www.novograd.osp-ua.info

В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ
14.11.2014

На території Житомирщини з 2 листопада відкрито полювання на хутрового звіра. Правоохоронці нагадують усім мисливцям про необхідність дотримання встановлених правил та обмежень, у тому числі і щодо зберігання та використання зброї.

Зважаючи на це, доречно нагадати вимоги чинного законодавства, що визначають правові засади діяльності в галузі мисливського господарства та полювання. Насамперед, щоб займатися мисливством, необхідно мати відповідний дозвіл. Заборонено полювати ближче ніж за 200 метрів від житлових будівель, у темний період доби (через годину після заходу сонця і за годину до його сходу). Не дозволяється використовувати під час полювання штучні джерела світла, прилади нічного бачення, дзеркала для осліплення тварин, вибухові речовини, а також петлі, гачки, самостріли, ловчі ями тощо.

На даний час працівниками міліції проводяться перевіка  власників мисливської вогнепальної зброї  як під час полювання, відповідно до встановлених правил поводження зі зброєю, так і за місцем проживання власників, щодо умов зберігання зброї.

Необхідно звернути увагу мисливців і на те, що в разі невиконання вимог щодо використання та зберігання вогнепальної зброї працівники міліції згідно з чинним законодавством мають право скасовувати дозвіл на неї та вилучати її у власників. Варто завжди пам’ятати і про те, що в разі завдання іншим особам тілесних ушкоджень, навіть через необережність, настає  кримінальна відповідальність.

Тож наскільки вдалим для мисливців виявиться сезон полювання залежить, власне, від них самих.
                                Прес-служба
                                                          Новоград-Волинського МВ
                                                                                  УМВС України в Житомирській області

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua