www.novograd.osp-ua.info

Затверджено нові норми споживання природного газу для пільговиків та тих, хто отримує субсидію
18.11.2014
Постановою Кабінету Міністрів №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», що набрала чинності з 1 жовтня 2014 року, затверджено нові норми споживання газу для тих, хто має пільги та отримує субсидію.

Згідно постанови передбачено менші розміри компенсацій за використаний природний газ. Наприклад, якщо раніше, пільгова норма для споживача категорії «Діти війни» (мешканця багатоповерхового будинку) на опалення становила 370,1 м³ і він міг розраховувати на 25% (100,76 грн.) знижки вартості газу, то наразі ця норма складає 134,64 м³ газу, а компенсація становить лише 36,65 грн.

У ПАТ «Житомиргаз» занепокоєні тим, що таке нововведення може спричинити серйозне соціальне збурення і накопичення боргів за споживання газу. На сьогодні загальна заборгованість споживачів Житомирської області за послуги з газопостачання складає понад 41 млн. грн. А оскільки пік споживання газу припадає на опалювальний період, то дана сума і надалі буде зростати.

У зв’язку з вищезазначеним, ПАТ «Житомиргаз» пропонує споживачам, які мають пільги та отримують субсидії, звернутися до служб соціального захисту за місцем проживання, де вони зможуть отримати роз’яснення щодо того, як буде здійснюватися нарахування та яким буде їхній розмір відповідно до нововведень.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua