www.novograd.osp-ua.info

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста взяти участь у святкових заходах до 70-річчя Перемоги
05.05.2015

Наближається велике та радісне свято - 70-річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Протягом квітня у навчальних та культурних закладах міста пройшло чимало тематичних заходів. Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста взяти участь у святкових заходах, які відбудуться найближчими днями.

7 травня 2015 року:

- об 11:00 годині біля пам’ятника Скорботній матері на кладовищі по вул. Макаренка, відбудеться мітинг-реквієм „Пам’ять про них в нашім серці”

- о 16:00 годині у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди цієї події.

- о 16:00 годині у Будинку офіцерів проходитиме тематичний концерт ,,Пісня з нами в бій ходила”.

8 травня 2015 року:

- з 12:00 години у сквері Слави, біля пам’ятників та братських могил проходитимуть виховні заходи, лінійки, уроки мужності та пам’яті;

- о 12:00 у сквері Слави, біля пам’ятників та братських могил проходитимуть виховні заходи, лінійки, уроки мужності та пам’яті;

- о 12:00 біля пам’ятного знаку „Стела ветеранів“ (вул. Житомирська) відбудеться мітинг-реквієм „Солдати Перемоги“;

- о 12:00 біля пам’ятника „Загиблих воїнів“ (вул. 50 років Жовтня) відбудеться мітинг „Вклонімося великим тим рокам!“;

- о 14:00 годині у сквері Слави відбудеться мітинг-реквієм ,,Примирення та пам’ять”. Цього ж дня у Будинку офіцерів о 19:00 годині транслюватиметься художній фільм ,,В бій ідуть одні старики”.

9 травня 2015 року:

- о 10:00 годині всі новоград-волинці можуть приєднатися до урочисто - святкової ходи, від Скверу Слави до меморіального кладовища із зупинками біля пам’ятних місць для покладання квітів. В ході руху колони відбудеться показовий виступ муніципального духового оркестру і мажореток на перехресті вулиць Шевченка-Лесі Українки-Пушкіна. Біля пам’ятника Скорботної матері відбудеться урочистий мітинг.

- з 16:00 години у міському парку культури та відпочинку будуть проходити народні гуляння з нагоди 70-річчя Великої Перемоги.

- також цього ж дня відбудетьсяспортивне свято ,,Заради миру та життя на землі”, яке проходитиме з 9:00 годиниу парку Перемоги біля Будинку офіцерів.

Запрошуємо всіх новоград-волинців та гостей міста приєднатися до святкових заходів.
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua