www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Великий син великого народу
25.02.2014

Тарас Шевченко є символом народної волі та високих моральних устоїв, людина, яка жила в непростий час і зробила вагомий внесок у розвиток української мови та нашої культури в цілому.
 
В рамках року Тараса Шевченка в Україні та з нагоди 200-річчя від дня народження великого Кобзаря  24 лютого в бібліотеці-філії №5 для юнацтва  спільно з учнями 6-тих та 9-тих  класів ЗОШ №3 (класні керівники  Класович С.П.,  Свістунова О.П.)  організували та провели літературно-музичну композицію «Великий син великого народу». На заході присутні ознайомились з життєвим та творчим шляхом Т.Шевченка, мистецькою спадщиною, значенням творчості поета в розвитку світової культури. Діти не просто вшанували пам’ять геніального поета, а й  відчули його невмируще слово серцем. В залі линули пісні  на слова Т.Шевченка, звучала чарівна музика бандуристів палацу шкільної молоді (керівник  Мартинюк В.І.). Із уст читців звучала  поезія Шевченка.
 
До уваги учасників була представлена книжково-ілюстративна виставка «Вічний, як правда», про життєвий і творчий шлях Т.Шевченка.  
 
На завершення всі присутні виконали українську народну пісню на слова Тараса Шевченка  «Реве та стогне Дніпр широкий».        
 
 
Захарчук Л.М.               
провідний бібліотекар БФ5                  
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua