www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Пам'ять вічна у наших серцях - тема уроків мужності у четвертій школі
06.05.2015

Сімдесятий раз  ми відзначаємо День Перемоги над фашизмом. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу у воєнне лихоліття.   

На превеликий жаль, вже другий рік поспіль продовжують гинути наші співгромадяни у Вітчизняній війні за українську незалежність. Не можна забувати тих, хто віддав своє життя для щастя інших – наших дідів і прадідів, які боролися із жорстоким фашизмом та сучасників, які боронять мир і незалежність сьогодні на полях боїв.

У  спеціалізованій  школі №4 до свята Перемоги, Дня пам’яті і примирення   класні колективи презентували результати своєї річної роботи  над проектом патріотичного виховання «Герої навколо нас». Зібрані та оформлені пошукові матеріали стали новою   експозицію «Пам'ять вічна у наших серцях» в шкільному музеї. Наразі всі учні   приходять на  Уроки мужності до шкільного музею Бойової Слави, у фойє школи, де виставлені матеріали про події боротьби за незалежність України під час Революції гідності, у боях на сході нашої держави. Зібрані свідчення розповідають про життя, подвиги наших сучасників – земляків, які боролися та загинули на Майдані Незалежності у Києві та під час антитерористичної операції на Сході України.

До стендів з портретами загиблих діти приносять живі квіти на знак вдячності і подяки за те, що вони віддали найдорожче – своє життя - за мир і щастя Вітчизни.

За її мир і спокій за останні 70 років полягли мільйони українців.  Ніхто не має забувати про ту величезну ціну, яку заплачено за синє небо та ясне сонце над головою. Війна обов’язково завершиться та запанує мир!

 
 


Прес-центр школи

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua