www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: В гостях у четвертій школі побувала делегація з Польської республіки
10.11.2014

Протягом усього тижня у нашій школі із дружнім візитом перебувала делегація польських школярів. У складі делегації учні та вчителі гімназії м. Бєрутув, де нещодавно перебували діти та педагоги четвертої школи. Українські та польські школярі є партнерами спільного   проекту   під назвою «Об’єднані спільною ідеєю». Протягом тижня діти провели цікаво час, живучи, навчаючись та відпочиваючи разом. Не нудьгував ніхто, адже програма була насиченою та різноманітною. Учасники проекту познайомилися із роботою четвертої школи, побували на уроках своїх однолітків, робили зарядку на свіжому повітрі. Під час екскурсії містом польські партнери побачили гарні місця Новограда, дізналися про спільні сторінки історії українського та польського народів. Діти відвідали такі сучасні промислові підприємства нашого міста як швейна фабрика «Леся», меблева фабрика «Мирт», ТОВ «Новофарм-Біосинтез», продукція яких експортується за кордон. Результатом екскурсій стало створення відеофільму та захист проектних робіт щодо конкурентоспроможності підприємств на ринку праці ЄС. Діти також разом оформляли та презентували плакати про країни – члени Євросоюзу, взяли участь у засіданні клубу «Відкрий світ для себе».

Школярі демонстрували свої творчі здібності та знання під час інсценізації українських і польських легенд, інтерактивних занять «Моя планета», «Україна+ЄС». Польські та українські школярі навчалися виготовляти «Солодкі букетики». Думаємо, що надовго у пам’яті молоді залишаться враження від  спільного відпочинку біля «Родинного вогнища», який вони провели в Іванівському лісі, що знаходиться недалеко від міста. Польські школярі вболівали за дівчат - учасниць   конкурсно-розважальної програми «Міс школи -2014» та вибрали навіть свою переможницю – Настю Хоптюк.

Уікенд діти також провели разом – у Львові, де побували на екскурсіях вулицями та історичними місцями цього неповторного міста. Отож, вражень протягом тижня у дітей назбиралося чимало. Буде чим обмінюватися під час листування протягом року до зустрічі наступного року.СШ №4
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua