www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському створено координаційну раду життєзабезпечення територіальної громади міста
21.02.2014

20 лютого розпорядженням міського голови створено   координаційну раду життєзабезпечення територіальної громади міста. ЇЇ завдання - забезпечення спокою і громадського порядку, організації та здійснення всього комплексу життєзабезпечення, інформування населення з усіх питань суспільно-політичної ситуації в місті та країні.

 

До її складу увійшли міський голова; його заступники; керівники підрозділів міської ради та відповідних підприємств промисловості і житлово-комунального господарства, фінансових закладів та установ соціального забезпечення населення; а також - керівники правоохоронних органів та військового гарнізону міста, військового комісаріату, депутати міської ради; лідери міськрайонних громадсько-політичних об’єднань.
 
Міський голова проводитиме засідання координаційної ради у міру необхідності до врегулювання політичної ситуації в державі та надає відповідну інформацію територіальній громаді міста через місцеві засоби масової інформації.
 
З 21 по 23 лютого у місті оголошується   триденна жалоба   за невинно убієнними патріотами України, які пішли з життя внаслідок злочинних дій. Керівникам усіх закладів, підприємств, установ міста слід приспутити Державний Прапор України.

Вирішено провести 21 лютого   о 16:00 годині біля Храму Свято-Михайлівської парафії Української православної церкви Київського патріархату панахиду та запалення свічок в знак жалоби за невинно убієнними.

Міський голова звертається до настоятелів Храмів міста з проханням провести в усіх храмах міста молебні за загиблими.
 
Рекомендується керівникам торгівельних і харчових закладів обмежити роботу у нічний час.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua