www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Служба «Телефон Довіри», як форма екстреної психологічної допомоги населенню
13.05.2015
Вже багато років в Новограді- Волинському функціонує спеціалізоване формування психологічної допомоги населенню «Телефон Довіри». Телефонне консультування грає велику роль в ефективності вирішення особистісних проблем. Воно носить психологічний характер і як засіб психотерапевтичної допомоги, має основним завданням не тільки допомогти людині вийти з важкої, кризової ситуації, а й сформувати психологічну культуру особистості та атмосферу психологічної захищеності.

Як  форма надання допомоги, спеціалізована служба телефонного консультування має свої особливості та ряд переваг, що сприяють великій значимості існування такої служби.  В першу чергу це – доступність та екстреність. Для отримання кваліфікованої допомоги достатньо лише зняти слухавку, та набрати   номер  15-07.   «Телефон Довіри» гарантує миттєву підтримку кожному своєму абоненту, оскільки робота консультантів ґрунтується на етичних принципах і цінностях.  

За окремим графіком проводяться гарячі лінії по консультуванню сімей військовослужбовців, мобілізованих до Збройних Сил України та демобілізованих з зони проведення АТО, вимушених переселенців з сходу України.

«Телефон Довіри» працює щоденно з 8:00 до 17:15 крім святкових та вихідних днів   за номером 15-07

Консультант   «Телефону Довіри»  Юлія

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua