www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському зірвано частину написів на сонячному годиннику
19.11.2014

Шановні новоград-волинці! Завершуються роботи з реконструкції площі перед Будинком рад. Невдовзі відбудеться відкриття інсталяції сонячного годинника (символу швидкоплинності часу). Минулими вихідними, на території розташування об’єкту, здійснено акт вандалізму – зірвано частину написів найважливіших подій з історії міста на вже встановлених плитах (циферблаті).

Повідомляємо, що на площі перед Будинком рад встановлено камери відеоспостереження. Наразі по факту здійсненого правопорушення правоохоронними органами ведеться слідство.

Закликаємо громаду міста бути пильними і не долучатися до спроб руйнування чи знищення надбань міста, хуліганських дій та актів вандалізму. Ми живемо у цивілізованому світі, прагнемо до утвердження демократичних європейських цінностей, і тому пріоритетним для нас має бути дотримання законності та правопорядку. Не руйнуймо, а збережімо нашу історію для майбутніх поколінь!

Звертаємось до всіх небайдужих мешканців міста, хто має будь-яку інформацію про вище викладені факти вандалізму, просимо повідомити за тел.: 5-32-77.
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua