поступово втрачає свої позиції. Процес глобалізації, що спочатку сприяв стрімкому поширенню віри на всі континенти світу, зараз з такою ж силою руйнує її.
 
Тенденції розвитку сучасного українського суспільства не стали винятком, про що вказує поступова втрата зв'язку з церквою. Позитивним моментом у цій ситуації видається той факт, що збройні сили України активно впроваджують інститут душ пастирської роботи. Більшість військових частин та установ мають на своїй території церкву чи капличку, в яку повсякчас можна прийти та помолитися. У 12-му інженерному полку, що дислокується в м. Новограді-Волинському, питанням духовності приділяється значна увага. На території частини є діюча церква. У частині систематично проводяться богослужіння. Духовною стороною життя військовослужбовців опікується православна церква м. Новоград-Волинського. Священики православної церкви беруть участь в усіх значимих та урочистих заходах, що відбуваються в житті полку, у тому числі, виконання усіх важливих і небезпечних завдань починаються з їхнього благословення.
 
5 серпня особливий день у житті полкової церкви та військовослужбовців полку, оскільки у цей день у стінах полкового храму відбулося одне з найважливіших християнських таїнств – таїнство хрещення.
За вченням православної церкви, за допомогою хрещення людина залучається до церкви. Тільки після хрещення людина отримує доступ до всіх церковних таїнств, перш за все до причастя, в якому, за вченням церкви, відбувається з'єднання людини з Богом.
 
Таїнство хрещення у стінах полкового храму провели протоієрей Ярослав Мішустін, настоятель військового храму святого праведного воїна Феодора Ушакова, та протоієрей Петро Зінчук, настоятель храму святих царствених мучеників і страстотерпців, а також протоієрей Сергій Валентюк, настоятель Святохрестовоздвиженського храму. Військовослужбовець ремонтної роти Опушко Андрій прийняв обряд хрещення та став вже третім військовослужбовцем, якого було похрещено у полковій церкві з початку її існування.
 
Запитавши в Андрія про першопричини та мотиви такого кроку, ми отримали коротку відповідь: «Я давно про це мріяв, але ніяк не вдавалось». Цю подію з радістю прийняли батьки та близькі Андрія, оскільки в селі, де народився Андрій, церкви немає і тому її відвідування є чи неабиякою проблемою для односельчан.
 
 
Василькевич Олександр




ІНЖЕНЕРИ ВІДНОВИЛИ МОСТОВУ ПЕРЕПРАВУ НА РІВНЕНЩИНІ

Висока вода давно пройшла Україною, а її наслідки ліквідовують і досі. Так днями до постійного місця дислокації повернулись військовослужбовці інженерно-дорожнього батальйону 12–го інженерного полку з відновлення прольотів мосту, що був пошкоджений внаслідок весняного водопілля у с. Вітковичі Березнівського р-ну Рівнененської області.
 
У зв’язку з непередбаченими погодними наслідками зими 2013 року та паводків на р. Случ мостова переправа, незважаючи на льодорізи, які встановленні перед мостом, була пошкоджена кригою. Місцеве населення стикнулося з проблемою переправи на інший берег.
 
З проханням надати допомогу по відновленню мосту до командування 8 армійського корпусу звернулась голова Вітковітської сільської ради Галина Миронець. Нагальність вирішення проблеми  поряд із потребою відпрацювання практичних навичок сприяли тому, що командування армійського корпусу пішло на зустріч людям, у результаті чого було відряджено до ліквідації наслідків весняної повені військовослужбовців інженерно-дорожнього батальйону під командуванням підполковника Станіслава Михайловича Чаюка, у складі розрахунків ТММ інженерно-дорожньої роти ст. лейтенанта Андрія Козака та розрахунку УСМ-2 (установка строительства мостов) ст. лейтенанта Олександра Гавриловича. Місцеве населення не помилилось з вибором рятівників, і вже за тиждень міст був відремонтований, а рух відновився з’єднавши береги.
 
У кращу сторону під час виконання робіт по ремонту мосту були відмічені:
 
· механік водій солдат Анатолій Василенко;
 
· ст.технік роти ст.прапорщик Вадим Котвицький;
 
· сапер відділення ТММ солдат Денис Куц;
 
· командир відділення сержант Юрій Остапчук.
 
Голова сільської ради не вперше звертається до військових. Так, зокрема, у 2009 році до військової частини було звернення з проханням побудови мостової-переправи через річку в її рідному селі. До моменту побудови нового мосту саморобна переправа будувалася двічі на рік, після спаду води та до часу, коли вода у річці Случ починала виходити з берегів, переправу розбирали і складали на місце.
 
Провівши розвідку місця майбутньої переправи та необхідні розрахунки, командир 12-го інженерного полку полковник Борісов Микола Миколайович у період проведення РТСН (ротне тактико-спеціальне навчання) направив особовий склад інженерно-дорожнього батальйону практично виконати завдання за своїм призначенням по будівництву низько-водного мосту.
 
У період проведення польового виходу військовослужбовцями інженерно-дорожнього батальйону під командуванням підполковника Станіслава Михайловича Чаюка був побудований  комбінований міст на свайних опорах з прольотами довжиною 10,5 метри, використовуючи ферми мосту з комплекту ТММ (тяжкій механізований міст). Протяжність мосту через р. Случ становила 96 метрів. На рахунку мостобудівельників це був восьмий дерев’яний міст, але з рекордною довжиною.
 
У період з 2009-2013 роки інженерно-дорожнім батальйоном були побудовані мости:
 
·          встановлено 7 льодорізів для захисту мосту від наслідків льодоходу с. Вітковичі;
 
·          с. Леніно Радомишельського району через річку Тетерів довжиною (56 метрів);
 
·          с. Березичі Любешівський р-н  Волинської області через р. Стохід (48 метрів).
 
Особовий склад батальйону та полку наразі займається повсякденною життєдіяльністю, але у будь-який час готовий виконати поставлене перед ним завдання.
 
 
Василькевич Олександр
 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук




Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa