www.novograd.osp-ua.info

Боксери Новоград-Волинщини показали гарні результати на Всеукраїнському турнірі з боксу
12.11.2014

07-09 листопада у м. Нетішин Хмельницької області відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат 1999-2005 р.н. На змаганнях було представлено більше 300 учасників з усіх областей України. Боксери Новоград-Волинщини (СК «Вулф», міської та районної ДЮСШ) у складі обласної команди представляли на турнірі Житомирську область.

Першість у різних вагових категоріях здобули: Олексій Плісак (ваг. категорія – 30 кг.), Іван Зембицький (ваг. категорія – 38 кг.), Віталій Нагорнюк (ваг. категорія – 62 кг.), Максим Красицький (ваг. категорія – 50 кг.) і Вадим Голуб (ваг. категорія – 66 кг.). Другі призові місця посіли Іван Ковальчук (ваг. категорія – 35 кг.) та Микола Данильчук (ваг. категорія – 42 кг.).

Усі спортсмени достойно виступили на змаганнях такого високого рівня та отримали вагомий досвід проведення боїв.

27 листопада 2014 року у м. Рівне відбудеться Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Ніла Хасевича. Наші боксери готуються до перемоги. А 4 грудня фіналісти поїдуть на Чемпіонат України до м. Львів.

Підготовку до змагань та забезпечення боксерів необхідним інвентарем організовує СК «Вулф». Спортивний клуб тісно співпрацює з міською та районною ДЮСШ. Також тренери СК «Вулф» тренують дітей школи-інтернату та постачають їм необхідну екіпіровку.

 

За інформацією
президента Новоград-Волинської міської
Федерації боксу Леоніда Плісака

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua