www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: майстер-клас вчителів образотворчого мистецтва з використання модульних картинок в різних техніках виконання
21.05.2014

Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху
в розумовій, творчій праці…
В.Сухомлинський

Творчий учитель зазвичай намагається знаходити цікаві та сучасні форми для навчання і розвитку вихованців; ті, що народжують у школярів бажання опанувати новими технологіями, оволодіти певними уміннями і навичками.
 
Наразі у сфері образотворчого мистецтва, здається, про усі нетрадиційні методики і техніки відомо. На засіданнях ММО вчителів образотворчого мистецтва інформаційно-методичним центром у різний час планувалося і організовувалося ознайомлення з кращим досвідом впровадження у практику роботи шкіл, зокрема, таких технік як гратаж, крапле, вітраж, орігамі, декупаж, кольорознавство,  флористика, проективні та комп’ютерні технології тощо.
 
Аспекти використання модульних картинок  у різних техніках виконання в рамках майстер-класу розкрила нещодавно для своїх колег вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №3, вчитель вищої категорії, старший вчитель Т.Л. Цибульська.
 
Учасники методичного заходу мали змогу ознайомитися із узагальненим досвідом педагога засобами електронної репрезентації та усного представлення заступника директора Т.С.Вознюк. Також з’ясувати і усвідомити особливості поняття «модульні картини», шляхи опанування даною технікою; спробувати разом із кращими ученицями, що досконало оволоділи модульним малюванням, виготовити авторські незвичайні роботи.
 
Створенню позитивного настрою, атмосфери успішної співтворчості сприяли інтерактивні ігри та вправи про успіх шкільного психолога У.О.Фесенко, оригінальні привітання юних джентльменів та музичні номери учнів 2 класу «В країну мистецтва» (вчитель О.В.Новіченко).
 
Присутні схвально відгукнулися про отриманий досвід створення модульних експозицій, злагоджену роботу педагогічної команди у підготовці до заходу і ефективність майстер-класу як  засобу для взаємообміну, взаємозбагачення та взаємонавчання.
 
Інна Кондратець, методист ІМЦ
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua