www.novograd.osp-ua.info

У День Незалежності України у Новограді-Волинському було проведено благодійні акції, виставки та концертні програми на підтримку наших захисників (фотозвіт)
27.08.2014

З нагоди відзначення 23-річниці Дня Незалежності України, у Новограді-Волинському, окрім покладання квітів та урочистої ходи громади міста, відбулося ряд заходів у міському Палаці культури ім. Лесі Українки, спрямованих на зібрання благодійної допомоги нашим військовослужбовцям, які захищають рідну землю у східних регіонах, пораненим та їх сім’ям. Першочергово організатори планували провести благодійні заходи у міському парку культури і відпочинку, проте через несприятливі погодні умови, місце проведення довелося змінити.
 

Отож, директором центру науково-технічної творчості учнівської молоді Валентиною Найдюк та її колективом була організована творча майстерня, на якій вихованці закладу представили виставку власних творчих робіт. В рамках заходу, усі бажаючі отримали чудову нагоду стати учасником Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Зі своїм добрим словом та вдячністю діти і дорослі писали листи, намалювали малюнки для військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у зоні АТО та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.
 
Крім того, в цей день, до уваги гостей та жителів міста була представлена виставка-продаж предметів національної символіки: стяги, стрічки, прапорці, наклейки із гербами тощо. За словами жителів міста Валентина Колесник та її внука Владислава Красуцького, частину коштів зібрану в ході акції вони планують передати військовослужбовцям, які знаходяться в зоні бойових дій на Сході України.
 
А вихованці та викладачі Палацу дітей і молоді власноруч підготували ексклюзивні вироби, кошти від реалізації яких також були направлені на потреби військових. В рамках благодійної акції під назвою «Підтримай армію – врятуй Україну», усі бажаючі мали змогу придбати сувенірну продукцію – ляльки-мотанки – оберіг родини української оселі, виготовлені майстрами Палацу дітей та молоді. А на виручені кошти для наших бійців, які виконують почесний обов’язок були придбані медикаменти та предмети першої необхідності. Допомагали у зібранні коштів і волонтери міської громадської молодіжної організації «Лідер» (керівник – Олена Костюк) та батьки вихованців Палацу дітей і молоді.
 
Благодійні заходи супроводжувалися концертними програмами. Зі сцени великої зали Палацу культури ім. Лесі Українки учасники хореографічних колективів міста своїми номерами заклики до миру, єднання та злагоди. Представники міської бібліотечної системи підготували фрагмент Свята книги, літературно-музичну композицію «З Україною в серці», колектив Палацу дітей і молоді – концертну програму «Поліська вишиванка», в ході якої глядачі отримали нагоду взяли участь у «дефіле вишиванок» та продемонструвати національний одяг. А за це у подарунок отримали оберіг – ляльку-мотанку.
 
На завершення, до уваги глядачів був представлений урочистий загальноміський концерт за участю учнів школи мистецтв, який підготувала і провела Олена Тимощук. Під час концерту учасницями ансамблю «Чарівниця» районного будинку культури проводився благодійний збір коштів для допомогти тяжкопораненому нашому земляку Ігорю Лук’янцю.
 
Ось так пройшов цей день у Новограді-Волинському, затьмарений військовими подіями на сході країни, які не оминули і наше місто та об’єднали громаду під доброю справою – допомоги нашим військовим, які потребують її сьогодні як ніколи.
 
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua