www.novograd.osp-ua.info

Колектив, учні та батьки ЗОШ№7 підтримали свого директора
27.02.2014

25 лютого у великій залі Будинку рад зібралася численна група громадян міста, щоб висловити підтримку директору ЗОШ № 7, депутату міської ради Віктору Овдіюку, на адресу якого надійшла ультимативна пропозиція від представників самооборони звільнитись з посади за власним бажанням. Голова профспілкової організації вчителів школи ознайомила присутніх із текстом звернення від чисельного колективу вчителів, учнів, батьків на адресу міської ради,   міжрайонної прокуратури, управління освіти міської ради, народного депутату України Володимира Литвина, голів міських осередків ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та партії «УДАР».

Документ містить прохання захистити школу від тиску, директора - від політичного переслідування, адже Овдіюк - кваліфікований фахівець, який за 27 років роботи вивів школу в число лідерів освітньої галузі міста. На зустріч були запрошені голова районної організації політичної партії ВО „Батьківщина“ Віктор Гончарук, виконуючий обов’язки начальника міліції Олег Журавель, виконуючий обов’язки прокурора Михайло Семенька, начальник управління освіти і науки Ольга Ільяхова, міський голова. 
 
Питання звільнення директора школи належить до компетенції управління освіти і науки. А в них претензій до   керівника навчального закладу не має Зустріч пройшла в досить напруженій атмосфері. Міський голова Володимир Загривий запевнив батьків та вчителів, що буде робити все можливе для врегулювання ситуації та докладатиме усіх зусиль для збереження громадського порядку в місті.

 
Відділ інформації та зв’язків
із громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua