www.novograd.osp-ua.info

Інформаційна довідка щодо роботи служб Новограда-Волинського, які займаються питаннями розв’язання проблем тимчасово переселених громадян зі Сходу України
22.08.2014

На сьогодні налагоджена оперативна взаємодія між відповідальними структурами в плані вирішення проблемних питань у роботі з сім’ями та особами, громадянами України, які прибувають зі Сходу України, з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до міста.

Станом на 21 серпня на обліку у місті перебуває 148 таких громадян, в тому числі: 12 чоловіків та 50 жінок працездатного віку, а також 50 дітей. 30 осіб похилого віку та 6 інвалідів. Восьмеро громадян вибули із міста.
 
За цей період до міського центру зайнятості звернулось 11 громадян.
 
Двоє чоловіків працевлаштовано на ТОВ “Новоград-Волинський каменедробільний завод”. Та дві жінки працевлаштовані на швейну фабрику «Леся». Разом з тим потребу у прац евлаштуванні має значно більша кількість - 14 осіб.
 
Також створено перелік обєктів державної та комунальної власності для поселення переселенців. На сьогоднішній день є можливість поселити ще 4 особи до гуртожитків навчальних закладів міста та в обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради.
 
Станом на 21 серпня потребу у забезпеченні тимчасовим житлом задоволено. До гуртожитків поселено 10 осіб, 1 особа знімає квартиру самостійно. Також самостійно вирішують питання поселення 118 осіб.
 
До управління пенсійного фонду в місті за поновленням пенсій звернулось 48 осіб. Відповідно зроблено запити по їх місцю реєстрації, звідки наразі надійшло 17 пенсійних справ в електронному вигляді.
 
Міськрайонним Товариством Червоного Хреста створено пункт приймання уживаних речей. Надано допомогу родинам продуктами харчування, вживаними речами на суму понад 400 грн.

За ініціативою управління праці організовано пункт з прийому продуктів харчування для переселенців. Так, сімям надано допомоги продуктами харчування вагою 322 кг. Крім того надано допомогу сімям у вигляді вживаного одягу . Також на даний час вирішується питання надання грошової матеріальної допомоги   громадянам-переселенцям.

Потребу у влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів мають 13 осіб, до загальноосвітніх шкіл - 12 осіб. Управлінням освіти та науки питання влаштування дітей до закладів освіти міста вирішено для 8 сімей.

Фахівцями міськрайТМО 25 громадянам надана медична допомога.
 
Управління праці та соціального
захисту населення міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua