www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському радилися керівники промислових підприємств міста
27.11.2014

26 листопада відбулася чергова Рада директорів промислових підприємств міста. Приймало керівників міста цього разу підприємство «Меблева фабрика «Мірт», на чолі з генеральним директором Олександром Миколайовичем Ющенко. Засідання розпочав міський голова В.І.Загривий, який доповів присутнім про ситуацію в місті, зокрема про необхідність закупівлі квартири сім’ї загиблого військовослужбовця, про охорону та оборону міста, а саме облаштування блокпосту. Міський голова звернувся до присутніх з проханням утримати до кінця 2014 року приріст реалізації промислової продукції не менше 7,0%.

Про соціально-економічний стан у місті доповіла начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Світлана Карпінська. Вона наголосила на тому, що місто Новоград-Волинський за підсумками 10 міс. 2014 року лідирує по обсягам реалізації продукції переробної промисловості серед міст Житомирської області. Всі галузі переробної промисловості міста наростили у цьому році реалізацію продукції: легка промисловість майже у 2 рази, деревообробна – майже на 50,0%, харчова промисловість збільшила реалізацію на 22,0%, хімічна – на 17%, машинобудування – на 5%. Станом на 01 жовтня 2014 року приріст прямих іноземних інвестицій по місту склав 1,0 млн. дол.. США, що становить 137,0% до відповідного періоду минулого року. Освоєно капітальних інвестицій підприємствами міста 70,0 млн. грн..

Далі учасники зібрання вирушили до ще одного підприємства Олександра Миколайовича – ТОВ «Органік Мілк», яке знаходиться у м. Баранівка. Підприємство спеціалізується на виробництві органічної продукції молочної галузі. Серед асортименту випущеної продукції є сир, молоко йогурт, ряжанка, кефір, масло. Органічна продукція найвищої якості, яку найближчим часом підприємство планує реалізовувати і за кордон, а також у грудні 2014 року планується відкриття фірмового магазину у місті Новограді-Волинському.
 
 

 
відділ економічного аналізу
та планування міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua