Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.01.2019

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Житомирською обласною державною адміністрацією у 2019 році

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Здійснення заходів із землеустрою)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
21.01.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Аукціони, тендери та конкурси 2012


20 грудня 2012
Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (
завантажити)

19 грудня 2012
Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (завантажити)

Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (завантажити)

17 грудня 2012
Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурсні торги із закупівлі бензину А95 для власних потреб у 2013 році. Детальніша інформація у запиті цінових пропозицій (
завантажити)

 
 
10 грудня 2012
Зміни до річного плану закупівель на 2012 рік (
завантажити)

7 грудня 2012
РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2013 рік (
завантажити)

УВАГА! ЗЕМЕЛЬНИЙ АУКЦІОН! Інформація  про проведення земельного аукціону. Організатор: Новоград-Волинська міська рада Житомирської області.
До продажу на аукціоні виставляється:
-    земельна ділянка несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1811000000:00:019:0335, площею 0,0442 га, що розташована за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Червоноармійська, 26-б; цільове призначення земельної ділянки: землі запасу житлової та громадської забудови, функціональне використання: комерційні цілі - будівництва об’єкту соціально-побутового призначення (лот №1). Стартова ціна продажу земельної ділянки становить 34626,28грн. без ПДВ. Містобудівні умови і обмеження: використовувати виключно за цільовим призначенням.
-    право оренди терміном на 10 років земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1811000000:00:014:0433, площею 0,0056 га, що розташована за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 6а; цільове призначення земельної ділянки: землі запасу житлової та громадської забудови, функціональне використання: комерційні цілі - для встановлення тимчасового торгівельного павільйону (лот №2). Стартова ціна продажу лоту (стартовий розмір річної орендної плати) становить 3694,19 грн. без ПДВ. Містобудівні умови і обмеження: використовувати виключно за цільовим призначенням.
-    право оренди терміном на 10 років земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1811000000:00:014:0429, площею 0,0030 га, що розташована за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 9а; цільове призначення земельної ділянки: землі запасу житлової та громадської забудови, функціональне використання: комерційні цілі - для встановлення тимчасового торгівельного павільйону (лот №3). Стартова ціна продажу лоту (стартовий розмір річної орендної плати) становить 1786,61 грн. без ПДВ. Містобудівні умови і обмеження: використовувати виключно за цільовим призначенням

Виконавець аукціону – ПП «Фірма «СОМГІЗ», м.Львів, вул.Сахарова,46. Для участі в аукціоні необхідно: сплатити реєстраційний внесок – 300,00грн. в т.ч. ПДВ 20% за реєстрацію кожної заяви на рахунок ПП «Фірма «СОМГІЗ» р/р26004000001347, гарантійний внесок – 5 відсотків без ПДВ від стартової ціни продажу лоту на рахунок ПП «Фірма «СОМГІЗ» р/р26000000013209 у ПАТ “Фольксбанк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; оформити та подати заяву з необхідними документами у Житомирську філію №06 ПП «Фірма «СОМГІЗ». Прийом заяв закінчується за три робочі дні до проведення аукціону.

Аукціон призначено на 10 січня 2013р., місце проведення аукціону: Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16 (приміщення громадської приймальні №1 міської ради). Початок аукціону о 12.00. год. (реєстрація учасників аукціону з 9-00 год. до 11-40 год).

Переможець аукціону зобов’язується:
- в день проведення торгів підписати протокол аукціону та укласти Договір купівлі-продажу земельної ділянки з обов’язковим його нотаріальним посвідченням, Договір оренди земельної ділянки у разі придбання права оренди земельної ділянки;
- оплатити повну вартість придбаного лоту протягом трьох банківських днів з дня укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки, Договір оренди земельної ділянки у разі придбання права оренди земельної ділянки;
- провести оплату витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням аукціону з продажу земельної ділянки чи права оренди земельної ділянки відповідно до умов Договору про умови участі в аукціоні.

Переможцю аукціону, який відмовиться від підписання протоколу аукціону, акту здачі-прийняття наданих послуг, укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, договору оренди земельної ділянки у разі придбання права оренди земельної ділянки, повного розрахунку за придбаний лот в терміни, визначені чинним законодавством та умовами договору, гарантійний внесок не повертається, результати аукціону анульовуються, сам покупець до наступного аукціону не допускається, а кошти в розмірі продажної ціни, що склалася за результатами аукціону стягуються з Покупця, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства. З питань детального ознайомлення з технічною документацією на земельні ділянки, додаткового ознайомлення з містобудівними умовами і обмеженнями забудови земельних ділянок, умовами та текстом договору купівлі-продажу земельної ділянки, що пропонується укласти на торгах, Договору оренди земельної ділянки у разі придбання права оренди земельної ділянки, звертатись до Управління держземагентства у Новоград-Волинському районі Житомирської області за адресою: Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 9, телефони: (04141) 55140.

Ознайомитись з проектом Договору купівлі-продажу земельної ділянки, що пропонується укласти на торгах, Договору оренди земельної ділянки у разі придбання права оренди земельної ділянки, містобудівними умовами і обмеженнями забудови земельних ділянок можна також на сайті Виконавця за адресою: 
somgiz.com.ua

З питань подачі документів для участі в аукціоні, укладення договору про умови участі в аукціоні, участі в аукціоні, розрахунків та для отримання іншої додаткової інформації звертатись у Житомирську філію №06 ПП «Фірма «СОМГІЗ» в робочі дні з 11.00. до 13.00. год. та з 14.00. год до 15.00.год. за адресою: м.Житомир, вул. Рильського, 9, оф. 505, телефони: (0412)420797, +38(095)9349868 (відповідальна: директор Житомирської філії №06 ПП «Фірма «СОМГІЗ» І.Столбова).

06 грудня 2012

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурсні торги із закупівлі послуг з постачання електричної та теплової енергії для власних потреб у 2013 році шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника (завантажити)

1 листопада 2012

                                             До уваги новоград-волинців!
Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує про продовження конкурсу на придбання нежитлового приміщення або трьохкімнатної квартири для розміщення амбулаторії сімейного лікаря в мікрорайоні «Зелені» ( по вул. Рокосовського). Основні вимоги: загальна площа від 70 м2, на першому поверсі, окремий вхід, або можливості його влаштування, наявність комунікацій.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій 17 00 13.11.2012року. За отриманням консультації та переліку документів необхідних для подання конкурсних пропозицій необхідно звертатися за адресою : м. Новоград-Волинський вул. Шевченко,16 ІІ поверх, каб. 40 та 44, тел. 2-50-18, 5-70-18.
Ю. В. Пеньков
Заступник начальника управління
ЖКГЕ та КВ міської ради 
 25 жовтня 2012

Річний план закупівель на 2013 рік (завантажити)

Технічні завдання щодо предмету закупівлі товарів та послуг для встановлення вітро-сонячної гібридної системи електропостачання в рамках реалізації пілотного проекту з облаштування освітнього парку з енергоефективності на базі еколого-натуралістичного парку школи №5 м.Новоград-Волинська (завантажити)

У рамках виконання Проекту українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» (GIZ) ГО «Мережа навчальних закладів міста Новограда – Волинського» планує придбати товари та послуги для облаштування території парку (встановлення вітро-сонячної гібридної системи електропостачання). (
завантажити)

22 жовтня 2012

У рамках виконання Проекту українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях»  (
завантажити)

Технічні завдання щодо предмету закупівлі товарів та послуг для встановлення вітро-сонячної гібридної системи електропостачання (
завантажити)

12 жовтня 2012

Зміни до річного плану закупівель на 2012 рік (
завантажити)

8 жовтня 2012

Технічні завдання щодо предмету закупівлі товарів та послуг для встановлення вітро-сонячної гібридної систему електропостачання
(скачати)

У рамках виконання Проекту українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» (GIZ) ГО «Мережа навчальних закладів міста Новограда – Волинського» (скачати)

Технічні завдання щодо предмету закупівлі товарів та послуг для встановлення паркового освітлення. (скачати)

26 вересня 2012

До уваги перевізників (власників автобусів) (скачати)
СКЛАД конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради для піготовки та проведення конкурсів з закупівлі житла на ринку нерухомості м. Новограда-Волинського (
скачати)

7 серпня 2012 року

Оголошується конкурс на закупівлю та встановлення програмного забезпечення міської інформаційної системи (
скачати)

7 липня 2012 року

Міська рада продає з аукціону майно комунальної власності (скачати)

11 травня 2012 року

Міська рада продає з аукціону майно комунальної власності (скачати)

Міська рада продає з аукціону або здасть в оренду майно комунальної власності (
скачати)


03 травня 2012 року

Міська рада оголошує конкурс з відбору експертів (
скачати)

28 квітня 2012 року

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (скачати)

9 квітня 2012 року

Оголошується конкурс з відбору виконавців робіт на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів у місті Новограді-Волинському в 2012 році


26 березня 2012 року

ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури відкритих торгів (скачати)


Міська рада здасть в оренду нежитлові приміщення на вул. Пушкіна,8а, Житомирська,45, Леваневського,22, Житомирська,31, а також частини приміщень котелень на вул. Герцина,63, Соборності,68. Довідки за телефоном 5-71-37.


ГО «Громадська рада Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5» оголошує конкурс на проведення робіт по облаштуванню природнього джерела по вулиці Щорса.
Конкурс відбудеться 15 березня о 16:00 за адресою: вул. Івана Франка,30
Тел. для довідок: 04141-52234


МГО «Мережа навчальних закладів міста Новограда-Волинського»оголошує конкурс на проведення робіт по облаштуванню
джерела по вулиці Житомирське шосе.
Конкурс відбудеться 14 березня о 16:30 за адресою: вул. Шевченка,16, каб. 48
Тел. для довідок: 04141-52221


01 березня 2012 року 

Запрошення до участі в торгах Україна Проект розвитку міської інфраструктури Позика № 4869-UA Очищення ложа водосховища (площею приблизно 95га) UIP-NVB-ICB-07 (скачати)

29 лютого 2012 року

Оголошення про результати процедури запиту цінових пропозицій (скачати)


27 лютого 2012 року

Звіт про результати проведення процедури запиту пропозицій №1  від 27.02.2012 (скачати)


20 лютого 2012 року 

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурсні торги на закупівлю електроенергії для власних потреб у 2012 році (скачати)

17 лютого 2012 року

Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (скачати)

Інформація про акцепт пропозиції конкурсних торгів (продукти нафтоперероблення рідкі (бензин А 95) (
скачати)


09 лютого 2012 року 

Новоград-Волинська міська рада продасть з аукціону наступне майно (скачати)

30 січня 2012 року

Комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради проводить закупівлі за державні кошти продуктів перероблення рідких (бензин А 95) для власних потреб у 2012 році (скачати)

27 січня 2012 року

ОБҐРУНТУВАННЯ застосування процедури закупівлі в одного учасника (скачати)

18 січня 2012 року

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс (скачати)

5 січня 2012 року

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій (Сир сичужний та кисло-молочний)

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій (
Масло (з коров’ячого молока)

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій (
послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами)

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій (
Продукція рибна)

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій (
Масло (з коров’ячого молока

ПОВІДОМЛЕННЯ про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися (
скачати)

ЗАПИТ цінових пропозицій (
скачати)

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“
18.01.2019

Шановні мешканці міста! 22 січня 2019 року о 14:00 годині в конференц-залі міської ради (вул. Шевченка, 16, І поверх Будинку рад) відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету „Про організацію роботи мережі стоянок таксі на території міста Новограда-Волинського (регуляторний акт)“.

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців на урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України
18.01.2019

22 січня о 14.00 год. на площі Лесі Українки відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa