www.novograd.osp-ua.info

Заява міського голови міста Новограда-Волинського Загривого Володимира Івановича
24.02.2014

З обуренням засуджуючи насилля і трагічні наслідки, допущені в столиці та в Україні державним режимом, величезні жертви внаслідок злочинних вбивств, жахливі і трагічні результати цинічного диктату і бездарної політики правлячої політичної партії та системи, щиро жаліючи, що всі домагання, звернення заяви міської ради та її виконавчого комітету – не були почуті Президентом та Урядом України – заявляю про те, що вся структура державної влади та місцевого самоврядування України має бути повністю і негайно департизована і деполітизована.
 

 

Головним завданням кожного державного службовця та службовця місцевого самоврядування – є служити народу України.
 
Виходячи з цього, – оголошую про свою безпартійність, продовження чесного і добросовісного служіння Новоград-Волинській громаді відповідно до Присяги, даної мною при вступі в посаду міського голови 11 листопада 2010 року.
 
Закликаю всіх колег – державних і місцевих службовців України – від Центру і до кожного населеного пункту, послідувати аналогічному кроку та зупинити своє членство в будь-якій політичній партії.
 
Звертаюсь до Верховної Ради України з пропозицією:
- внести відповідні зміни та доповнення до відповідних Законів України щодо деполітизації і департизації всієї системи державної влади України, а також наблизити вибори до місцевих депутатських рад.
 
- провести люстрацію всіх керівних посадовців державних служб та місцевого самоврядування (в т.ч. і мене особисто та моїх колег), з тим, щоби надалі ми з чистою совістю служили міській громаді або були усунуті із займаних посад. Окрім того, я ініціюю внесення в порядок денний чергової сесії міської ради питання довіри чи недовіри до міського голови та його заступників. Таку процедуру має пройти керівництво всіх місцевих рад України.
 
З метою найскорішої та безболісної зміни державної влади України, відновлення та становлення практично зруйнованої системи місцевого самоврядування, - закликаю керівників всіх рівнів, призначених Президентом України В.Януковичем зверху (з Центру) і до низів, – негайно скласти свої повноваження для безперешкодного оновлення та зміцнення системи державного і місцевого управління.
 
Як міський голова – головна посадова особа місцевого самоврядування – засвідчую недовіру керівництву міжрайпрокуратури, міськрайінспекції державної податкової служби України, обласної екологічної інспекції, Житомирського окружного адміністративного суду. Мене підтримує міська рада та її виконавчий комітет.
 
За дорученням виконавчого комітету міської ради – ще раз прошу (це ми робили неодноразово міською радою), – (і це не втручання!)- негайного закриття кримінального провадження, порушеного за політично-особистим, необ’єктивним вмотивуванням міжрайпрокурора С.Калініна – щодо працівників міськвиконкому В.Леня і Ю.Пенькова (щодо жорстокого поводження з бродячими тваринами).
 
Як міський голова, – вношу до Порядку денного чергової сесії міської ради – питання відновлення дії або прийняття рішення депутатів, відміненого Житомирським окружним адміністративним судом, – щодо підняття прапора Європейського Союзу поряд з прапором міста Новограда-Волинського.
           
Служу народу України!
 
Новоград-Волинський
міський голова В.Загривий
                                                                                                                     

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua