www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відбулося засіданні штабу з питань захисту та охорони громадського порядку
12.09.2014

10 вересня на засіданні штабу з питань захисту та охорони громадського порядку, за участю членів штабу, начальника відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Олександра Мельника, начальника Служби охорони громадського порядку Володимира Прокошина, представників осередків політичних партій та активістів громадських організації міста і району відбулося обговорення конкретних дій у разі виникнення загрози територіальної цілісності міста та району.

Зокрема, присутніми були розглянуті завдання, визначені 3 вересня під час засідання громадського комітету з питань життєзабезпечення і захисту міста та району, та затверджені відповідним розпорядженням міського голови. Заступник військового комісара Васьковський І.М. проінформував про основні положення організації захисту міста згідно директиви генерального штабу Збройних Сил Міністерства оборони України. А представник військового гарнізону міста Роман Михальчук надав інформацію про подальше використання військових підрозділів та ознайомив із варіантами побудови блок-постів.

В ході засідання було вирішено підтримати пропозицію депутата міської ради, заступника начальника штабу Василя Остапчука щодо створення концепції захисту міста та району із подальшим винесенням її на затвердження сесії міської ради. У концепції має бути передбачено взаємодію структурних підрозділів міської ради, всіх зацікавлених сторін, представників військового командування, осередків політичних партій та громадськості.

Наступне засідання штабу відбудеться 15 вересня, на якому будуть розглянуті конкретні письмові пропозиції кожного щодо складових положень даної концепції.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua