www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Фізичний експеримент, як основа здобуття учнями знань з фізики
28.02.2014

26 лютого 2014 року на базі ЗОШ №9 проведено міський семінар-практикум для учителів фізики на тему: "Фізичний експеримент, як основа здобуття учнями знань з фізики".

   
У школі працює два вчителі фізики Головачук О.А. - учитель вищої кваліфікаційної категорії і Мельник В.К. - учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, заслужений працівник освіти України.
   
На початку зустрічі вчителі познайомились з планом роботи семінару. Віктор Кузьмич розповів про роботу вчителів фізики в школі, про удосконалення та запровадження на практиці фізичного експерименту, про здобутки і проблеми, які, на жаль, є в цій роботі.
   
Олена Андріївна в 9-А класі провела урок "Явище електромагнітної індукції". Учитель ще раз підтвердила високий рівень професіоналізму. Учні активні, мають відповідну систему знань, легко володіють фізичними термінами, уміло застосовують фізичні прилади на практиці.
 
На уроці учитель показала ряд дослідів і довела, як фізичні експерименти можна використовувати в житті людей.
   
Мельник В.К. провів з учасниками семінару майстер-клас з методики проведення фізичного практикуму в школі. Учитель розповів про забезпеченість кабінету фізики приладами для проведення лабораторних, практичних робіт. Віктор Кузьмич продемонстрував ряд дослідів, залучив до цього учителів, запропонував виконати лабораторну роботу, користуючись приладами. Роботою всі зацікавились, працювали захоплено, радились одним з одним, допомагали один одному.
   
Учасники семінару переконались, а учителі фізики Головачук О.А. і Мельник В.К. ще раз довели правоту слів видатних людей Канта, Конфуція, Макса Планка, що "...усі знання починаються з досліду...", "...шлях дослідження - найцікавіший.", "експеримент - це питання, яке Наука задає природі, а вимірювання - це записи відповідей Природи".
 
 
 
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Дейнека Л.В.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua