www.novograd.osp-ua.info

Заступник командира 30-ї Новоград-Волинської бригади подякував українцям за підтримку і допомогу
15.09.2014

 

Заступник командира 30-ї механізованої бригади з Новограда-Волинського Сергій Заболотний подякував українцям за підтримку і допомогу, яку вони збирають для армії. За його словами, левова частка забезпечення його бійців усім необхідним лягає на плечі простих українців і волонтерів, які возять передачі на передову, збирають кошти і закупають речі для військових.

«Я вже не раз казав і ще раз повторю, що запропонував би перейменувати Збройні сили України в Народну армію. Бо без допомоги народу нам було б дуже і дуже погано. Повірте мені, в цю важку хвилину те, що робить народ для армії, дуже важливо. Дуже допомагають волонтери. Юлечка Толмачова - наш ангел-охоронець, не раз була з нами на передовій, привозила продукти, форму, прилади нічного бачення і навіть безпілотники. Раз на10 днів, регулярно, вона привозить передачі від батьків для кожного військового.

Це жінка з великої букви. Борис Розенблат, я знаю, дуже сильно допомагає нам і виділяє гроші для закупки тепловізорів, приладів нічного бачення, форму нещодавно підвезли, продукти привозять. У великих містах, в Житомирі, є три пункти по збору допомоги для наших військовослужбовців 30-ї бригади. Я знаю, що не тільки Житомир, але й Новоград-Волинський, Володарськ-Волинський нам допомагають, також Київ», - розповідає Заболотний. За словами заступника командира 30-ї механізованої бригади з Новограда-Волинського, нині хлопці відчувають потребу у теплих речах, а також у засобах зв'язку. Волонтери закликають житомирян не бути байдужими і приносити допомогу до пунктів збору, які розташовані за адресами: вул. Щорса, 18, магазин «Сток секонд-хенд» (Юлія Толмачова, (067) 783-48-14); вул. Пушкінська, 27, Будинок офіцерів (Лариса Вовкогон, (093) 780-87-20).

 
Житомир.info

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua