www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день інвалідів
02.12.2014

Щороку, у грудні, вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. День – покликаний привернути увагу громадськості до проблем людей, які потребують особливої уваги та турботи.

Першого грудня у м. Новоград-Волинський для осіб з обмеженими фізичними можливостями було проведено загальноміський захід ,,Повір у себе“. Цього дня, з концертною програмою, до міського Палацу культури ім. Лесі Українки завітали вихованці Житомирського вищого професійного училища-інтернату.

На початку заходу, до присутніх звернувся заступник міського голови Колотов Сергій Юрійович, який наголосив: «Європейські країни зараз на крок, на два, а можливо і на три попереду нас. Вони зробили більше ніж ми, насамперед, адаптувавши своє законодавство відповідно до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Але наша держава задекларувала прагнення до європейських цінностей. Це говорить про те, що ми будемо переймати ті стандарти, якими на сьогоднішній день керуються передові європейські країни, робити все для того, щоб ті люди, які мають певні фізичні обмеження, відчували себе повноправними і повноцінними громадянами України».

Сергій Юрійович відзначив серед присутніх тих, хто вартий високих нагород, вручивши Почесні грамоти міської ради спортсменам з армспорту, які є членами молодіжного оздоровчого клубу ,,Фенікс“ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також голові даного клубу, переможцю обласного конкурсу перукарів ,,Снігова королева“ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, студентам-волонтерам Новоград-Волинського медичного коледжу та промислово-економічного технікуму, керівникам місцевих УТОГ і УТОС, та меценатам, які постійно надають фінансову допомогу таким людям. Також усім нагородженим та гостям – вихованцям Житомирського професійно-технічного училища, було вручено солодкі подарунки від ТОВ «Нові ласощі – Житомир» (керівник – Хистовий Валерій Борисович).

На жаль, на захід не зміг завітати депутат Житомирської обласної ради Литвин Петро Михайлович, який наразі перебуває в зоні АТО. Адже завдяки його допомозі – забезпеченні центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів спеціалізованими тренажерами, діти-інваліди успішно проходять реабілітацію.

Протягом заходу в залі панувала особлива атмосфера, глядачі із захопленням, бурхливими оплесками зустрічали виступи вокального колективу „Сузір’я“ (керівник – Волотовська Олена Григорівна) та хореографічного дуету „Поєднання двох сердець“ (керівник – Майгородська Олена Леонідівна).

Впродовж концертної програми у фойє Палацу культури ім. Лесі Українки усі бажаючі мали нагоду переглянути виставку робіт, виготовлених руками підопічних територіального центру соціального обслуговування, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та гостей з м. Житомир.

Захід відбувся за сприяння місцевих меценатів. Фінансову допомогу та підтримку організаторам надали приватні підприємці Шавловський Микола Петрович, Левчишина Жанна Володимирівна, Стадник Олександр Миколайович та Седлецький Роман Анатолійович. А представники Благодійного фонду «Майбутнє полісся» та приватний підприємець Кот Вікторія Василівна святково прикрасили залу.
 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua