www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинські волонтери-медики прийшли на допомогу пораненим військовослужбовцям
05.09.2014

Волонтерський рух в країні набирає обертів, адже буремні події на Сході України, щоденні тяжкі втрати молодих людей, не можуть залишити байдужим нікого. Ряди волонтерів-медиків поповнюються і кожен студент має за честь бути волонтером. Адже саме тут, в стінах медичного коледжу, вчать їх професійній майстерності, чуйності, милосердя, доброзичливості.


1 вересня відбулася зустріч волонтерів коледжу з народним депутатом України Володимиром Литвином, який привітав студентів з днем знань, побажав бути творчими, реалізованими, успішними студентами, жити й працювати в мирній, вільній, процвітаючій Україні. Володимир Михайлович підтримав ідею волонтерів старших курсів бути потрібними в тяжкий для країни час.

Перша бригада волонтерів в складі 7 чоловік під керівництвом викладача Андреєва Володимира Володимировича вже працює в Житомирському військовому госпіталі. Їх допомога вкрай потрібна, адже госпіталь переповнений раненими, медперсонал не справляється вчасно надавати їм допомогу.

Волонтери медичного коледжу з великим бажанням працюють в госпіталі, належно виконують всі роботи, що їм доручають, підтримують поранених морально. Бажаючих бути в другій бригаді є багато, але відбирають кращих, впевнених в собі студентів, які незабаром поїдуть на зміну волонтерам, що працювали протягом 10 днів.
 
 


Ніна Мороз,
заступник директора з гуманітарної освіти та виховання
Новоград-Волинського медичного коледжу

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua