www.novograd.osp-ua.info

Відбулося перше пленарне засідання 27 сесії Новоград-Волинської міської ради VI скликання
23.12.2014

18 грудня за участю 35 депутатів під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося перше пленарне засідання 27 сесіїміської ради. Після попереднього обговорення на засіданнях координаційної ради голів постійних комісій та засіданнях галузевих постійних комісій міської ради було ухвалено 19 рішень щодо питань життєзабезпечення міста, зокрема: внесено зміни до міського бюджету на 2014 рік, прийнято план роботи міської ради на перше півріччя 2015 року, затверджено питання земельних відносин та майна комунальної власності, внесено зміни до Статуту КП Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“; прийнято рішення про нагородження відзнакою міста орден „Звягель“ та присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“, внесено зміни в ряд додатків до попередніх рішень міської ради тощо. Також депутати міської ради затвердили ряд Програм, зокрема – міську Програму інформаційного обслуговування громади міста через засоби масової інформації на 2015-2017 роки; Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення загальноміських заходів виконавчим комітетом міської ради на 2015 рік тощо.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“.

Крім того, на засіданні було розглянуто і затверджено звернення до Кабінету міністрів України, в якому йдеться про необхідність відновлення роботи військового шпиталю. Як зазначено у зверненні, потреба у цьому обґрунтовується тим, що у ході антитерористичної операції на сході України активну участь беруть воїни військових частин Новоград-Волинського гарнізону, зокрема, 30-ї окремої механізованої бригади, 54-го окремого розвідувального батальйону, 12-го інженерно-саперного полку, 10-го мотопіхотного батальйону – разом більше 10 тис. чол. На сьогоднішній день біля трьохсот новоград-волинців мають поранення різного ступеня важкості, потребують надання медичної допомоги і проходження тривалої реабілітації. Більшості з них таку допомогу можна було б надавати у рідному місті. До того ж, у Новограді-Волинському довгі роки дислокувались десятки військових частин. Саме тому у місті суттєва кількість військових пенсіонерів, які теж потребують надання відповідних медичних послуг.

Також на засіданні розглянуто та затверджено звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО. У зверненні йдеться про необхідність на державному рівні передбачити на 2015 рік кошти для придбання квартир у відповідності до їх ринкової вартості, або прийняти рішення щодо початку будівництва нового житлового будинку у місті. Дане питання обумовлено тим, що виділені Житомирській області з державного бюджету 1169,1 тис. грн. для закупівлі квартир сім’ям загиблих та поранених військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО, а також затверджені кошти на придбання однокімнатної квартири у місті Новограді-Волинському у сумі 214,5 тис. грн., не відповідає реальній вартості квартир на ринку нерухомості міста. На сьогодні, враховуючи соціальну значимість цього питання Рада директорів промислових підприємств міста прийняла рішення допомогти коштами у придбанні першої квартири для сім’ї загиблого військовослужбовця. У той же час у місті 18 загиблих воїнів та десятки важкопоранених. Зібрати у районному центрі мільйони гривень ще й на забезпечення житлом родин загиблих і поранених нереально.
 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua