www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському дільничні інспектори міліції вилучили у містянина наркотики
26.05.2015
Працівники сектору дільничних інспекторів Новоград-Волинського МВ УМВС виявили у 30-річного жителя райцентру два патерових згортки, у яких містилося близько 5 грамів рослинної суміші, зовні скожою на наркотичний засіб канабіс. За попередніми даними чоловік зберігав при собі наркотичний засіб для власного вжитку.

Працівники слідчо-оперативної групи міськвідділу, що прибули на місце події, в присутності свідків вилучили згортки. Нині речовину направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, після висновків фахівців якого й буде дано остаточну кваліфікацію події.

- Попередньо відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачено покарання як у вигляді штрафу так і позбавлення волі на строк до 3 років. Триває досудове розслідування, - коментує начальник Новоград-Волинського міськвідділу міліції Сергій Рябошапка.
 
Інна Вовченко,
Новоград-Волинський МВ
УМВС України в Житомирській області
 
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua