www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відбулося спільне штабне тренування системи цивільного захисту
05.06.2014

4-5 червня проводилися спільні засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і міської евакуаційної комісії пов’язі із проведенням спільного штабного тренування системи цивільного захисту області.
 
Для проведення тренування надійшла одна увідна та таблиця учбових сигналів. Всього для опрацьовування передбачено чотири увідних. З них три з переведення цивільного захисту у вищі ступені готовності. Для кожного ступеня передбачено певний навчальний сигнал.
 
Кожному учаснику тренування було підготовлено інформаційно-роздатковий матеріал для вивчення та конкретизовані  завдання для індивідуального опрацювання. Так для керівників аварійно-рятувальних формувань було індивідуальне завдання по ліквідації аварійної ситуації на потенційно-небезпечному об’єкті. Керівникам евакуаційних служб було надано індивідуальне завдання щодо проведенню розрахунків з забезпечення комплексу евакуаційних заходів для 5 тисячі евакуйованих осіб.
 
Проведення даних тренувань сприятиме забезпеченню взаємодії органів управління та сил цивільного захисту області при переведенні цивільного захисту з режиму функціонування у мирний час в режим функціонування в умовах особливого періоду.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua