www.novograd.osp-ua.info

Лесине свято у Новоград-Волинському ДНЗ №4 «Сонечко»
04.03.2014

Святкове сяйво грайливого всесвіту поезії осяяло 25 лютого залу ДНЗ №4 «Сонечко». Саме цього дня тут відкрила простори в поетичний дивокрай Лесиного слова «Літературна вітальня», яка вже багато років традиційно проводиться у рамках заходів тематичного тижня до дня народження Лесі Українки. Уже 50 років поспіль працівники цього дошкільного закладу, який очолює мудрий та надзвичайно талановитий керівник Л.О.Башинська, з особливим трепетом плекають у малечих душах перлинки любові до поетичних шедеврів славетної землячки, колиска дитинства якої зорить людству з висоти скелястих круч синьозорої Случі поряд зі стінами дошкільного закладу №4.
 
Мовою любові відлунювали в дитячих серденьках зворушливі розповіді про маленьку Лесю з вуст господині «Літературної вітальні», Ольги Масленчук. На декілька годин простір музичної зали перетворився на сцену, де розгорнулось справжнє театральне дійство. В таємничому сяйві свічок та розмаїтті вишиванок лунала сопілка Лукаша (Влада Ольшанського), солов’їна чистота Мавчиного серденька (Мирослава Філіпович).
 
Різнобарв’я поезії Лесі Українки у виконанні маленьких декламаторів, пісенний вернісаж мелодійних співаночок та запальні українські таночки, здавалось сколихнули синю хвилю Случі, повернули час назад.
 
Вихованці дошкільного закладу «Сонечко» зростають допитливими і талановитими, в чому мали змогу переконатись усі, хто протягом тижня відвідував виставку родинної творчості «Стояла я і слухала весну».
 
У кожного покоління своя стежина до Лесі. І маленькі прихильники поезії з ДНЗ №4 вже зробили перші кроки до зоряного Лесиного слова з букетами квітів в руках, що лягли до підніжжя гранітного монумента поетеси, а головне – зі світлим почуттям лубові та шани.
 
 

М.С.Леська
методист ДНЗ №4                                                                                              

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua