www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Акція "Лист пораненому" оголошена з серпня місяця і є довготривалою
28.08.2014

Зі словами вдячності, побажанням миру та поверненням додому живими та здоровими звернулись в День незалежності, 24 серпня 2014 року, у своїх листах діти до військових, поранених. Скільки теплих, щирих дитячих слів вони на писали у листах. Це справді щирі слова від дитячої душі, адже, писали те, що думають, що найбільше хвилює, не під диктовку дорослих. Багато малюнків, символічних подарунків, зроблених власними руками вже передали для військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО. Наступною буде передача у військові медичні заклади голубів миру - побажань для поранених військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
 
 Всіх , хто хоче долучитись до акції, а це принести лист, малюнки, поробки чекаємо щодня з 9.00 год. до 18.00 год. в Новоград – Волинському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді за адресою: Радянська, 19. Конт. тел.: 097-345-87-94 Валентина Найдюк.
 
Дякуємо, всім , хто разом з нами своєю щоденною працею, небайдужістю, з почуттям особистої відповідальності за долю України долучається до волонтерської роботи, до спільної справи заради миру.
 
 
 

Валентина Найдюк,
директор центру науково-технічної творчості учнівської молоді
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua