www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Учні Школи мистецтв здобули І премію на Всеукраїнському конкурсі «Весняний зорепад»
28.05.2015

Міжнародна корпорація «Зоряні мости» за підтримки Міністерства культури України, управління культури Житомирської ОДА у місті Житомирі провела 37-й  Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Весняний зорепад».

Ціль конкурсу-фестивалю: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями; ефективна міжнародна взаємодія організацій, які працюють з дітьми та молоддю в галузі мистецтва.

У конкурсі брали участь творчі діти і молодь від  5 до 25 років. Були представлені такі номінації: вокал (академічний, народний, естрадний та фольклорний); хореографія (народна, бальна, спортивна, сучасна, класична); образотворче мистецтво; аматорське мистецтво; інструментальний жанр (ф-но, скрипка, баян, гітара, бандура, флейта та інші).

Новоград-Волинський на конкурсі представляли учні міської Школи мистецтв Дмитро Ключник (7 років) та Ангеліна Огородник (8 років). Пісня «Ми маленькі українці» у виконанні дуету була високо оцінена поважним журі та гостями конкурсу-фестивалю.

Отож вітаємо юних виконавців та їх керівника Адамович Лесю Вікторівну із Першою премією у номінації «Естрадний вокал», Дипломами та медалями переможців.
 

 Відділ культури

                                                                       

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua