www.novograd.osp-ua.info

Житомирська область щороку доводить, що Добро робити легко
28.08.2014

По 30 вересня 2014 року обласна молодіжна громадська організація «ХХІ покоління» та Молодіжний Актив Розвитку області за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації впроваджує постійно діючий соціальний проект «Добро робити легко», який вже став за три роки відомим не лише на території міста Житомира, а в інших містах області. До соціального проекту долучаються райони та міста. Головний партнер – рекламне ательє «Люкс Дизайн», директор Ярослав Наральник.

 
«Головна мета нашої соціальної ініціативи «Добро робити легко» у 2014 році – збір від усіх небайдужих жителів Житомирської області та колективів цільової допомоги (памперсів будь-яких розмірів, рідкого мила, шампуней, звичайного мила, прального порошку, вологих серветок, дитячого одягу тощо) для Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків. Вихованцями закладу сьогодні є 92 дитини віком до 4 років.

Приємно відзначити, що впродовж 2011-2013 років участь у благодійному проекті «Добро робити легко» взяли понад 55 тисяч осіб.

Спільними зусиллями громади міста Житомира, закладів освіти і охорони здоров’я, установ та підприємств, за 3 роки зібрали та передали дитячому будинку близько 15 тисяч памперсів, 200 літрів рідкого мила, понад 220 літрів дитячих шампуней, інші засоби гігієни, дитячий одяг, іграшки. Свою допомогу у вигляді продуктів харчування – овочів і фруктів завдяки Департаменту агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації постійно надають фермерські господарства. Це свідчить про високий рівень довіри людей до проекту «Добро робити легко». Активну участь у проекті бере Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області.

Користуючись нагодою хочу подякувати Вашим справжнім люблячим серцям. А ті, хто зараз читає цю новину та ще не брав участь у наших проектах – прошу стати учасником постійно діючого проекту «Добро робити легко». Не бійтесь зробити свою власну добру справу, адже наш світ добрий і добро сильніше за будь-яке зло. Так є і так буде завжди.

Дякую кожному за Ваше взаєморозуміння. Дякую Вам, засоби масової інформації за постійну інформаційну підтримку. Дякую партнерам за те, що Ви з нами. Довіра кожного – найголовніше для нас - громадських діячів. Сподіваємось, що надалі соціальна активність громади міста і області зростатиме, адже наша спільна постійна допомога дитячому будинку є необхідною ще по тій причині, що забезпеченість бюджетними коштами на ці цілі є обмеженою, особливо у складний для країни час. До благодійної діяльності запрошуємо колективи підприємств, суб’єктів господарювання».

 
Подарунки (памперси усіх розмірів, рідке мило, шампуні, звичайне мило, пральні порошки, вологі серветки, іграшки, вживаний дитячий одяг, овочі, фрукти, продукти харчування) прийматимуться у Житомирі по 30 вересня 2014 року. Подяку всім, хто братиме участь у проекті ми оприлюднимо у регіональних і місцевих засобах масової інформації.
 
Шановні жителі Житомирської області, керівники районів та міст, керівники фермерських господарств та промислових підприємств, для хто із Вас має можливість зробити благодійну справу і передати свої подарунки обласному будинку дитини (м. Житомир, вул. Корабельна, 8), просимо звертатися за телефонами: (098) 7078005, (095) 7705300 – Віталій Сівко.
 
 
Ознайомитись із підсумками проекту «Добро робити легко» у 2011-2013 роках можна на нашому сайті «Портал Молоді»:

http://www.portalmolodi.com.ua/home/168-30-09-2013
http://www.portalmolodi.com.ua/home/149-18-10-2012-dobrorobutulegko
http://www.portalmolodi.com.ua/home/141-06-10-2011
 
 
З повагою,
Віталій Сівко,
голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління»,
голова Молодіжного Активу Розвитку, член колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту
Житомирської обласної державної адміністрації
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua