Збірна Житомисрької області показала гарні результати на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо
06.11.2014

1-2 листопада у Вінниці відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ). Це одне з найважливіших змагань в році, яке збирає кращих спортсменів країни. Цього разу до Вінниці приїхали 560 тхеквондистів (46 команд) з усіх куточків України. Приїхала навіть команда з м. Дружківка Донецької області, яка знаходиться на даний момент в зоні АТО. Але навіть за такої високої конкуренції збірна Житомисрької області показала гарні результати, завоювавши п'ять медалей. Чемпіонкою України у ваговій категорії 45 кілограм стала Олександра  Бойко. Срібло дісталося Назару Михайлову (юнаки,  50 кг) та Віталію Костянець (юнаки, 55+ кг). Бронзовими призерами стали Сергій Качуровський (кадети, 57 кг) та Дар'я Балюта (дівчатка, 32 кг). В цьому році вперше місце у складі збірної команди Житомисрької області, за підсумками попередніх змагань, здобули наші земляки Зелюнко Дмитро, Наумов Артьом (ЗОШ № 7) та Лисюк Вадим (Гімназія ім. Лесі Українки).  И хоча їм не вдалось завоювати медалей  досвіт набутий підчас боїв з досвідченими спортсменами буде надійною сходинкою на шляху до них.

Варто відзначити високий клас організації та проведення змагань. Поєдинки проводилися одночасно на п’яти кортах з використанням електронної системи суддівства DAEDO, що дозволяє нараховувати залікові бали автоматично за допомогою датчиків розташованих у захисних протекторах спортсменів. На кожному корті працювали по 4 камери, щоб забезпечити більш якісне й обґрунтоване рішення при оскарженні тренерами тих чи інших рішень суддів.

Довідково: секція олімпійського тхеквондо у м. Новоград-Волинському працює з вересня 2013 року в спортзалі ЗОШ №7.