www.novograd.osp-ua.info

Результати місячника добровільної здічі зброї
07.11.2014
Впродовж минулого місяця усі мешканці Новоград-Волинського району, які мали у власності незареєстровану зброю, мали змогу на цілком законних підставах здати її до міського віддлу міліції та уникнути як анміністративної, так і кримінальної відповідальності.

Широка агітаційна кампанія, проведена у місцевих засобах масової інформаційї, а також максимально лояльне ставлення до власників незареєстрованої зброї, які вирішили її здати, дали гарні результати. Тож загалом протягом жовтня до Новоград-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області громадяни добровільно здали 14 одиниць зброї, серед якої 4 одиниці мисливської гладкоствольної, 1 мисливська нарізна і 9 одиниць нарізної зброї армійських зразків. Переважно люди здавали зброю, яка перейшла їм у спадок, або ж не мали необхідності у використанні тої чи іншої зброї.

Більше половини зданої зброї підготовлено для передачі на склад озброєння для подальшого її знищення. Але умови проведення місячника передбачають те, що громадянин, який добровільно приніс у відділ міліції незареєстровану зброю, має право згодом оформити її на себе. Тож 3 одиниці зброї уже зареєстровано в особисте користування.

Загалом на території Новоград-Волинського району зареєстровано 1327 осіб, які мають у користуванні 1579 одиниць різних видів зброї, серед якої переважає мисливська та газова. Працівники міліції постійно перевіряють, як власники зброї дотримуються чинного законодавства, адже, оформлюючи дозвіл на володіння зброєю, людина добровільно бере на себе зобов»язання по дотрманню визначених законом правил її реєстрації, зберігання і носіння.
 
Інна Вовченко
Новоград-Волинський МВ
УМВС України в Житомирській області 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua