www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинська ЗОШ №3відсвяткувала свій День народження!
12.11.2014

Бурхливе шкільне життя… Сьомого листопада наша школа відсвяткувала свій День народження. Школа – це не тільки стіни. Насамперед - це діти, вчителі, пам’ять і традиції наступних поколінь, це сьогоднішні педагоги, ті, хто щодня переступаючи поріг, сіють зерна доброго, розумного вічного, ті, для яких найвища нагорода в житті успіхи вихованців. За роки свого існування школа випустила тисячі випускників. Це тисячі людей різних професій, але всіх їх об’єднує те, що у кожного в житті був улюблений учитель, спогади про шкільне життя, шкільний дзвінок…

Цікавим та насиченим був тиждень до Дня школи, проведено ряд яскравих заходів для учнів 1-11 класів:фото-сушка «Яскравий кадр із шкільного життя» - представлені фотографії класних колективів 1-11 класів відзначені у номінаціях: «відчайдушні», «фантазери», «активні», «яскраві», «дружні», «світла посмішка»;конкурс «Легенда про школу». Власними легендами відзначені: учні 5-го класу, Федорова Ангеліна, учениця 6-Б класу, 10-Б класу, 4-А класу, учениці 9-Б класу Степаненко Любов та Жук Анастасія, 10-А класу;конкурс малюнків на дошці «З днем народження, школо!»;виставка дитячих робіт «Моїй школі присвячую…». Власні доробки представляли учні школи: 9-Б клас – Степаненко Любов, 10-А клас – Василенко Надія, Раніх Сніжана, Тучинська Іоанна, 10-Б клас – Сергієнко Тетяна, Козеренко Марія;цікаво пройшла акція «Я люблю тебе школо!» проведена шкільним психологом Фесенко У.О., під час якої учні висловлювали свої побажання школі;класними колективами була проведена пошукова робота «Професії наших випускників». Багато випускників нашої школи стали: педагогами, бізнесменами, економістами, інженерами, лікарями, адвокатами, суддями, військовими, водіями, продавцями і звичайними робітниками, а ще захисниками, захисниками кордонів держави від ворогів, вони-герої, адже весь педагогічний колектив завжди намагається сіяти в душі своїх вихованців золоті зерна душі: добро, любов, патріотизм.

Єдність, творчість, любов та повага до Альма-матер, традиції поколінь – все це об’єднало учнівський, педагогічний та батьківський колективи у відзначенні свята.

Родзинкою свята були проведені заходи: лінійка «День народження школи – це свято для всіх» та концертна програма «Подорож у світ дитинства» у яких взяли участь шкільні колективи, виступи творчих родин: – Трофімової Ірини Миколаївни та донечки Софійки, Демченко Олени Петрівни з донечками Маргаритою та Веронікою, Малокус Людмили Василівни та донечки Вікторії, Лібіченко Наталії Петрівни та донечки Христини, Коростель Людмили Петрівни та донечки Анни, викладача школи мистецтв Марини В’ячеславіни та учениці 3- Б класу Чуйко Валерії з музичними вітаннями до Дня школи.

Слова вітання надійшли від директора школи Наталії Петрівни, вчителів, батьків, випускників, а також військових, які повернулися з зони АТО: ст. лейтенанта в/ч А 3814 Карпусь Артема, мобілізованого солдата 25 окремої повітрянодесантної бригади м. Дніпропетровська, солдата Гунявого Олексія Сергійовича та молодшого сержанта Горб Романа Анатолійовича. Військовослужбовці подякували учням за листи, малюнки, подарунки зроблені власноруч та передані військовослужбовцям на схід, вчителям, батькам за гарне виховання підростаючого покоління, розповіли про пересування військових частин ЗСУ на сході та захист держави, подарували школі прапор України з підписами захисників держави з зони АТО. Хвилиною мовчання вшановано полеглих за незалежність України, в унісон виконано гімн України. Від усього учнівського та педагогічного колективу звучали слова вдячності та гордості за нашого вчителя-колегу Лівечко Олександра Ігоровича, який з першої хвилі мобілізації до цього часу знаходиться в зоні АТО та виконує громадянський обов’язок перед Батьківщиною. Протягом заходу переглянуто сторінки історії школи від 1869 року до сьогодення, згадано про працівників «педагогічної ниви», випускників школи, шкільні династії та ін.. Хореографічний колектив «Посмішка» керівник Мамчик А.В. подарував незабутні, яскраві номери. Творчими, щирими виступами-привітаннями порадували усі учнівські колективи школи. Весь учнівський, педагогічний та батьківський колективи приклали максимум зусиль, щоб передати всім присутнім, гостям, випускникам: любов, вірність та тепло своєї душі.

Ми всі – велика родина. Ми – брати і сестри не по крові, а по духу. А третя школа – наша мати, що нас ростить, навчає, виряджає на незвідані шляхи-дороги, а потім чекає, щоб порадіти нашим успіхам і поспівчувати, коли трапляться невдачі. Ось і сьогодні школа світиться щастям, бо на поріг повертаються її діти. Ми ще молоді, юні і сповнені жаги та натхнення. І ми всі мріємо разом будувати школу майбутнього.

Люба, школо!
Бажаємо, щоб дітвора щороку до тебе прибувала,
Щоб із дитячого садка таблицю множення вже знали,
Завжди щоб добре, без проблем ішов процес педагогічний,
А ми тобою будемо гордитися навічно.
 
 Заступник директора з
виховної роботи Цибульська Т.Л.

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua