www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському цілодобове чергування
21.02.2014

Дві доби підряд відбувалося цілодобове чергування у будинку рад. Разом з відповідальними посадовими особами у приміщенні знаходилися депутати міської ради та міський голова. Цілодобові чергові є і   на об’єктах житлово-комунальної галузі та бюджетних установах. У нічний час на першому поверсі будинку рад учасникам загону самооборони – було надано можливість обігріву, перепочинку, підкріплення чаєм.

Разом із тим, вночі 21 лютого самооборонцями було затримано двох молодиків у нетверезому стані, які скоїли серйозне правопорушення. У цей складний нічний час працівниками ремонтно-аварійної бригади РЕС, було ліквідовано несправності в енергопостачанні мікрорайону вул. Леваневського, Рибалка та інших. Мало місце і ряд інших проблемних ситуацій. Але влада і представники громади разом контролюють порядок у нашому місті.
 
Загривий В.І. висловлює вдячність лідерам громадсько-політичних об’єднань, депутатам міської та районної рад – Василю Остапчуку, Володимиру Мисіну, Юрію Новиченку, Олександру Захарчуку, Віктору Гончаруку, учасникам загону самооборони, багатьом небайдужим мешканцям – за вболівання за місто, особисту активну участь і патріотичну позицію, безпосереднє знаходження та патрулювання в денний та нічний час в центральній частині, на в’їздах до міста, постійне інформування влади про ситуацію в мікрорайонах та на вулицях.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua